5 ідей, як провести осінь християнину

Для християнина осінь – завжди приємна пора. Адже це і зустріч друзів після яскравих літніх таборів, і спільна Літургія у храмі з нагоди початку нового церковного та навчального року, і просто – пора підсумків, планів та смачних осінніх яблук, груш та кавунів. Чим можна зайнятися християнину, щоб у дні, які все коротшають, а вечори – довшають, ми не шкодували за літом, а насолоджувалися всіма перевагами осені.

6315470981_7e8a383b7d_z

1. Почитати Біблію або іншу цікаву книгу на тему духовного розвитку.

Осінь – це та пора, коли не хочеться нікуди спішити, а навпаки: зручно вмостившись у м’якому кріслі після насиченого робочого дня поринути у духовну мандрівку сторінками книги Старого Завіту. Якщо Святе Письмо для вас ще не стало звичкою щоденного читання або просто хочеться відволіктися від рутини, візьміть до рук «Короткі історії для душі» від «Свічада». Іноді одна маленька деталь змінює всю картину.

 

2. Відправитися в паломництво до Крехова на свято Покрови.

Що може бути приємнішим, ніж вирушити в дорогу осінню, щоб помолитися до Пресвятої Богородиці у монастирському храмі разом з єдиною спільнотою. Дорогою можна зустріти чимало цікавих людей, які збагатять твій духовний досвід. Адже кожна людина здатна нас чогось навчити. Потрібно лише бути якомога уважнішим до неї.

6_7_Krechow

3. Милуватися осінню в монастирському подвір’ї.

У кожному великому місті, містечку чи селі знайдеться затишне місце: липова алея, парк з фонтанами біля старої ратуші або ж церковне подвір’я з фруктовим садом. Саме осінню, коли достигають червонобокі яблука та золотисті груші, так приємно пройтися тихою алеєю в саду, що готується до зими. Прогулюючись острівцем спокою у насиченому звуками великому місті особливо цінуєш тишу – тоді чомусь думається лише про приємне.

8129178678_2556a62d4d_z

4. Навчитися роботи вервичку власноруч

Насправді, вервичку для молитви зробити дуже легко. Потрібно лиш мати трохи терпіння та зосередженості на справі. До того ж, освоївши навички плетива, можна увімкнути улюблений фільм і неспішно насолоджуватися осіннім вечором, низка за низкою переплітаючи мотузки у потрібній послідовності. Власноруч виготовлена вервичка стане приємним подарунком для твоєї подруги чи друга, що практикує молитву. Лише уяви, як приємно створити знаряддя для щоденної молитви близької тобі людини.

8885624692_2cc12a5888_z

5. Запланувати різдвяну відпустку.

Не потрібно пояснювати, чому це вартує робити саме осінню. Що може бути очікуваніше, аніж Різдво. Що приємніше – ніж відпустка після робочих буднів. Усі ми залишаємося дітьми в очікуванні цього свята, тож не забороняймо собі мріяти і, що не менш важливо, втілювати ці мрії в життя. А завчасно спланований відпочинок – це приємна можливість зберегти кошти на подарунки для близьких.

 weih-berlin

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...