м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Блаженніший закликав відкрити свої серця для Божого милосердя

Цими вихідними у с. Крилос на Івано-Франківщині відбулася велелюдна проща до Галицької чудодійної ікони Матері Божої. Проща розпочалася Святою Літургією, де прочани отримали благословення і рушили пішим ходом із Івано-Франківська, Бурштина та Калуша. У Крилосі їх зустрічав місцевий парох о. Ярослав та представники «Карітас – Івано-Франківськ» й молодіжної комісії. Так для прочан була представлена програма «Сім діл милосердя», яка мала на меті показати спосіб служіння християнина у сучасному світі. Вечірні богослужіння очолив владика Йосафат (Мощич).

Вранці 7 серпня до Крилоса почали прибувати прочани з різних куточків України для того, щоб разом із клиром УГКЦ молитися за мир та Боже милосердя на нашій стражденній землі. Архиєрейську Святу Літургію очолив Блаженніший Святослав. У проповіді Отець і Глава УГКЦ навчав, що віра робить здатним людину прийняти як Божу любов так і Боже милосердя. Щоб побачити Живого Бога людина повинна відкрити своє серце, і тільки до відкритого серця може завітати Боже Слово. У вірі кожен зможе побачити, що Господь йде поруч нас, він є тим, хто найближче до самої людини, знає усі її болі і страждання, і Сам страждає у тій людині. Тож допомагаючи своєму ближньому, йдучи на зустріч потребуючого, християнин доторкається Божої сутності та милосердя до нас.

На завершенні Святої Літургії Патріарх Святослав уділив своє благословення і надав повний відпуст прочанам. Цьогорічна проща зібрала близько 37 тисяч вірян.

***

Дізнатися більше про відпустове місце за цим посиланням.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: