м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Чотири стародавні замки і Свята Літургія в Уневі

ПЕРІОД: на вимогу
ПОЖЕРТВА: на вимогу.
МАРШРУТ: Київ – Дубно – Золочів – Перемишляни – Унів – Олесько – Підгірці – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (067) 77- 92- 930; 

1 день

Виїзд із Києва о 7.30 зі станції метро «Житомирська». Переїзд до Дубенського замку. Огляд замку з екскурсією.

Замок у Дубно. Оборонні споруди на території теперішнього м. Дубно датувалися X ст., втім офіційною датою спорудження Дубенського замку вважається 1492 р. за час свого існування замок неодноразово перебудовувався та реставрувався. У XVII ст. замок реставрували у стилі пізнього Відродження. У час реставрації додатково було споруджено два бастіони зі сторожовими вежами. Між замком і городищем був виритий рів, який легко наповнювався водою із р. Ікви. У замку існувала власна ливарня, тож можна твердити, що замок був неначе свідком розвитку вогнепальної зброї: від мушкетів і гармат до сучасних гвинтівок і пістолетів. За свою пів тисячолітню історію замок неодноразово переходив від однієї династії до іншої, аж до часу, коли був проданий військовому відомству в XIX ст.На території замку побудовано два палаци: палац Острозьких та палац Любомирських.

Переїзд до Золочівського замку. Огляд замку з екскурсією.

Золочівський замок має багату історію, адже за час свого існування він був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, в’язницею та навчальним закладом. Споруджений на кошти Якуба Собєского у 1634 р. на місці старого дерев’яного замку, який був оточений великими земляними валами, обкладеними каменями, з бастіонами на кутах та яром з водою. На території замку розміщено два палаци: Великий житловий палац, де розміщуються експозиції та виставки, відновлена капличка Благовіщення; та Китайський палац, із східним парком навколо.

Переїзд у Перемишляни.

Вечеря. Ночівля.

2 день

Сніданок (7.30). Переїзд до Унева. Божественна Літургія у монастирській Церкві. Переїзд до Олеського замку. Огляд замку з екскурсією. Обід.

Олеський замок. Вперше згаданий у 1327 р. в історичних джерелах, як такий, що перейшов у власність князя Юрія, сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії (доньки короля Юрія І Львовича). Історики припускають, що замок був побудований синами галицько-волинського князя Юрія Львовича. Замок був розташований на межі Волині та Галича, на кордоні Литви та Польщі, із втратою власника замок переходив від країни до країни. Особливої опіки замок зазнав у XVIII ст. його було розбудовано і відреставровано, втім із середини XIX ст. замком ніхто не опікувався. Найбільш ніщивним виявилося XX ст., втім самовідданою працею Бориса Возницького і його однодумців та помічників замок вдалось від реставрувати і відкрити музей із постійними та змінними експозиціями.

Переїзд та огляд Підгорецького замку.

Підгорецький замок. Один з кращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними мурами. Над проектом укріплень працював Гійом де Боплан, проектом палацу займався Андреа дель Аква. Будівництво велося протягом 1635-1640 рр. З трьох боків палац оточений глибоким ровом, а четвертий бік, звернений до долини, мав терасу зі скульптурами. Інтер’єри замку вражали розкішшю та красою. У замку розміщувалися тематичні кімнати: Китайська, Золота, Зелена, Лицарська, Дзеркальна тощо. Кімнати були прикрашені портретами власників та їхніх близьких, політичних та духовних діячів, а також копіями картин всесвітньо відомих художників.

Замок був неодноразово пограбований протягом І-ІІ Світових воєн. Частина колекційних речей опинилася у Сан-Пауло у Бразилії. У 1949 р. тут розміщувався санаторій для хворих на туберкульоз. Попри пожежу 1956 р. санаторій продовжував існувати до часів незалежності України.

Станом на сьогодні замок зачинений на реставраційно-відновлювальні роботи. Оглянути можна фасад замку та навколишні території.

Виїзд до Києва.

22.00 – приблизний час повернення до Києва

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– Проїзд автобусом еврокласу,

– страхування,

– екскурсійна програма згідно маршруту,

– Вхідні квитки у музеї,

– Ночівля у монастирі у Перемишлянах,

– 1 вечеря,

– 1 сніданок,

– 1 обід в Олеському замку.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– спеціальні експозиції,

– особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин.

* Слідкуйте за оновленнями програми.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (322 голоси, середня оцінка 4.36 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: