м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Дорогою Спасителя разом з владикою Борисом (Ґудзяком)

Патріарший паломницький центр в період з 19 по 26 березня запрошує в паломництво до Святої Землі, маршрут якого пролягає євангельським шляхом, яким ходив Ісус Христос протягом Свого земного життя.

Дане паломництво дає добру нагоду ретельно приготуватися до святкування Воскресіння Христового у часі Великого посту, доторкнувшись до християнських святинь та місць, де перебував сам Ісус Христос у час Свого земного життя.

Проща буде побудована у відповідності до хронології життя Ісуса, а відтак і географії місць пов’язаних з основними подіями Його життя, що в свою чергу дасть поживу для роздумів над богословським та духовним значенням місць та подій. Маршрут паломництва дозволяє здійснити мандрівку в часі, перенестися в роки життя Ісуса Христа і крок за кроком, день за днем переживати на культових місцях присутність Христа в часі Його Різдва, Богоявлення, Преображення, Смерті і Воскресіння.

Прощу буде провадити владика Борис (Ґудзяк), єпископ Української Греко-Католицької Церкви, очільник Єпархії святого Володимира в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, президент Українського Католицького Університету, кавалер Ордену Почесного легіону (найвища нагорода за цивільні заслуги у Франції, яку присуджує президент республіки). Разом з владиком пройдемо євангельським шляхом, який пролягатиме через Вифлеєм, де народився Ісус, Йордан, де Йоан охрестив Ісуса, Галілею, край, де Він жив та розпочав проповідувати, Назарет і Галилейське озеро, гору Тавор, де відбулося Преображення Господнього, Єрусалим, місто останній подій земного життя Ісуса Христа. Також відвідаємо Мертве море, де неподалік у печерах знайшли фрагменти Старого Завіту.

«Сила нового життя бере свій початок від нашого хрещення, бо «всі ми, що в Христа ісуса охрестилися, у смерть його хрестилися, щоб ми теж жили новим життям» (Рм 6,3-4). У світі діє таїнственна сила воскреслого Спасителя, який перейшов від смерти до життя та й нам туди простелив шлях. Тримаючись Бога, матимемо силу в боротьбі зі злом, як у нашому особистому житті, так і в суспільному»», – навчає владика Борис.

Патріарший паломницький центр щиро запрошує вас відчути ні з чим не зрівняні переживання Божої присутності, які перемінять ваше серце й душу, оселять у них мир, спокій, щастя і благодать.

Деталі паломницької поїздки за цим посиланням

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр УГКЦ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (32 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: