м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво на Святу Землю – Дорогою Христа

ПЕРІОД:  18 – 25 травня, 8 днів
ПОЖЕРТВА: 870 $*
МАРШРУТ: 
Львів Тель-Авів – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – Мертве море – Єрихон – ріка Йордан – Хайфа – Акко – Назарет – Галілейське море – Кана – гора Тавор – Капернаум – Тель-АвівЛьвів
ЗАМОВИТИ: 
Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Свята Земля

1 ДЕНЬ

Зустріч в  аеропорту м. Львів, початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Виліт о 17.40 год. Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів). Трансфер до м. Вифлеєм. Поселення в готель. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Переїзд у Вифлеєм, міста Різдва Христового. Базиліка VI століття над печерою Різдва Христового з чудотворною іконою Богородиці Вифлеємської. Вифлиємська зірка. Каплиця ясел. Поле пастушків. Молочний грот. Переїзд до Єрусалиму. Вид на Святе місто з оглядового майданчика ««Армон А Нацив». Стіна Плачу. Монастир Хреста. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд на Оливну Гору. Гетсиманський сад. Церква Страстей Христових над каменем «моління про чашу». Гробниця Божої Матері, церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа). Церква св. Петра у Галіканту. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Початок Хресної дороги біля Левових воріт. Храм Гробу Господнього, монастир Св. Катерини, Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Кімната тайної вечері. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Відпочинок на Мертвому морі. Відвідини фабрики косметики AHAVA. Єрихон. Наскальний монастир «Спокус». Підйом на гору Спокус, де диявол спокушував Ісуса Христа (факультативно). Відновлення хресних обітів у водах ріки Йордан. Монастир св. Герасима. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Хайфу, північну столицю країни, центр, однієї з наймолодших світових релігій бахаїзму. Храм святого Іллі. Бахайські сади – сучасне восьме чудо світу. Панорамний огляд з верхньої та середньої оглядової площадки. Приїзд в Акко, місто-фортецю, столицю хрестоносців. Поселення в готель. Відпочинок на морі. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Назарет – місто Доброї Новини Діві Марії. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де  Ісус зробив своє перше чудо. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Повернення в готель.Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Відпочинок на морі. Виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум . Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табха – храм примноження Хлібів та риб.

Трансфер в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Виліт в Україну.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

–  групові трансфери автобусом єврокласу згідно програми;

– групові екскурсії згідно програми;

– 7 ночівель у готелях (2 особи в номері);

– 7  сніданків та 7 вечерь;

– послуги дипломованого гіда.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу);

– дорога до Львова і назад, особисті витрати;

– вхідні квитки на екскурсійні об`єкти згідно програми та оплата чайових – 50 дол. з особи;

–  особисті ви

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...