м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Балтії та Скандинавії + 3 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД:  06 – 16 липня (11 днів)
ПОЖЕРТВА: 395 €*
МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Рига – Юрмала – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальмо – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; 
Духівник: о. Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ та заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Паломницька подорож  до святинь Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Швеції, Норвегії, Данії, Німеччини.

*Формування групи завершується за 3 тижні до початку паломництва, що пов’язано з купівлею квитків на пором.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;

– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 1 ночівля на поромі;
– 5 сніданків, 1 вечеря.

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників о 7.30 посадка в автобус. Виїзд зі Львова, щоденні молитви.  Переїзд  до  кордону.  Прибуття до Любліна. 

Екскурсію почнемо зі Старого міста. Відвідаємо катедральний собор св. Яна, Ринкову площу Старого Міста, Нове Місто, Барбакан, Королівський Замок, відновлений  монумент Сигізмунда III Вази, Великий Театр, костел Святого Хреста, в якому зберігається урна з серцем Шопена. 

Після закінчення екскурсії – вільний час. Вечірні молитви.  Нічний переїзд до Литви.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Вільнюса. Поселення в готель, відпочинокВідвідини храму Пресвятої Трійці УГКЦ, Божественна Літургія. У другій половині дня – екскурсійна програма містом. У нашій програмі – прогулянка по вузьких вулицях Вільнюса, середньовічні дворики і відвідування історичних об’єктів: Кафедрального собору, Палацу правителів Великого Князівства Литовського, храм св. Анни,  собору св. Барнара, Палацу Президента, храму Божого Милосердя, Домініканського храму, собору св. П’ятниці або Параскеви, каплицю Остробрамської Діви Марії з чудотворною іконою. Вільний час. Повернення у готель, вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Латвію. Прибуття у Юрмалу, відпочинок на морі. Вільний час. Переїзд у Ригу, екскурсійна програма. Ми відвідаємо  церкву Святого Петра, церкву Святого Якова, Домський собор і Домську площу,  Ратушу і Ратушну площу, Будинок Чорноголових, Шведські ворота і будиночок ризького ката, Порохову вежу, будинок з чорними котами, двір Конвета Святого Духа і дворик Святого Іоанна, Велику і Малу гільдії, площу Лівів. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Таллін. Божественна Літургія в Українській Греко-Католицькій Церкві Матері Божої Триручниці. Екскурсійна програма столицею Естонії. Відвідуючи це прекрасне місто, оглянемо його історичну частину: Таллінську ратушу, побудовану 1404 року, церкву Святого Олафа (Олевісте), яка до кінця XIX століття була найвищим будинком світу, церкву Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також церкву Миколи Чудотворця. Поселення у готель. Вільний час.   Нічліг.

 5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія в Українській Греко-Католицькій Церкві Матері Божої Триручниці. Сніданок. Вільний день у Талліні.  Відпочинок на узбережжі Балтійського моря. Зустріч паломників для посадки на паром у порту Талліна о 17.00.  Посадка на паром, поселення по каютах, переїзд до Швеції. Нічліг на паромі.

 6 ДЕНЬ

Прибуття до Швеції. Ранішні молитви.  Екскурсійна програма у Стокгольмі. Оглянемо історичний центр Стокгольма та  всі визначні пам’ятки, такі як:  пам’ятник маленького Нільса, скульптуру Святого Георгія, головну площу Старого міста – Стурторьет, рунічний камінь, Лицарський острів та старовинну усипальницю шведських королів.  Особливу увагу ми приділимо Королівському палацу, Нобелівській  Ратуші і парадній набережній Стокгольма, яка називається Стрендвеген. Вільний час. Переїзд до Норвегії. Поселення у готель. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсія по ОслоПід час пішої прогулянки по Осло ви побачите будинок Міської Ратуші, Норвезький Парламент, фортецю Акерхус і пристань Акер Брюгге, королівський палац Слоттет. Пройдетесь по головній вулиці Осло Карл-Йохансгате та побачите центральний корпус університету Осло, Собор св. Олафа, а на Ринковій площі пам’ятник королю Християнові IV. Вільний час. Нічний переїзд до Швеції у містечко Мальмо. Вечірні молитви.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття в Мальме. Самостійна оглядово пішохідна прогулянка по Мальме. Головними принадами цього містечка є  Велика й Мала площі,  церква св. Петра (XIV століття) – характерний приклад цегляної балтійської готики, і фортеця XV ст. Мальмегус . Після знайомства з містом – вільний час. Відпочинок на морі. Переїзд до готелю, поселення. Вечірні молитви. Нічліг.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Данію. Екскурсійна програма у Копенгагені. Побачимо всі  визначні пам’ятки Копенгагена: Ратушну площу і пам’ятник Андерсену, парк Тіволі, Гліптотеку Фонду Карлсберг, Нову площу і будівлю міського суду,  Стару площу,  Головний Собор Копенгагена і Університет.  Далі ми пройдемо  до знаменитого замку Кристиансборг, до Королівської площі, де знаходиться Королівський театр і палацовий  комплекс Амалієнборг.  Відвідаємо католицьку церкву Святого Ансгара. Не залишимо поза увагою і  знаменитий символ Данії – маленьку скульптуру Русалки. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Німеччини.

 10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Берліну. Оглядово пішохідна прогулянка по столиці Німеччини. Починаємо знайомство з містом біля Рейхстагу і Урядового кварталу. Потім  рухаємося до Берлінської Стіни, оглядаємо її залишки.  Далі, через Брандербургскі  ворота, йдемо до Меморіалу Жертвам Голокосту.  Згодом знайомимося з Берліном 18-го століття: площею  Жандарменмаркт з її соборами, Унтер ден Лінден, Німецькою Державною Оперою, Університетом Гумбольдта, Собором Святої Ядвіги, площею  Александрплац, Червоною Ратушею. Після екскурсії вільний час. Переїзд до Польщі.  Поселення у готель.  Нічліг.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.         

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 1 ночівля на паромі;
– 6 сніданків, 1 вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 540 грн;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві, вул. Михайлівська, 17/2, офіс 2а:  (044) 279 19 20; (096) 330 96 79,
  • телефон для запису у Львові, вул. Руська, 10: (096) 858 27 57;  (063) 07 500 30.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (311 голоси, середня оцінка 3.91 із 5)
Loading...