м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Духовний відпочинок на морі у Хорватії (Ловран)

ПЕРІОД: 10-16 серпня (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 355 €*+ 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Загреб – Ловран – Марія Бистриця – Егер – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:
 (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 4 вечері;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати, харчування непередбачене програмою;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10 €;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вечірні молитви. Нічний переїзд до Хорватії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Загреб. Оглядова екскурсія містом.
Під час оглядової прогулянки ознайомимось з містом, яке розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» — середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, церква Св. Катерини, греко-католицька церква Св. Кирила і Мефодія з семінарією, хорватський парламент, музеї та галереї. В Соборі Вознесіння Діви Марії можна побачити мощі блаженного кардинала Алойзія Степінца, хорватського сповідника XX ст, життєвий шлях котрого подібний до життя Патріарха Йосипа Сліпого. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям.
Переїзд у Ловран. Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Поселення в реколекційному домі Domus Laurana (після 16:00).
Domus Laurana – релігійна організація, заснована у 2017 році. Належить до митрополії латинського обряду Рієки (Хорватія). Це будинок релігійного типу, відкритий для груп католицьких релігійних організацій з метою проведення духовних вправ, семінарів, заходів пов’язаних з діяльністю Католицької Церкви.
Вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
Ловран (або «місто лавра») отримав назву на честь лавру, вінок з якого завжди був нагородою за перемогу у змаганнях. Лавр росте в достатку тут і на всьому побережжі Середземного моря, яке і є його батьківщиною. Ловран, який у свій час був місцем відпочинку для високих кіл Австро-Угорської монархії, сьогодні приваблює туристів протягом усього року.
Вечеря. Вечірні молитви. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
В середньовіччі, місто Ловран оточували масивні стіни, але сьогодні залишилася лише оборонна вежа і міські ворота Стубіца. На центральній площі знаходиться церква святого Юрія 12 століття, відома своїми унікальними готичними фресками. 
Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Виселення з реколекційного дому (до 12:00).  Переїзд до Марія Бистриця.
Недалеко від Загреба, столиці Хорватії, знаходиться Марійський Духовний центр Марія Бистриця – святиня і місце паломництва всього хорватського народу. Там зберігається чудотворна дерев’яна статуя Діви Марії з немовлям, яка була створена невідомим майстром в 15 ст. Вона належить до серії Чорної Мадонни.  Ця статуя чудом збереглася під час великої пожежі у 1880 році, яка все знищила. У 1923 році Папа Пій ХІ надав церкві в Марії Бистриці почесний статус «малої базиліки». Звертаючись до Богородиці в Марії Бистриці, християни отримували допомогу і потіху під час загроз турецького нашестя, у першій та другій світових війнах і вітчизняній війні.
Вшанування святині. Молебень до Богородиці. Вільний час на приватну молитву. Нічний переїзд до Угорщини.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Егер. Екскурсійна прогулянка містом.
Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь ( квиток оплачується додатково).
Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.
 

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 4 вечері.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати, харчування непередбачене програмою;
– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 10 €;

   osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...