«Двері завжди відчинені»:українська делегація візьме участь у військовому паломництві до Люрду

20-22 травня 2016 року в м. Люрд (Франція) відбуватиметься 58-е щорічне Міжнародне військове паломництво, на яке прибудуть понад 12 тисяч військовослужбовців – представників близько 40 країн світу.

Це паломництво до Люрду є особливим, адже військовослужбовці різних країн збираються у святому місці не з військових причин, а щоб разом молитися за мир у світі.
Для українських військовослужбовців участь у Міжнародному військовому паломництві вже стала традицією, а сама подія – однією із найбільш очікуваних протягом року. Більше того, цьогорічна поїздка до Люрду буде ювілейною: вже двадцятий рік поспіль представники нашої держави стають учасниками військового паломництва до чудотворного місця.Військове паломництво до Люрду

Організацію поїздки українських військовослужбовців координує Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Патріаршим паломницьким центром та за сприяння Міністерства оборони України. Очолить українську делегацію владика Михаїл (Колтун), військовий єпископ, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.
Провідною темою 58-го Міжнародного військового паломництва є Боже Милосердя. «У цей рік Свята Церква запрошує нас повністю поринути у Божественне Милосердя та відкрити милосердя в нашому світі, нашій армії та наших сім’ях», – зазначають організатори паломництва у Франції.
Святіший отець Папа Римський у грамоті, присвяченій Року Божого Милосердя, пише: «Тільки паломництво стимулює наше перетворення: перетинаючи Святі Двері Божого Милосердя, ми дозволимо Богові себе обійняти та візьмемо зобов’язання бути милосердними разом з іншими, так як Отець із нами…».
«Двері завжди відчинені» – саме ця фраза буде лейтмотивом усіх трьох днів перебування військових у Люрді.
Патріарший паломницький центр запрошує всіх охочих долучитися до військового паломництва.

Програму травневої молитовної поїздки до Люрду, яка буде відбуватися разом із поїздкою офіційної делегації, можна переглянути на нашому сайті за цим посиланням.
Замовити паломництво:
✆ Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Військове паломництво до Люрду
Довідка:
Міжнародне військове паломництво є мирним заходом, на який щороку прибувають військовослужбовці із різних країн світу.

Історія цього паломництва до чудотворного місця в Люрді бере свій початок з 1958 року, коли французькі військові запросили своїх колег із Німеччини, щоб спільно зі своїми родинами помолитися за мир у всьому світі. Від того часу кількість учасників прощі значно зросла. Сюди приїжджають представники військових відомств із понад сорока країн світу. З 1996 року, за сприяння Міністерства оборони, участь в міжнародному паломництві бере військова делегація Збройних сил України.

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...