м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи + 6 днів відпочинку на морі

ПЕРІОД:  17-29 серпня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 545 €*
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Ліньяно-Сабб’ядоро – Верона – Мілан – Палава Ле Флот – Люрд – Сaн-Себастьян – Фатіма – Толедо – Барселона – Монсеррат – Ллорет Де Мар – Генуя – Венеція – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИКиїв: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
7 сніданків, одна вечеря.
 – візовий збір 35€ (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
послуги візового центру 20€;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

Вирушаємо до святинь Угорщини, Італії, Франції, Іспанії, Португалії.

Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи + 6 днів відпочинку на пляжах Середземного моря та Атлантичного океану

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у БудапештЕкскурсія містом. Відвідаємо старовинні барокові квартали, старі мури Буди, пам’ятники великим угорським королям, святим просвітителям мадярської землі і, звичайно, будівлю  парламенту, яка є величною і неповторною в будь-який час дня і ночі. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Не можна залишити поза увагою і знамениті купальні, яким Будапешт славиться на всю Європу. Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі. Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси,  – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками. Поселення в готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом. Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна. Вільний час.

Переїзд до Мілану. Пішохідна екскурсія містом. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасажу Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічного Замку Сфорца. Побачимо також знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру. Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Палава Ле Флот. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір.

Прибуття до  Люрду, поселення у готель. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками. Повернення до готелю. Вільний час.   Нічліг.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок.  Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю. Вільний час.   Нічліг.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.  Молебень до Богродиці та освячення речей церковного вжитку. Вільний час для приватної молитви.

Переїзд до Іспанії. Прибуття у Сан- Себастьян, відпочинок на Атлантичному океані. Самостійне знайомство з містом. Ви зможете помилуватися містом з панорамного майданчика, пройтися по мальовничій набережній Ла Конча, прикрашеній ажурними гратами, відвідати головні храми Сан-Себастьяна та пройтись по вуличках Старого міста, проспектах і площах, які виникли в Прекрасну епоху,а також ознайомитись з палацом Мірамар, готелем Марії Христини, собором Буена Пастора, базилікою Діви Марії, готичною церквою Св. Вікентія. Вільний час. Нічний переїзд до Португалії.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Знайомство з містом. Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками. Вільний час.  Повернення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Божественна Літургія.  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Іспанію. Прибуття у Толедо. Знайомство з містом. Історичний центр Толедо досить компактний і включає в себе два квартали середньовічних будівель, оточених фортечною стіною з вузьким лабіринтом вуличок. Маршрут екскурсії в Толедо: Кафедральний собор Святої Марії, Церква Санто-Томе , Монастир Сан Хуан де лос Рейес, Монастир Санто Домінго ель Антігуо, Церква Сан-Роман, Синагога дель Трансіто і Муз. Вільний час. Нічний переїзд до Каталонії.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Знайомство з містом. Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи. Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Монсеррат. Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії. У другій половині дня переїзд до Ллорет Де Мар. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Нічний переїзд до Італії.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Генуї. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Екскурсійна програма містом. Почнемо нашу екскурсію з Порто Антико. Зупинимося біля Палаццо Сан Джоржіо, резиденції першого європейського банку і зануримося в історію, а саме, побачимо Площу Карікаментої, Площу Банку з церквою Сан П’єтро, Кафедральний Собор, що будувався протягом чотирьох століть, у якому зберігаються мощі Івана Хрестителя. Перетнемо Площу Матеотті і опинимося  на Площі Де Феррарі. Відвідаємо також  Палаццо Дукале (Палац Дожів),  Площу Деллі Ербе та  Церкву Сан Донато. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

12 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Венеції. Поїздка на кораблику у центр Венеції. Оглядова екскурсія по Венеції. Відвідаємо Площу св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.. Також перед нами відкриється найграндіозніша споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді. Божественна Літургія. Вільний час. Повернення на кораблику до пункту прибуття. Переїзд до готелю. Нічліг.

13 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до  Угорщини.  Прибуття у Марія Повч.  Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Переїзд до українського кордону. Прибуття у Львів пізно  ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
7 сніданків, одна вечеря.
 – візовий збір 35€ (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
послуги візового центру 20€;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а. 
  • м. Львів, вул. Руська 10
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (36 голоси, середня оцінка 4.83 із 5)
Loading...Loading...