Паломництво – Католицьке Різдво у Ватикані

Паломницька подорож  до святинь  Угорщини, Словаччини, Італії, Ватикану, Польщі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки;
– 1 вечеря.
– проїзд до/з Львова;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно маршруту 35 €.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вечірні молитви. Нічний переїзд через Словенію до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції.  Переїзд на кораблику до центру Венеції корабликом туди і назад – 10€.
Оглядова екскурсія по Венеції. Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється  грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.
Повернення до автобусу. Вечірні молитви. Переїзд  до готелю, поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Риму. Відвідини української базиліки Премудрості Божої Софії. Божественна Літургія. Знайомство з Римом.
У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії. Під час пішохідної екскурсії  Ви побачите Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон.
Переїзд  у готель. Поселення. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Екскурсія по Папських Базиліках Риму та інших  християнських святинях.
Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої». Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані.  Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем якого знаходиться гробниця Апостола Павла.
Участь паломників  у  святковій різдвяній Божественній Літургії , яку очолить Святіший Отець Папа Римський Франциск. Коляда на площі Святого Петра у Ватикані.
Повернення у готель. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Спільна молитва з святішим отцем Папою Франциском на площі Святого Петра та благословення з нагоди Різдва. Переїзд до Болонії. Екскурсія містом.
Знайомство з кожним містом починається з її головній площі. Наш  маршрут почнеться саме звідси. Від чарівної площі Болонії – площа Маджоре. Її називають серцем міста, навколо неї розташувалися старі  середньовічні будівлі. Побачимо недобудований фасад базиліки Сан Петронія, історія базиліки – це історія міста. Притягує увагу подорожуючого  палац площі Палаццо дель Подеста, це найперша будівля на площі Маджоре, палацу більше ніж 800 років.  Палац ді Аккурсій, або Коммунале – здається, що це сама неприступна фортеця в центрі міста. Поруч з площею Маджоре знаходиться і інша не менш цікава площа, Пьяцца Ре Енцо названа в честь палацу Палаццо Ре Енцо. Напроти палацу, стоїть фонтан «Нептун».  Недалеко від площі знаходиться антична вулиця міста – Квадрілатеро.  Закінчується екскурсія у двох веж – Азінеллі і Гарізенда. Це візитна картка Болонії.
Вільний час. Вечірні молитви.  Нічний переїзд до Словаччини.   

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Столиці Словаччини. Оглядово-пішохідна екскурсія.
Братислава – наймолодша столиця Європи. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша.
 Вільний час.  Переїзд у готель. Вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Переїзд до Польщі. Прибуття до Вадовіце.  Спільна молитва у храмі Пресвятої Діви Марії.     
Вадовіце – Батьківщина папи Івана Павла ІІ. Головне, що треба відвідати у Вадовіцах – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому Кароля було охрещено, а опісля молодий Кароль прислуговував тут на богослужіннях та молився. Недалеко від святині – ринок і кафе, в якому папа-поляк смакував місцеві тістечка – “кремувки.
Вільний час. Переїзд до України. Вечірні молитви.  Прибуття у Львів пізно ввечері. 

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки;
– 1 вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати, вхідні квитки у музеї;
– екскурсійна програма згідно маршруту 25 €;
– кораблик у Венеції 10 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Радимо переглянути

04.08.2021
Вихідні у Меджугор’є
ПЕРІОД: 01 - 04 жовтня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 129є + 200грн МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
02.08.2021
Шляхом Авраама
ПЕРІОД:  08 - 14 квітня ( +/- 3 дні) (8 днів) ВАРТІСТЬ: 950$ МАРШРУТ: Догубеязит - Ван - острів Акдамар - Озеро Ван - Бітліс - Мідьят - Мардін - Дара -...
16.07.2021
Паломництво до Меджугор’є
ПЕРІОД: 12 - 18 вересня (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165€* МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Неум – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79