м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Казкова Аджарія

ПЕРІОД: 10 – 17 серпня  (8 днів)
ВАРТІСТЬ: 495$*
МАРШРУТ: Київ- Батумі – Заповідник Мачахела – каньйон Мартвілі – Батумі – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30.

Аджарія – це неймовірне місце, яке поєднало в собі духовність, природу, море, історію, смачну їжу і не тільки.

Якщо бажаєте  дослідити ці краї, пізнати щось нове, тоді запрошуємо до чарівної Аджарії.

1 День

Виліт Київ – Батумі

Поселення. Вечірній похід на море.

Ночівля.

2 День

Літургія. Сніданок.

Відпочинок на морі.

Після обіду екскурсія по Батумі.

Батумі — місто в Грузії, столиця автономної республіки Аджарії. Розташоване в Батумській бухті на узбережжі Чорного моря.

Місто вражає неймовірною природою, цікавими та пізнавальними об’єктами,  теплим морем та неймовірно гостинними жителями.

Батумі є містом високої духовної культури. Церкви, храми, собори, мечеті і синагоги представляють різноманітність релігійних конфесій.

Кафедральний Собор Пресвятої Богородиці  – це готичний храм, побудований з особливого каменю, який змінює колір залежно від погоди. Недалеко від Кафедрального Собору розташована церква Святого Миколая, побудована в XIXст.

У тиші Батумського бульвару розташований католицький Храм Святої Варвари. Силует храму нагадує Христа з розпростертими руками.

Вільний час.

Ночівля.

3 День

Літургія. Сніданок.

Відпочинок на морі.

Після обіду екскурсія по гірській Аджарії.

Гірська Аджарія –  це місце, яке огорне Вас своєю природою, історією та духовністю.

Заповідник Мачахела розташувався на кордоні з Туреччиною, і є пам’яткою історії Грузії. Ви зможете зробити чудові фотографії на аркових мостах і доторкнутись до перлини гірської Аджарії – водоспаду Махунцеті.

Цього дня Ви побуваєте на мості цариці Тамари. Назву він отримав через свій вік. Час його будівництва відноситься до XI-XIII століття, до періоду царювання правительки Тамари. Будівельний  матеріал брався з уламків найближчих скель, а з’єднував їх між собою вапняний розчин.

Водоспад Андрія Первозванного, просвітителя грузинського народу.

Монумент присвячений  історичному факту входу до Грузії Андрія Первозванного. Згідно з легендою, саме цим шляхом увійшов він до Грузії. Християнство було вперше поширене в Аджарії, куди був покликаний один з учнів Ісуса Христа, Андрій Первозванний.

Поруч з водоспадом є досить велика табличка на котрій написано: ” Шлях через Грузію – шлях освіти. Проект присвячений приходу святого Андрія Первозванного в Грузію” .

Зберігся переказ,  що саме Андрій Первозванний побудував першу християнську церкву на території Грузії, він же висвятив перших грузинських священиків. І хоча йому не вдалося поширити християнство по всій території Грузії (це зробила Свята Ніно), він вніс вагомий вклад в цю святу справу.

Вільний час на вечерю.

Ночівля.

4 День

Літургія. Сніданок.

Відпочинок на морі.

Після обіду екскурсія в ботанічний сад у Батумі.

Батумський ботанічний сад — це сад субтропічних рослин, який розташований на Зеленому Мисі Чорноморського узбережжя, майже біля кордону з Туреччиною. Сад займає площу в 100 гектарів.

Створення саду пов’язане з іменем ботаніка-географа, мандрівника Краснова Андрія Миколайовича. Він подорожував по Японії, Китаю, Індії, Яві, Цейлоні, Єгипті, Мексиці, Каліфорнії та Гавайських островах (США), й одного разу повертаючись з подорожі, він привіз для посадки у маєтку Чакві  «дванадцять дарів Сходу»: чайний кущ, мандаринове дерево, хурму, бамбук будівельний; оливкове, лакове, воскове, паперове дерева; рамі, ямс, таро, леспедзу. Через 12 років, у 1909 році, він приїхав у Чакву і був вражений, як виросли привезені ним «дари Сходу». Ось так і винекла ідея створення ботанічного саду.

Час на приватну вечерю.

Ночівля.

5 День

Літургія. Сніданок.

Екскурсія у печери Прометея та каньйон Мартвілі.

Печера Прометея. Печера була відкрита і досліджена грузинськими спелеологами ще на початку 1980-их років ХХ століття. Вона є частиною великої печерної системи, об’єднаної однією підземною річкою. В даний час досліджені приблизно 30 км річки, що становить приблизно половину довжини всієї печерної системи. У 1985 році було прийнято рішення частину печери обладнати під екскурсійний об’єкт. До 1989 року в печері був прокладений екскурсійний маршрут завдовжки трохи більше кілометра, побудовані сходи і доріжки, на виході був пробитий і 150 метровий тунель і почалася споруда надземних будівель. Печеру оснастили тимчасовим освітленням і навіть почали водити невеликі групи туристів. У 1990 році внаслідок розпаду Радянського Союзу і відсутність коштів, проект обладнання екскурсійної печери довелося закрити. Протягом декількох років один з місцевих жителів охороняв її від вандалів. Біля виходу з печери встановлено пам’ятник йому та його собаці. У 2007 році, через 17 років після закриття проекту, грузинська влада повернулися до ідеї обладнання екскурсійної печери поблизу Цхалтубо. Поштовх до її перетворення частини її на туристичний об’єкт дав президент Грузії Михайло Саакашвілі, що оглянув її в 2010 році і заявив, що її потрібно назвати Печерою Прометея, оскільки легендарний античний герой Прометей був прикутий до гір приблизно в цьому районі. Протягом року було здійснено благоустрій печери, і 26 травня 2011 року вона відкрилася для відвідувачів.

Каньйон Мартвілі. Екскурсія каньйоном відбувається на човні по спокійній річці, а також піша екскурсія. Сформувався Мартвілі серед високих скель і мальовничих гір столітніми зусиллями річки Абаша, а назву отримав від однойменного міста поблизу. Сам каньйон досить вузький, але його глибина коливається від 50 до 70 метрів, повна довжина становить близько 2.5 кілометрів.

Каньйон приваблює своєю природою, водоспадами, скелями та чистим повітрям.

Час на вечерю.

Ночівля.

6 – 7 День

Літургія. Сніданок.

Відпочинок на морі. Вільний час.

Ночівля.

8 День.

Літургія. Сніданок.

Повернення додому.

Виліт Батумі – Київ.

До зустрічі!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– авіапереліт;

– усі трансфери по програмі;

– проживання в готелі зі сніданками;

– супровід керівника групи;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– додаткове страхування на випадок COVID19 від 311 грн.;

– обов’язкове тестування COVID19 на третій день перебування у Грузію;

– туристичний збір у готелях (city-tax);

– всі екскурсії по програмі є факультативними. Вартість 15$ – 20$;

– особисті витрати.

* Оплата здійснюється у гривнях.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: