м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Неймовірна Каппадокія та Стамбул

ПЕРІОД:  13 – 18 вересня  (6 днів)
ВАРТІСТЬ: 480 €*
МАРШРУТ:Львів – Стамбул – Каппадокія – Деврент – Пашаба – Аванос – Гереме – Юргюп – Учхісар – Іхларі – Каймакли – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

 Якщо Ви хочете більше дізнатись про християнство, побачити надзвичайні споруди та чарівну природу, відновитись духовно та морально, то рекомендуємо паломництво до Каппадокії. Ви будете вражені!

1 день. 

Переліт Львів – Стамбул

Трансфер та ночівля в готелі

 2 день. 
День у Стамбулі

Літургія. Сніданок

Після сніданку ми вирушаємо пізнавати Стамбул. Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 25 євро). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула. Цей грандіозний за своїми розмірами храм із величезним куполом-шатром, що мав символізувати присутність Неба на землі, протягом тривалого часу вважався найбільшою спорудою в цілому світі. Прикрашений золотою мозаїкою і фресками, собор воістину являв собою велич Божої слави. Він став перлиною стародавньої візантійської архітектури, символом східного християнства. У соборі Святої Софії відбувався обряд помазання на царство візантійських імператорів. За давньою легендою, приголомшлива краса і маєстат Софійського собору настільки вразили посланців руського князя Володимира Великого, що він прийняв доленосне рішення про хрещення Київської Русі саме з рук Візантії. У ХV ст., коли Візантійська імперія впала під натиском Османів, у соборі Святого Софії була створена мечеть (Айя-Софія), про що сьогодні нагадують добудовані навколо неї мінарети. Та з 1934 р. Свята Софія не належить жодній релігії та жодній конфесії – сьогодні тут функціонує музей.

Повернення у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день.
День у Стамбулі

Літургія. Сніданок

У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору.
Потім – здійснити подорож на центральну площу Таксім. Та прогулятися Стамбульським Хрещатиком – вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаємо рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору (вартість – 15 євро).
Повернення у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день.
Переліт Стамбул – Кейсері
Долини Деврент та Пашаба, Аванос, Юргюп

Ранній переліт.
Сьогодні розпочинаємо наше знайомство із Каппадокією.

Святий Василій Великий – визначний церковний діяч, який зробив величезний вклад у розвиток християнства та був уродженцем Кесарії (адміністративному центрі Каппадокії).

Церква знає святого Василія Великого не тільки як законодавця монашого життя на Сході, але як і рішучого богослова, котрий активно боровся з Аріянською єрессю, відстоювавши віру Церкви у Пресвяту Трійцю.

В Україні постать Василія Великого є дуже відома. Засновано згромадження імені цього святого, також існує багато церков, що носить ім‘я Василія Великого. У нашій традиції 14 січня є днем згадки святого Василія Великого, котрий є невід‘ємним «будівничим» сучасного християнства.

І найкращий початок – екскурсії у знаменитій долині Деврент та долині Пашаба.
Далі місто Аванос. Місто знамените своїми гончарними і килимоткацькими майстернями. Гончарним промислом тут займаються давно – ще з часів хеттів. Мистецтву більше 4 тис. років. Пов’язано це з тим, що червона глина відмінної якості в Аваносі завжди під рукою: її видобувають на берегах Червоної річки (Кизилирмак).
Завершимо цей день споглядаючи на три величні скелі при вході у Юргюп.

Повернення у готель. Вільний час для вечері. Нічліг.

 5 день.
Учхісар, Гереме, Каймакли, долина голубів.

Сніданок. Літургія.
Саме цього дня може здійснитися Ваша мрія – політ на повітряній кулі. Для цього потрібно о 5:00 вже бути на місці посадки, адже найбільша насолода – зустріти світанок на кулі разом з сотнями інших куль у небі. Неймовірно красиве видовище! Політ факультативний. Ви також можете насолоджуватися цим видовищем із землі.
Поїздка в Учхісар – замок-фортеця в скелях. Учхісар – невеличке мальовниче селище в Каппадокії, що знаходиться на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, недалеко від Гереме. У перекладі з турецької мови, означає «три фортеці». У центрі селища височіє 60-метрова скеля, яку стали використовувати як фортеця можливо ще в період хетського царства (бл. 1800-1180 до н. Е.).

Далі – Гереме. Музей під відкритим небом,який став об’єктом Всесвітньої спадщини “ЮНЕСКО”. На теренах парку розташовані 6 церков і багато монастирських споруд. У церквах – розписи картинами із Нового Завіту і вражаюча іконографія у фресках.
Факультативно можна відвідати Темну церкву.
Далі у планах – екскурсія в Каймакли – підземне місто.
Каймакли (Kaymaklı) – одне з найбільш великих підземних міст Каппадокії. Місто має унікальну історію: Каймакли розташоване на перетині торгових шляхів і місцевим жителям доводилося десь ховати своє майно, та й самим ховатися за потреби. Так і з’явилось восьмирівневе підземне місто. Перший рівень був побудований стародавніми хетами ще у бронзовому столітті.
Хоч місто і підземне, тут є все, що є у звичайному місті: системи водопостачання, вентиляція, кухні, стайні, льохи, майстерні і навіть каплиця. Для туристів сьогодні відкриті тільки перші чотири рівні.
Долина голубів. Оглядовий майданчик замка Ортаісар з надзвичайним видом.
Повернення в готель. Вільний час для вечері. Нічліг.

6 день. 

Літургія. Сніданок

Соганлі, Долина Іхлара – найбільший каньйон Туреччини

У цей день ми відвідаємо ще одну візитну картку Каппадокії – долину Соганлі.
Тут збереглися церкви раннього християнства. Завдяки ізольованості долини Соганлі в багатьох її церквах фрески збереглися досить непогано. Типове “лице”, за яким можна впізнати долину Соганлі – велика кількість білих входів в голуб’ятники.
Долина Соганлі стала останнім місцем в Каппадокії, яке захопили араби. Колись тут було більше 50 церков. Сьогодні можна оглянути лише близько десятка.
Обід.
Долина Іхлара – каньйон вулканічного походження довжиною 15 кілометрів і висотою близько 150 метрів.

7 день. 

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Переліт Кейсері – Стамбул – Львів 

 До нових зустрічей!

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіаперельоти;

– супровід керівника та духівника групи;

– 3 ночі в готелі у Стамбулі зі сніданками;

– 3 ночі у готелі в Каппадокії зі сніданками та вечерями;

– медичне страхування;

– трансфер з та в аеропорт.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом  25є;

– прогулянка човником по Босфору 15євро;

–  транспорт та екскурсії у Каппадокії  45 євро (обов’язково);

–  політ на повітряній кулі  орієнтовно 70 – 140 євро (за бажанням);

– особисті витрати.

* Оплата здійснюється у гривнях.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: