Меджугор’є з морем

Меджугор’є – місце об’явлення Пресвятої Богородиці.
Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крижевац і Подбрдо, звідки його і назва. На початку 80-х років Меджугор’є стало місцем об’явлення, куди щороку приїжджають тисячі людей.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 6.30.  Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону. Реколекційні науки. Вечірні молитви.  Нічний переїзд до Хорватії.

2 ДЕНЬ

Раннє прибуття до Хорватії.
Вільний день. Відпочинок на морі.

Опісля вирушаємо до Меджугор’є.

Вечірнє прибуття до Меджугор’є. Поселення в готель. Відпочинок.3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.

Свій перший день у Меджугор’є почнемо з оглядової екскурсії, де дізнаємося багато цікавого про місто, відвідаємо церкву Св. Якова, мироточивий Хрест, могилу отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, який зробив неоціненний вклад у розвиток школи Марії.

У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн, Літургія.

Повернення до готелю.  Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок.

Сьогодні ми вирушаємо на гору об’явлень Подбрдо, де будемо молитись вервицю у своїх наміренях та за мир і любов у цілому світі.

Також цього дня буде унікальна можливість побувати на зустрічі з Ненсі і Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свідчать про  своє життя паломникам служачи для священиків і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок.

Обід. Вільний час.

У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн, Літургія.

Повернення до готелю.  Ночівля.

5 ДЕНЬ

Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Кріжевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Обід.

Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди).

Водоспад Кравіца  витікає він з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (10 євро з особи).

Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні, Літургія.

Повернення до готелю. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок.  Божественна  Літургія. Виселення з готелю.

Переїзд до моря.  Вільний час на морі.

В цьому мальовничому містечку зможемо насолодитися лагідним морем, сонцем та морським повітрям. Запам’ятайте цей стан миру та спокою. Кажемо морю “До зустрічі!” і вирушаємо додому.

Нічний переїзд до України.

7 ДЕНЬ

Прибуття в Україну.
Прибуття у Львів орієнтовно 21:00 год.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;

– базове медичне страхування;
– проживання в готелі 3* або 4* зі сніданками та обідами.
ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ ;

– особисті витрати;
– медичний висновок (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-CoV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду;  

– водоспад Кравіца, вхід 10Є;
– синхронний переклад вечірньої молитовної програми (2 €).

Радимо переглянути

04.08.2021
Вихідні у Меджугор’є
ПЕРІОД: 01 - 04 жовтня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 129є + 200грн МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
02.08.2021
Шляхом Авраама
ПЕРІОД:  08 - 14 квітня ( +/- 3 дні) (8 днів) ВАРТІСТЬ: 950$ МАРШРУТ: Догубеязит - Ван - острів Акдамар - Озеро Ван - Бітліс - Мідьят - Мардін - Дара -...
16.07.2021
Паломництво до Меджугор’є
ПЕРІОД: 12 - 18 вересня (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165€* МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Неум – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79