м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Молодь помандрувала на різдвяно-новорічну зустріч Тезе у Страсбург

24 грудня з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві молодь відправилася в паломництво до Страсбургу на зустріч Тезе. Поїздка розпочалася ранковою Святою Літургією в соборі, яку очолив о. Любомир Яворський, директор Патріаршого паломницького центру, який організовує цю прощу.

Під час проповіді отець побажав кожній молодій людині, яка вирушає в дорогу, мати центром свого життя Христа. “Ми спостерігаємо сьогодні ту мінливість життя, його швидкоплинність. Часом у своєму духовному житті нам здається, що ми є людьми побожними, проте, як бачимо з Євангелія, часто ми можемо лукавити. (Євангеліє дня – Лк 17, 26-37). Бажаю вам під час цієї подорожі поставити у центр Ісуса Христа: нехай ми бачитимемо найперше Його – не нашого хлопця чи дівчину, друга, подругу, брата, сестру, ближнього. Нехай особа Ісуса Христа супроводжує нас протягом цілого нашого паломництва. Бажаю вам під час цієї поїздки не лише пізнати, але, найперше, пізнати ближче Бога, який чекає, прощає, приймає, відкривається нам.”

“До вас звертаються, на вс покладаються – ви є цвіт нації, наша молоде. Бажаю вам гідно нести ім’я Христа у світ, представляючи Україну у християнській європейській родині”, – сказав о. Любомир.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: