"Наші прочани не шукають люксових умов, їм важливе посвячення Собору", – о. Любомир Яворський

Перші паломники на святкування 1025-річчя Хрещення України-Русі та посвячення Патріаршого собору Воскресіння Христового прибудуть уже 16 серпня. Про це Департаменту інформації УГКЦ повідомив керівник Патріаршого паломницького центру отець Любомир Яворський.

«Шістнадцятого серпня почнуть прибувати групи паломників. Поодинокі прочани будуть дещо швидше. Гадаю, основна кількість людей приїде 17-го вранці», – зазначив о. Любомир.

Проте, скільки саме прибуде прочан, говорити ще рано, оскільки щодня надходить нова інформація, що з такого чи такого села готуються стільки-то автобусів. І вони поки що не зареєструвалися на офіційному сайті Прощі.

«Станом на сьогодні зареєструвалися близько 2,5 тис. прочан і щодня відбувається по 20-30 реєстрацій. Вважаємо, що це добрий показник, бо в Україні люди ще не мають такої звички реєструватися на інтернет-ресурсах. А дехто вирушає на прощу і взагалі не реєструється. Тож зараз важко навіть сказати, яке приблизно буде число прочан».

За інформацією керівника Паломницького центру, прочан з-за кордону зареєструвалося близько тисячі осіб, проте «це не означає, що прибудуть тільки ті, які зареєструвалися». «Якщо говорити про те, звідки прибудуть паломники, то це географія всього світу: Європа, Канада, Америка, Аргентина, Бразилія, Казахстан, Білорусь, Росія, Польща», – розповідає о. Любомир.

Паломницький центр надає прочанам з-за кордону різні послуги: поселення, екскурсії, харчування, відповідно до програми, яка буде біля Патріаршого собору.

«Ми пропонуємо паломникам з-за кордону різні умови розташування. Проте прочани не шукають люксових умов. Ми не маємо запитів на 5-зірковий готель. На 4-зірковий – дуже мало. Здебільшого люди обирають дуже скромні умови, адже вони їдуть за покликом, помолитися. Вони так і кажуть, що основне для них – це заходи, які будуть коло Собору», – наголосив керівник Центру.

Нагадаємо, 17-18 серпня в Києві відбудеться святкування ювілею 1025-річчя Хрещення Русі-України та посвячення головної святині Української Греко-Католицької Церкви – Патріаршого собору Воскресіння Христового.

ПРОГРАМА ПРОЩІ

Департамент інформації УГКЦ

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...