Організовано паломницьку поїздку для дітей учасників АТО

У п’ятницю, 8 квітня 2016 року, діти учасників АТО взяли участь у  прощі «Гошів – Раковець» і краєзнавчо-пізнавальній екскурсії «Скелі Довбуша».

Ця поїздка відбулася за ініціативи  Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, а також за благодійної та організаційної підтримки Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та Патріаршого паломницького центру.

Ще з самого ранку група дітей, що налічувала понад 50 осіб, вирушила автобусом зі Львова до Гошева. Тут усі  мали нагоду помолитися біля Чудотворної ікони та прикластися до  частички Животворящого Господнього Хреста. Юним паломникам провели екскурсію  по чудотворному місці та розповіли його історію. Далі усі разом пройшли молитовну Хресну дорогу в наміренні за припинення війни та мир в Україні.

Після  смачної перекуски і невеликого відпочинку діти вирушили до скель Довбуша. Там спільно помолилися в каплиці, а потім мали змогу роздивитися краєвиди та зробити багато гарних фотографій для спогадів про це чудове місце. Далі групу дітей чекала ще одна зупинка, у селі Раковець, що відоме своїм цілющим джерелом.

Дорога додому була веселою: діти співали пісні, дивилися фільм і слухали цікаву розповідь керівника групи про Рік Божого милосердя.

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...