м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломники разом з Патріаршим паломницьким на прощі українських мігрантів у Фатімі

Тими днями завершилося паломництво українських прочан до Фатіми. Понад п’ять тисяч українців з Португалії, Іспанії, Франції, Італії, Німеччини, Австрії, Румунії, Молдови, Греції, Великобританії прибули молитися за мир в Україні.

Паломники з України також вирушили на прощу українських мігрантів разом з Патріаршим паломницьким центом і тринадцять днів подорожі жертвували за кращу долю українського народу, молячись у європейських святинях.  Молилися молебень перед чудотворною іконою Повчанської Богородиці (м. Марія Повч, Угорщина), випрошували милосердя для українського народу під час Божественних Літургій, які очолював духівник групи отець Володимир Коріновський, у храмі святого Йоана Хрестителя (Венеція, Італія), храмі святого Діонісія (Монпельє, Франція), храмі Серця Христового (Барселона, Іспанія), молилися за померлих героїв та близьких у соборі святої Альмудени (Мадрид, Іспанія), дякували за отримані ласки перед фігуркою Дитятка Ісуса у храмі Пресвятої Богородиці (Прага, Чехія).

На два дні Марійський центр у Фатімі наповнився українським духом: синьо-жовті стяги, різнобарвні вишиванки, українська мова, а, головне, сильне бажання вимолити кращу долю для України. Разом з молільниками були присутні єпископи Східних Католицьких Церков Європи, Синод єпископів УГКЦ. Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив Божественну Літургію у Фатімському Санктуарії, а відтак поручив під Покров Богородиці весь український народ.

Повертаючись додому, українські паломники відвідали Марійський центр у Люрді (Франція), де пройшли відпустовий шлях святої Бернадетти, занурилися в купіль з цілющою водою, відслужили Літургію в українському храмі й освятили речі релігійного вжитку.

Поруч з молитовними заходами прочани знайомилися з історією та архітектурою європейських міст, через які пролягав їхній паломницький шлях: Венеція, Верона, Мілан (Італія), Монпельє (Франція), Барселона, Мадрид (Іспанія), Саламанка, Рокамадур, Страсбург (Франція), Прага (Чехія).

«Збираючись в цю подорож, – ділиться враженнями паломниця Галина, – знайомі говорили, що буде дуже важко їхати автобусом. Але я мала намір пройти всі труднощі цієї паломницької подорожі. Я отримала велику підтримку від Бога і від прочан, котрі їхали разом зі мною…Дуже багато молились і велика благодать зійшла на нас всіх.»

Паломниця Надія зазначає: «Проща – це шлях, яким Господь допомагає йти, одна молитва паломника може змінити все… У Лурді і Фатімі у паломників відкривається серце для Божого милосердя та ласки Матінки Богородиці.»

«Щоденно Бог проявляє свою любов до нас, до людства, передовсім до мене. Те, що я зараз знаходжуся на рідних землях моїх дідів – це надзвичайна ласка. Особлива Божа ласка, виявлення Божої любові – це нагода відвідати стільки святих, чудотворних місць, де мала можливість зустрітися з Богом, з Богородицею і з собою. Паломництво до Фатіми було чудове, благословенне, корисне для душі і для тіла.» – підсумовує паломниця Розана.

Довідка.

13 травня 1917 року Богородиця явила себе трьом дітям-пастушкам (Люсії, Жастінті, Франциску), котрі пасли вівці на полі Кова-да-Ірія в околиці Фатіми і в час лихоліття Першої світової війни вказала шлях подолання наслідків всесвітнього гріха: загальне покаяння і безперервна молитва. З того дня Діва Марія з’являлася їм ще п’ять разів поспіль – щомісяця 13 числа. Останнє об’явлення Пресвятої Богородиці сталося 13 жовтня 1917 року. Католицька Церква визнала Фатімські об’явлення істинним чудом – найважливішим посланням Богородиці сучасному світу.

У травні 2017 року прочани разом з Патріаршим паломницьким центром знову вирушать в паломництво до Фатіми і це буде проща з нагоди 100-річчя об’явлення Цариці Миру.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: