м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до Святої Землі – Дорогою Спасителя

ПЕРІОД:   19-26 березня 8 днів 
ПОЖЕРТВА: 790 $*
МАРШРУТ: Львів – Ейн Карем – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – Єрихон – ріка Йордан – Мертве море – Хайфа – Назарет – Кана – гора Тавор – Галілейське море – Капернаум – Лідда – Яффо – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у міжнародному аеропорту “Львів”, початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів).Переїзд до Палестини поселення в готель у місті Вифлеєм. Вечеря. Нічліг.

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви.

Переїзд у Ейн Карем— старовинне селище неподалік Єрусалиму. Божественна Літургія. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Переїзд у Вифлеєм.

Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот таПоле пастушків.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря, нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Переїзд у Єрусалим. Тут будемо молитись на Віа Долороза (Хресна дорога), відвідаємоХрам Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і вшанувати головну святиню християнства – Гріб Господній. Божественна Літургія .

Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир) Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря, нічліг.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми продовжимо знайомство з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія в Храмі Усіх Націй . Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горізараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманськийсад,гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіну Плачу. Храм Св. Петра (Геліканту) -місце на східному схилі гори Сіон в Єрусалимі, що в перекладі з латині означає “півнячий крик”. Вечірні молитви.

Поселення у готель. Вільний час, вечеря, нічліг.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.

Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія.Гора спокус – місцеспокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м. Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети.У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибинав північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Літургія.

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Божественна Літургія. Панорама Бахайських садів.

Переїзд у Назарет. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаємо Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.

Відвідаємо невелике містечко Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря, нічліг.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.

Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія.

Переїзд уГалілею,де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючипо Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.

Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якогоХристос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галілейським озером (10$ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20$ з особи).Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Церква 12 апостолів.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря, нічліг.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.   

Виїзд у Лідда до гробниці Святого Юрія. Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо однез найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тутНой побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Подячна Божественна Літургія. Вільний час у Тель-Авіві.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (326 голоси, середня оцінка 3.19 із 5)
Loading...Loading...