м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Польщі – Ченстохова

ПЕРІОД:  14 – 17 жовтня  (4 дні)
ПОЖЕРТВА: 95 €*
МАРШРУТ: Львів – Лагевніки – Краків – Ченстохово – Варшава – Майданек – Люблін – Заглинна – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові o 6.30.  Виїзд на кордон. Прибуття до Лагевнік.

Монастир Сестер Милосердя Божої Матері в Лагевніках, де похована Свята Фаустина Ковальська, знана в у всьомі світі як проповідниця Божого милосердя. Сюди щодня їдуть сотні людей з різних країн світу помолитись перед образом Божого милосердя і вклонитись мощам Святої Фаустини Ковальської.

Паломництво - Лагевніки

Паломництво – Лагевніки

Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ), в якому в 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх святих українського народу, пам’ятник Папі Римському Івану-Павлу ІІ (сьомий пам’ятник Папі в Кракові),  що стоїть в підніжжі 77-метрової вежі, з оглядового майданчика якої (на висоті 42 м) відкриваються чудові краєвиди на місто. Саме в Лагевниках 17 серпня 2002 понтифік-поляк вчинив акт посвячення світу Божественного Милосердя.  Сьогодні там знаходиться ампула  з кров’ю Івана Павла II.  Колишній секретар покійного понтифіка, кардинал Станіслав Дзівіш отримав її від лікарів римської клініки Джемеллі у 2005 році перед упокоєнням понтифіка. Кров взяли перед останньою серйозною хірургічною операцією. Божественна Літургія.

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу та епохи барокко, Краків викликає подив і притягує мільйони туристів.  Вавель,  Кафедральний Собор , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів. Площа Ринок. Маріацький костел, такий суровий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і є шедевром готичної скульптури. Поселення у готель.  Нічліг.

Краків

Краків

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.   Прибуття до м. Ченстохово.

Ченстохова розташована на річці Варта в північній частині Краківсько – Ченстоховської височини. У місті є костел і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудотворною, – головний центр культу Марії в Польщі. Через це місто вважають духовною столицею Польщі. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними. Цей образ зробив монастир на Ясній Горі місцем паломництва обидвох християнських конфесій.

Варшава – одне з тих міст, в яких налічується близько тисячі різних пам’яток. В основному це  пам’ятники історії міста і країни. Огляд почнемо зі Старого міста, яке включене до Переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходяться унікальні готичні костели, будинки в стилі ренесанс і бароко. Відвідаємо кафедральний собор св. Яна, який  є однією з найстаріших пам’яток архітектури Варшави, а також Королівський замок – символ польської держави. Під час Другої світової війни він був розграбований і знищений фашистами, але поляки в 1984 році повністю відновили оплот своєї державності. Також війна зруйнувала і колону Сигізмунда III Вази, а відновлений цей монумент був в 1949 році. Вільний час.  Поселення у готель. Нічліг.

Варшава

Варшава

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.   Прибуття до Майданека.

Паломництво до місця мученицької смерті блаженного священномученика Омеляна Ковча включатиме покладання квітів до Пам’ятника боротьби і мучеництва, Панахиду за померлих у Майданеку, молитву за прославу о. Омеляна Ковча, запалення свічок, екскурсії по Майданеку.

В часи Другої світової війни Майда́нек – німецький концентраційний табір та табір смерті на території Польщі, приблизно 4 км від центру міста Люблін. Через Майданек пройшло близько 300 000 в’язнів з 26 держав, з них багато євреїв, поляків. Значну кількість також складали українці, росіяни і білоруси  (головним чином радянські військовополонені). Вважають, що у таборі було вбито 80 000 осіб. Радянська історіографія подає інші цифри — 1 500 000 в’язнів, з них 360 000 жертв. 25 березня 1944 р. в Майданеку у крематорії був спалений український греко-католицький священик (храму Святого Миколая в м. Перемишляни) Омелян Ковч (уродженець села Космач на Косівщині), згодом возведений Папою Іваном Павлом ІІ до лику блаженних. У Майданеку отець отримав номер 2399. Отець Омелян до останнього дня життя сповідав та причащав в’язнів концтабору, про що було знято новітній польський фільм «Парох Майданека». У  честь блаженного священномученика Омельяна Ковча було недавно названо одне з перехресть міста Любліна.  Переїзд у центральну частину Любліна. Знайомство з містом, вільний час.  Переїзд на кордон.

Люблін

Люблін

 4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до відпустового місця Заглина,  де за переказами малій дівчині з`явилась Богородиця. Сталася ця подія 13 вересня невідомого року XVII століття. Дівчинка Марія (а за народною звичкою – Маруся) часто відлучалася, щоб помолитися. Молилася вона на місці, де за переказами жив монах Самець. Це місце побожна Марія любила по-особливому, бо звідти віяло якоюсь таємничістю. Молитва настільки заполонила дівчинку, що вона не могла вже зрозуміти, сон це чи реальність. Та приснитися таке не могло, бо бачили це і хлопчики- пастушки. З-поміж листя дерев опустилося якесь незвичайне світло. У світлі вималювались риси незвичайної жінки. Дівчина хотіла податися назад. Проте жіночий голос зупинив її: «Не бійся, дитино. На цьому місці є особлива Божа благодать…» Панна перехрестила дівчинку і зникла. Серце дитини відчуло, що це була Божа Матір.

Дівчина  за проханням Богородиці підійшла до гори і маленькою ручкою розгорнула землю. І сталося диво – з-під землі почало бити джерело. Люди плакали, молились. Чудесна новина облетіла навколишні села. Люди звідусіль ішли до благодатного місця, щоб зцілитись та скуштувати води, яку подала Небесна Цариця. Джерело у Заглині і донині в народі називають Марусею.  Подячний молебень до Богородиці. Прибуття до Львова о 12.00.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід  досвідченого керівника;
– 2 ночівелі у готелях (2-3 особи в номері);
– 2 сніданки, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.; Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 15€;
– медичне страхування 100-300 грн. (залежно від віку паломника).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

Замовити паломництво

  • телефон для записуу Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові:(096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 3.67 із 5)
Loading...