м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька поїздка для сімей учасників АТО

У п’ятницю, 18 листопада 2016 року, сім’ї учасників АТО взяли участь у прощі «Крехів – Жовква» . Ця поїздка відбулася з ініціативи  Львівського міського центру соціальних служб і благодійної та організаційної підтримки Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Ще з ранку група, що налічувала понад 45 осіб, вирушила автобусом зі Львова до Крехова. Тут усі мали нагоду помолитися біля чудотворних ікон Богородиці та  Миколая Чудотворця. Згодом брат Корнилій провів екскурсію  по чудотворному місці та розповів його історію. Далі усі разом пройшли молитовну Хресну дорогу в наміренні за мир в Україні, яку очолював керівник групи брат Юрій. Також паломники відвідали цілюще джерело і скельний монастир.

Після смачної перекуски і невеликого відпочинку паломники вирушили до Жовкви. Там спільно помолилися в дерев`яній церкві Пресвятої Тройці. Церква Пресвятої Тройці відома завдяки високомистецькому іконостасу пензля Рутковича та його учнів. Парох храму отець Василь Батюк розповів паломникам історію храму, освятив і благословив вервички, іконки, які паломники придбали у Крехові.

Дорога до Львова проминула швидко: прочани співали пісні, молились вервицю до Божого милосердя і слухали розповідь керівника групи про Ювілейний Рік проголошений Папою Франциском.

«Патріарший паломницький центр організовує паломництва, як за кордон так і по Україні. Велике число паломників подорожує разом з нами, особливу увагу приділяємо воїнам АТО, сім’ям постраждалим від бойових дій на Сході України. Ми організували паломництво для тих осіб. Це, як форма вдячності тим людям, які захищають нашу країну», – зазначає керівник Патріаршого паломницького центру о. Любомир Яворський.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

***

Патріарший паломницький центр

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: