м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож – Стежками Божої благодаті

ПЕРІОД: 26 – 30 вересня, 5 днів (3 ночівлі у готелях та 1 нічний переїзд)

ПОЖЕРТВА: 165€*

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – БудапештВідень – Маріяцель – Братислава – Краків – Лагевніки – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 3 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч –  міста в Угорщині, де у  церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Поселення у готель, вечеря, вільний час.  Нічліг.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво – Марія Повч

2 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Егер, знайомство з містом, відвідини храму Св. Антонія Падевського та  базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. Вільний час. За бажанням  у  прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (вх. квиток опл. додатково). Переїзд у Будапешт.

Прибуття у Будапешт, автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у  Базиліці Св. Іштвана, біля мощей Святого. Саме там зберігається  позолочена  рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено   пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Вільний час.  Поселення у готель.   Нічліг.

Паломництво - Будапешт

Паломництво – Будапешт

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії. Прибуття до найбільшого Марійського відпустового місця Маріяцель. Фігурка Пречистої Діви Марії з Дитятком Ісусом заввишки тільки 49 сантиметрів, за традицією зодягнена у розкішні дорогоцінні ризи, розміщена в невеликій відкритій каплиці в центрі величного храму. Пресвята Богородиця вшановується тут як «Велика Матір Австрії», «Велика Владичиця Угорщини» та «Мати слов’янських народів» і є символом християнського коріння європейського континенту. Молебень до Богородиці. Переїзд у Відень.

Прибуття до Столиці Австрії – міста музики і великих музикантів. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, відвідини каплиці Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.  Вільний час. Переїзд до готелю.  Вечірні молитви. Поселення у готель. Нічліг.

Паломництво - Відень

Паломництво – Відень

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словаччини. Братислава – наймолодша столиця Європи, і в той же час вона відноситься до міст з двотисячолітньою історією. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша, Примаціальний палац – всі ці місця старої Братислави заслуговують на те, щоб їх відвідати. Вільний час. Нічний переїзд до Польщі.

Паломництво - Братислава

Паломництво – Братислава

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Божественна Літургія. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться оригінал образу Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. На основі монастиря  в 2002 р. було збудовано Санктуарій Божого милосердя.  Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ), у ньому в 2007 р. було освячено українську каплицю УГКЦ  Всіх Святих українського народу.  Пам’ятник Папі Римському Івану-Павлу ІІ стоїть в підніжжі 77 – метрової вежі, з оглядового майданчика якої (на висоті 42 м) відкриваються чудові краєвиди. Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв  у Польщі. Переїзд у Краків.

Паломництво - Краків

Паломництво – Краків

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову,  який будований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко, викликає подив і притягує мільйони паломників. Відвідини Вавельського Катедрального Собору, в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів. Площа Ринок. Маріацький костел, такий суворий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедеври готичної скульптури. Вільний час.  Переїзд на кордон. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;

– три ночівлі у готелях 3*, 4* (2-3 особи в номері);

– три сніданки, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35€ та послуги візового центру 500 грн.;

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10€;

– медичне страхування 100-300 грн. (залежно від віку паломника).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: