м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво з нагоди 100-ліття Об’явленння Богородиці у Фатіми та ювілею 35-ліття УГКЦ у Люрді

ПЕРІОД:  14-25 жовтня (12 днів)
ПОЖЕРТВА: 475 €*
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Падова – Генуя – Ніцца – Барселона – Мадрид – Фатіма – Саламанка – Люрд – Марсель – Мілан – Любляна – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИКиїв: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
 – візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);
послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 4€;
– медичне страхування 200-300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Словенії

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту.

 Оглядова автобусна екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту та пролягає через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побуваємо на площі Героїв. Побачимо Національну Оперу, Базиліку Св. Іштвана, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту.

Нічний переїзд до Італії.

 2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Падови.

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Божественна Літургія.

Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви.

Переїзд у  центральну частину Генуї, екскурсія містом. У Генуї перетинаються та існують одночасно історія і сучасність. Душа міста зародилася між морем і зеленими пагорбами, де  приємно прогулюватися по середньовічних вуличках. Площа Феррарі – це центральна площа міста і, звичайно ж, найкрасивіша в Генуї. Її оточують численні історичні будівлі та пам’ятники: палац дожів, Лігурійська академія витончених мистецтв, неокласичний театр Карло Феліче, пам’ятник Джузеппе Гарібальді. Собор Сан-Лоренцо розташований на однойменній площі Старого міста.

Вільний час. Переїзд до Франції. Прибуття до Ніци. Оглядова прогулянка по центральній частині міста. Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.

Вільний час. Нічний переїзд до Іспанії.

 4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Знайомство з містом.

Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Нічліг. 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.

Переїзд до столиці Іспанії. Прибуття до Мадриду. Знайомство з містом. Екскурсія.

Екскурсію по місту розпочинаємо на Східній площі Мадрида- Орієнте, яка знаходиться в історичному центрі столиці між двома найважливішими спорудами: королівським палацом та королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV.       

  Відвідаємо Кафедральний собор Альмудени, покровительки Мадрида, будівництво якого закінчилося в 60-і роки ХХ століття. Неподалік знаходяться залишки стіни-укріпленння часів арабського панування. Проходячи однією із головних вулиць міста, яка була прокладена ще в середньовіччя, вулицею Майор, ознайомимося з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.

Вільний час. Нічний переїзд до Португалії. 

6 ДЕНЬ  

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Знайомство з містом. Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.. 

Вільний час.  Повернення у готель. Нічліг.

7 ДЕНЬ  

Божественна Літургія. Освячення речей церковного вжитку. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Іспанію. Прибуття у Саламанку. Наша оглядова прогулянка по місту передбачає відвідування найстарішого університету Саламанки, знаменитої університетській площі. Відвідаємо Новий собор Вознесіння Богородиці та  кафедральний собор Санта Марія. Прогулянка по місту продовжиться візитом на головну площу  Plaza Mayor, вас також вразить і краса монастиря Святого Естебана.

Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

 8 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Люрду. Поселення у готель.

11:00 – Архиєрейська Свята Літургія в церкві св. Бернадети присвячена 35-річному ювілею УГКЦ у Люрді. Спільне фото перед Базилікою Богоматері Вервиці.

14:00 -16:00 – Купелі.

17:00 – Молебень перед українським храмом Успіння Пресвятої Богородиці.

21.00 – Участь у міжнародній  процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Повернення у готель. Нічліг.

 9 ДЕНЬ

Ранішні молитви.

6:45 – 8:15 Архиєрейська Свята Літургія в гроті Об`явлення. Сніданок.

Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Вільний час для приватної молитви. Виселення з готелю. Переїзд до Марселю.

Поселення у готель. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до центральної частини Марселю. Відвідаємо найвищий пагорб в Марселі, що вінчає Базиліка Богоматері-хранительки Notre Dame de la Garde з позолоченою статуєю Діви Марії висотою 10 м. Звідси видно весь Марсель з Катедральним собором, будівлею вокзалу, палацом Longchamp, готичними шпилями церкви Saint Vincent de Paul. Вшануємо мощі  Св. Лазаря у храмі Санта  Марія Мажоре (тут знаходиться його голова). 

Вільний час. Переїзд до Італії. Прибуття у Мілан. Вечірня екскурсія центральною частиною міста. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасажу Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічного Замку Сфорца. Побачимо також знаменитий оперний театр у Мілані, побудований на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.

Переїзд у готель. Нічліг.

 11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словенії. Прибуття до Любляни, екскурсія містом. Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Це невелике, як для столиці,і місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам’яток, і для сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудово уживаються кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи.

Вільний час. Нічний переїзд до Угорщини.

 12 ДЕНЬ

Щоденні молитви.  Прибуття у Марія Повч. 

Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Подячний молебень до Богородиці.

Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– супровід досвідченого керівника;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків.
osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 45 €;
– медичне страхування 200 -300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво: 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (310 голоси, середня оцінка 4.80 із 5)
Loading...