м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи

ПЕРІОД:  07-19 вересня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 545 €*
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Падова – Ля Салет – Люрд – Сaн-Себастьян – Ов’єдо – Сантьяго-де-Компостела – Фатіма – Толедо – Барселона – Монсарат – Стразбург – Прага – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Паломницька подорож  до святинь Угорщини, Італії, Франції, Іспанії, Португалії Польщі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків;
 – візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);
послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

1 день

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. 

Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.

Нічний переїзд до Італії.

2 день

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Падови. Оглядова прогулянка містом.

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору святого Антонія. Спільна молитва біля мощей св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору св. Юстини, де зберігаються мощі Євангелиста Луки.

Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд  у готель. Нічліг.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Франції. Прибуття у Ля Салет. Спільна молитва на місці об`явлення.

19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор: 11-річному Максиміну Жіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки.

 Процесія вервиці з свічками. Вільний час. Нічний переїзд до Люрду.

 4 день

Ранішні молитви.  Прибуття у Люрд. Поселення у готель. Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Церкву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Повернення до готелю. Вільний час. Нічліг

 

5 день

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Іспанії. Прибуття до Ов’єдо. 

Наша оглядова прогулянка по місту передбачає відвідування катедрального собору св. Сальвадора, де зберігається лляна хустка Ісуса Христа з кривавими слідами. Вона знаходиться в скрині, яка відкривається три рази в рік для того, щоб люди могли побачити річ, що належала Спасителю –  полотно, яким витирали лице Спасителя на хресті і згодом ним була огорнута голова Ісуса Христа у гробі. Справжність реліквії підтвердили численні наукові дослідження.

Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

6 день

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд до Сантьяго-де-Компостела. Знайомство з містом. 

Сантьяго-де-Компостела – столиця іспанського автономного округу Галісія. Відвідаємо Катедральний  собор міста, де поховані останки апостола Якова. Тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва і кінцевим пунктом знаменитого маршруту – Шлях святого Якова. Своїм значенням для католицької Європи місто насамперед завдячує  мощам  св. Якова.

 Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Фатіми. Поселення у готель. Ввечері – участь у процесії Святої Вервиці з свічками. Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

 

7 день

Ранішні молитви. Сніданок. Знайомство з містом.

Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі.  Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервиці з свічками.. 

Вільний час.  Повернення у готель. Нічліг.

 8 день

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Іспанію. Прибуття у Толедо. Знайомство з містом.

Історичний центр Толедо досить компактний і включає в себе два квартали середньовічних будівель, оточених фортечною стіною з вузьким лабіринтом вуличок. Маршрут екскурсії в Толедо: Катедральний собор святої Марії, Церква Санто-Томе , Монастир Сан Хуан де лос Рейес, Монастир Санто Домінго ель Антігуо, Церква Сан-Роман, Синагога дель Трансіто і Муз.

Вільний час. Нічний переїзд до Каталонії.

 9 день

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Знайомство з містом.

Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є, без сумніву,  Храм Пресвятої Родини. Це чи не найбільш унікальна церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Піднімемось на гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо Храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

 10 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Монсарат.

Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир, що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.

Вільний час. Нічний переїзд до Франції. 

11 день

Ранішні молитви. Прибуття до Стразбургу. Самостійне знайомство з містом.

Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, Храм святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам.

Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

 12 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Чехії. Прибуття до Праги. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі, історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, Храм Діви Марії, Храм св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти.

 Вільний час. Нічний переїзд до України.

13  день

Прибуття до Львова о 10.00

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7 сніданків, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)

– послуги візового центру 20 €.;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;

– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (311 голоси, середня оцінка 3.82 із 5)
Loading...