м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво – Християнські святині о. Кіпр + 3 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 21-28 квітня (8 днів)
ПОЖЕРТВА: 785 €*
МАРТШРУТ: Київ – Ларнака – Лімасол – Патос – Тала – Кіккос – Трикуккя – Троодос – Омодос – Мосфілоті – Меніко – Нікосія – Кіті – Пентакомо – Лімасол – Київ
ЗАМОВИТИКиїв:  (044) 279-19-20, (067) 779-37-76;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Запис в паломництво триває до 01 березня

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом по маршруту;
– супровід досвідченого керівника та духовний супровід священика;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель в готелі;
– 7 сніданків та 7 вечерь (шведський стіл).
– медичне страхування від 100 грн (у випадку відсутності страхового полісу);
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Києві. Ранішні молитви. Прибуття в аеропорт «Бориспіль», початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Ларнаки (Кіпр). Переїзд до Лімасолу.
Лімасол має славу найпопулярнішого курорту Кіпр, який якнайкраще підходить для тих, хто відвідує острів вперше. Він має статус ділової столиці острова з головним кіпрським торговим портом.
Поселення в готель. Відпочинок на морі. Вільний час. Вечеря. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Екскурсія “Святині Патосу “.

У найдавніше місто Кіпру Патос ми вирушаємо по дорозі, що пролягає через півострів Акротірі.
Відвідаємо один з найдавніших храмів катакомбового типу, храм Панагії Вунаркотиси, місцеві шанують за численні зцілення. Зробимо невелику зупинку біля бухти Афродіти. Оглянемо візантійський храм X ст. св. Параскеви (фрески XII – ХIV ст.) у селі Героскіпу.
Далі пішохідна екскурсія по давній частини Пафосу, яка згадується в Діяннях апостолів, до колони апостола Павла – місця його проповіді і бичування. Тут збереглися руїни християнського храму Панагія Христополітісса IV – X ст. з римськими і візантійськими мозаїками, також храм св. Кіріяки (ХV ст.). Молебень у храмі св. Кіріяки.
Вирушимо до гавані Пафосу з венеціанським фортом. Завершиться огляд відвідуванням сучасного парафіяльного храму Різдва Христового.
Переїжджаємо до містечка Талу. Відвідаємо чоловічоий ставропігійний монастир св. Неофіта-Затворника (ХІІ ст.), де зберігаються мощі святого та печерний храм з фресками, поруч з яким розташоване цілюще джерело. Факультативне відвідання монастирського музею (вартість 2 євро).

Вечірня Божественна Літургія разом з українською діаспорою в Лімасолі.
Вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ

 Сніданок. Ранішні молитви. Відпочинок на морі. Вільний час.
Вечірні молитви. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок в готелі. Ранішні молитви. Екскурсія “Святині Троодоських гір”.

Перша зупинка на Кіккській горі. Відвідаємо храм Різдва Пресвятої Богородиці в чоловічому ставропігійному монастирі Кікської ікони Божої Матері (XI – ХІІ ст.). Тут у храмі знаходиться чудотворна ікона “Богородиця Милостива”, написана, за переказами, апостолом і євангелістом Лукою, також тут перебувають мощі Івана Золотоустого, Івана Хрестителя та багатьох інших святих. Також відвідаємо інші святині гірського масиву Троодос, гору Хенистра (Олімбос). На вершині високогірного села Продромос завітаємо до жіночого монастиря Панагії Трикуккя (ХІІ ст.) та помолимося біля чудотворної ікони Божої матері Трикуккя.

Побуваємо в чоловічому монастирі Троодитиса (ХІІст.), названого за іменем ченця, котрий в часи іконоборства прибув до Кіпру з іконою Пресвятої Богородиці та обрав усамітнене життя високо в горах. Ікона, яку старанно оберігав монах зараз є основною святинею монастиря.  Також тут знаходиться пояс, який має цілющу силу. Молитва біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Троодоської.
На південному схилі однієї з гір Троодоса Афамес розташоване село Омодос. Цей район відомий як виноградарський і виноробний. Наша дорога до Лімасолу пролягає через відомі реліктові виноградники Кіпру.
Тут знаходиться Храм Чесного  Хреста (IV ст.). Згідно переказів, він заснований святою рівноапостольною царицею Єленою. У храмі зберігається частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього і Пута Христові, голова апостола Пилипа, мощі інших святих.

Повернення в готель. Вечірні молитви. Вечеря. Нічліг.

 5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відпочинок на морі. Вільний час.
Вечірні молитви. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Екскурсія “Святині Долини Месаорія”.

Прямуємо до житниці острова – долини Месаорія. Відвідуємо жіночий монастир св. Теклі, поблизу села Мосфілоті. Монастирська церква побудована над чудотворним грязевими та водними джерелами.
На вершині гори Ставровуні (гора Хреста) знаходиться найдревніший монастир на острові, ченці якого живути за суворим афонським уставом. У монастирі зберігається часточка Животворящого Хреста Господнього. Жінок до обителі не пускають.

У храмі св. Кипріяна в селі Меніко зберігаються мощі свв. Кипріяна і Юстини – захисників від чаклунства і псування. Молебень біля мощей.
Прибувши в центральну частину столиці Кіпру Нікосію, побачимо венеціанську міську стіну (XVI ст.) і «зелену» (демаркаційну) лінію, побуваємо біля резиденції архиєпископа, відвідаємо катедральний собор Йоанна Богослова з унікальними фресками XVII і XVIII ст.  Вільний час.
Повернення в готель. Вечірні молитви. Вечеря. Божественна Літургія разом з українською діаспорою.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Екскурсія “Святині Ларнаки: храм св. Лазаря”.

Наш шлях до Ларнаки проходитиме через  руїни античного міста-держави Куріон, яке існувало до часів Середновіччя. На сьогодні це археологічний парк, де на руїнах приватних будинків можна розгледіти мозаїку, побачити залишки християнської базиліки Vст., відреставрований театр греко-римської епохи.

Завітаємо до візантійського храму св. Лазаря Четверодневного, учня та друга Ісуса Христа, першого єпископа міста. Храм відомий своєю незвичайною архітектурою та величчю, тут знаходиться гробниця та джерело святого.

Далі прямуємо до села Кіті, де побуваємо в храмі Божої Матері Ангелоктісті. В апсиді церкви збереглася мозаїка Богородиці з Ісусом немовлям V ст. Наступна зупинка – жіночий монастир св. Георгія Аламану в  селищі Петакомо. У монастирі представлена чудотворна ікона святого Юрія Переможця.

Повернення в Лімасол. Вільний час. Вечірні молитви. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт Ларнаки. Виліт до Києва.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом по маршруту;
– супровід досвідченого керівника та духовний супровід священика;
– послуги дипломованого гіда
– 7 ночівель в готелі;
– 7 сніданків та 7 вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– медичне страхування від 100 грн (у випадку відсутності страхового полісу);
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

***

детальніше про закордонні паломництва за цим посиланням

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (39 голоси, середня оцінка 4.44 із 5)
Loading...