м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Словаччини + лижі

ПЕРІОД: 23 – 27 лютого  (5 днів)
ВАРТІСТЬ: 160€*+200грн
МАРШРУТ: Львів – Литманова – курорт Ясна – Левоча – Пряшів – Кошице – Львів
ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79, (063) 075-00-30.

1 день

Нічний виїзд зі Львова. Переїзд у Литманову.

Литманова – село в Словаччині, розташоване в північно-східній частині в Любовнянській верховині, біля кордону з Польщею. Вперше згадується у 1412 році. В селі є греко-католицька церква св. Архангела Михаїла з 1778 р. в бароко—класицистичному стилі та православна церква. За селом на горі «Звір» збудований комплекс призначений для паломників, де за переказами місцевих, з’явилася Пречиста Діва Марія.

Переїзд до Червоного Кляштора.

 Червоний Кляштор (Червоний Монастир) – село в Словаччині, розміщене на північно—західних схилах П’єнін в долині річки Дунаєць, на кордоні з Польщею. Назва села походить від назви монастиря «Червоний кляштор», тобто «Червоний монастир». Тут знаходиться готичний картузіянський монастир «Червоний кляштор» з 1360–1400 рр. (зараз музей), готичний римо-католицький монастирський костел св. Антонія, будівництво якого почалося 1360 року, римо-католицький костел св. Ромуальда з 1689 року.

Переїзд до термалів у Високі Татри – Thermal Park Vrbov (вартість входу – 7-10 євро з особи).

Переїзд на нічліг до готелю, Попрад.

2 день

Сніданок. Переїзд на курорт Ясна.

На цьому курорті ми проведемо весь день.

Гірські пейзажі, чисте повітря із запахом сосен та адреналін – що може бути краще зимових канікул в горах! Для цього чудово підходить найкращий гірськолижний курорт Словаччини – Ясна.

Ясна (Словаччина) – один з найкращих та найбільших гірськолижних курортів Східної Європи. Тут створені чудові умови для зимового катання на лижах, мотосанях, сноуборді.

Хто ж не бажає кататись на лижах, то матимуть можливість піднятись на гору за допомогою підйомника. Насолодитись красою гір та навколишнім пейзажем, а потім спуститись та поїхати у термали.

Після катання та термал переїзд на ночівлю біля міста Левоча.

3 день

Сніданок. Переїзд до Левоча. Літургія. Хресна дорога по Маріанській горі. Храм св. Якова (вартість входу – 4-5 євро з особи). Вільний час.

Домінант міста Левоча утворює крутий пагорб з неоготичною церквою – Маріанською горою. Тут знаходиться Мала Базиліка Діви Марії, збудована в 1903 році. Саме тут мешканці міста були врятовані від татар в укріпленому каньйоні. На згадку про цю подію вони побудували каплицю. У першій половині XIV століття тут було засновано монастир.  Під час свого паломництва у 1984 році Папа Іван Павло ІІ проголосив храм Малою Базилікою. Щороку тисячі паломників відвідують Маріанську гору. 3 жовтня 2005 року  Маріанська гора  була включена в Асоціацію “Європейський Марійський зв’язок”, як Люрд, Фатіма, Ченстохова.

Церква св. Якуба  – другий по величині храм в Словаччині. Тут знаходиться один із найвищих готичних дерев’яних вівтарів у світі, і ще одинадцять вівтарів з унікальним розміщенням для Європи.

Переїзд до національного заповідника “Сива Борода”.

Завдяки своїй унікальності, пагорб Сива Борода був оголошений національним заповідником в 1979 році. Він захищає місцеву рослинність, яка має сухий, солятний і болотистий характер. Мінеральна вода тут знаходиться в декількох місцях, особливо на півночі та півдні пагорба. У минулому там був навіть гейзер, який досяг висоти декілька метрів. Він з’являвся кілька разів на день. Сьогодні існує лише спокійне вивердження води, що викликається викидом двоокису вуглецю. Пагорб Сива Борода, однак, не тільки цікавий з природної точки зору. Тут також можна знайти ідилічну барокову каплицю св. Хреста з 1675 року. У 1768 році каплиця була перебудована. Перед капелою є кам’яний хрест.

Переїзд на нічліг у Пряшів.

4 день

Сніданок. Літургія. Пряшів.  Вільний час.

Пряшів — місто у східній Словаччині. Ми відвідаємо Кальварію та центральну частину містечка.

Переїзд до Кошице. Вільний час.

Кошице – друге за розміром місто Словаччини, лежить на сході країни біля підніжжя гірського масиву Ч’єрна Гора в долині ріки Горнад та на західній околиці етнічних поселень українців. Головною визначною пам’яткою міста є Собор св. Єлизавети, який розташований на центральній площі міста. Це найбільша церква Словаччини. П’ятинефний інтер’єр цього готичного храму має довжину 60 метрів і ширину 45 метрів. Вівтар XV століття відноситься до найбільших в Європі. На південній стороні знаходиться каплиця св. Михайла з другої половини XIV ст., на північній — башта Урбана з дзвіницею. Також у Кошицях відмінно збереглися найстарший будинок міста — домініканський костел, костел св. Антонія Падуанського, костел уршулінок та костел езуїтів, костел Св. Духа.

Виїзд до Львова.

5 день

Повернення до Львова.

 У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– переїзд автобусом єврокласу,

– 3 нічліги зі сніданками,

супровід духівника і керівника групи,

– медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– вхідні квитки згідно з програмою (вартість денного абонементу на лижі орієнтовно 35-50є).

*Оплата здійснюється у гривнях.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: