м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя

ПЕРІОД:  26 вересня – 02 жовтня (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 625 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Київ – Тель-Авів –гора Тавор – Назарет – Кана Галілейська – гора Блаженств – Капернаум – Єрусалим – Вифлеєм – Поле пастушків – ріка Йордан – Єрихон – Мертве море – Ейн Карем – Лідда – Яффо – Тель-Авів – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– авіа переліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6  сніданків та вечері (шведський стіл).

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 28$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22$ за час подорожі);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ*

Зустріч паломників у Міжнародному аеропорту Бориспіль (Термінал D) о 04:00. Реєстрація на рейс, виліт до Тель-Авіву о 06:50. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження паспортного контролю. Зустріч з місцевим гідом. Ранішні молитви. Переїзд у Галілею. Виїзд на Гору Тавор, місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.
Переїзд до міста Тверії, поселення у готель «Табар». Вечеря. Ночівля.

*Організація паломницького дня залежить від тривалості процедури паспортного контролю

 2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд на гору Блаженств, місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. Факультативно прогулянка на кораблику Галилейським озером (10$ з особи), та обід (в меню запечена риба святого Петра) (25$). Переїзд у Палестину в місто Вифлеєм. Поселення у готель «Сахара». Вільний час, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини храму у Віфагії, місце, де Ісус зустрівся з сестрами Лазаря Мартою та Марією перед воскресінням Лазаря. Віфагія є також  місцем, де Ісус у сів на віслюка, ставши на камінь для зручності і рушив у Єрусалим. Це був тріумфальний Його в’їзд до Єрусалиму. Переїзд у Єрусалим, знайомство з найсвятішим для християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман.  Відвідаємо Церкву Отче Наш (Божественна Літургія) та місце Вознесіння Господнього. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Повернення у  Палестину. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 4 ДЕНЬ

Сніданок. Переїзд у Юдейську пустелю. Ранішні молитви. Річка Йордан (Божественна Літургія) – місце відновлення обітів хрещення паломників. Переїзд у Єрихон, розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу. Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25м.

Переїзд на Мертве море, яке є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів у нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Переїзд до готелю. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок.  Ранішні молитви. Переїзд в Єрусалим. Тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього(Божественна Літургія), зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і відвідати головну святиню християнства – Гріб Господній. Далі наш паломницький шлях до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Повернення в готель. Вечірні молитви. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 6 ДЕНЬ   

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд в Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Переїзд у Єрусалим. Відвідаємо Гефсиманський сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Стіна плачу. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря. Ночівля.

 7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд у Лідду до гробниці Святого Юрія. Переїзд до Яффо, прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо заснував Яфет, син Ноя. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон о 13:00. Виліт до Києва о 15.45. Прибуття у Міжнародний аеропорт Бориспіль приблизно о 19.30.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіа переліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6  сніданків та вечері (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 28$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22$ за час подорожі);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

*Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, офіс 212.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (331 голоси, середня оцінка 3.81 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: