м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі – Єрусалим, особливе місце у вашому серці

ПЕРІОД:   12-22 лютого 11 днів 
ПОЖЕРТВА: 910 $*
МАРШРУТ: Львів – Тель-Авів – Назарет – гора Тавор – Кана Галілейська – Каперанум – Хайфа – Вифлеєм – Єрусалим – Ейн-Керем – Витанія – Єрихон – річка Йордан – Ейлат – Мертве море – Тель-Авів – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан в аеропорту м. Львів ім. Данила Галицького о 15:30. Реєстрація, виліт до Ізраїлю. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Трансфер автобусом до Назарету. Поселення в готель. Нічліг.

2 ДЕНЬ  

Сніданок. Виїзд по паломницьких місцях. Гора Тавор – місце Преображення Господнє. Божественна Літургія. Переїзд на екскурсію в Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ               

Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Хайфа. Бахайські сади. Храм Іллі. Поселення в готель у Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ  

Сніданок. Вифлеєм. Божественна Літургія на Полі пастушків. Молочний грот. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Переїзд у Єрусалим. Церква Отче Наш. Місце Вознесіння Господнього (стопа). Гетсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері. Церква Віфіги – дім пальм.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Абу-Гош, місце, де стояв Ковчег Завіту. Божественна Літургія. Латрун – монастир мовчальників. Ейн-Керем – місце зустрічі Марії та Єлизавети. Музей Християнства.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Дім Анни. Божественна Літургія. Овеча купіль.  Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ               

Сніданок. Витанія – місце воскресіння Лазаря. Поминальна Божественна Літургія. Панорама монастиря  св. Георгія Хозевіти.  Місце хрещення Ісуса Христа, відновлення хрещення паломників у Йорданських водах.  Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Монастир св. Герасима.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг

8  ДЕНЬ              

Сніданок. 6:00 год. Виселення з готелю. Відпочинок на березі Мертвого моря. Переїзд в місто Ейлат. Поселення в готель. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння.
Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

9 ДЕНЬ               

Сніданок. Відпочинок на Червоному морі, вільний час.
Факультативно відвідини підводної обсерваторії, занурення в океанські глибини у спеціальній субмарині (40$).
Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.
Факультативно похід на гору Синай (Єгипет) (85$).

10 ДЕНЬ            

Сніданок. Відпочинок на Червоному морі, вільний час.
Вечеря. Нічліг.

11 ДЕНЬ            

Сніданок. Відпочинок на Червоному морі, вільний час. 11:00 виїзд з готелю. Переїзд в Тель-Авів. По дорозі відпочинок на березі Мертвого моря (2 год.).  Яффо –  прогулянка по древньому місту. 18:00 переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. 22:00 год. виліт. Приліт у Львів о 01:30 год.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 10 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 10  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.
osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...Loading...