м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі, гору Синай (Єгипет) + відпочинок на Червоному морі

ПЕРІОД:  10-19 листопада (10 днів)
ПОЖЕРТВА: 990$*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Тель-Авів – Хайфа – гора Тавор – Кана Галілейська – Каперанум – Хайфа – Вифлеєм – Єрусалим – Ейн-Керем – Витанія – Єрихон – річка Йордан – Ейлат – Мертве море – Тель-Авів – Київ – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 541-03-60, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 9  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 9 ночівель в готелі (2-3 особи в номері).
– чайові водієві та гідові (разом 36$ одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом 22 $ за час подорожі);

1 ДЕНЬ

13.30 год. – зустріч групи в міжнародному аеропорту «Львів», виліт о 15.50 год. Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів) о 19.05 год. Трансфер автобусом у місто Вифлеєм. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Ейлат. Поселення в готель. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ               

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно відвідини підводної обсерваторії, занурення в океанські глибини у спеціальній субмарині (40$). Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.
Факультативно похід на гору Синай (Єгипет) (90$).

4 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю о 12.00 год. Переїзд  до Мертвого моря. Відпочинок. Переїзд до Вифлеєму. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Переїзд у Єрусалим. Виїзд на Оливну гору. Церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Гефсиманський сад, Гробниця Божої  Матері, Базиліка Страстей  Господніх. Переїзд у Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового, Каплиця ясел. Поле пастушків, Молочний грот. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього – місце розп’яття, воскресіння та вознесіння Христа. Голгофа. Кімната тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу. Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

7  ДЕНЬ              

Сніданок. Місце воскресіння Лазаря, де його воскресив Ісус Христос. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Відновлення хресних обітів у водах Йорданських. Монастир Св. Герасима. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ               

Сніданок. Виселення з готелю.  Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна літургія.  Виїзд на екскурсію Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо.  Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ            

Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Хайфа – Храм св.Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

10 ДЕНЬ            

Сніданок. Виселення з готелю. Ліддо – гробниця Святого Юрія. Яффо прогулянка по стародавньому  місту. Камінь Андромеди, Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегуцерква Святого Петра. Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон, виліт о 14:35. Приліт у Львів о 20:40 год.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 9 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 9  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві та гідові 36$ (одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 22 $ за час подорожі);

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (37 голоси, середня оцінка 4.71 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: