Паломництво до Святої Землі, гору Синай + відпочинок на Червоному морі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіа переліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 8 сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 8 ночівель в готелі (2-3 особи в номері).
– чайові водієві та гідові (разом 40$ одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом до 20 $ за час подорожі);- дорога до аеропорту і назад;- особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч групи в Міжнародному аеропорту Бориспіль о 01.00, виліт о 04.00 год. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 07.15 год. Переїзд і відпочинок на Мертвому морі (2 год). Мертве море є безстічним озером, яке розташоване в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Трансфер у місто Ейлат. Розміщення в готелі. Відпочинок на Червоному морі. За бажанням оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння.Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ  

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.  Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Повернення у готель. Похід на гору Синай (Єгипет) за бажанням (95 $). Вечірні молитви. Вечеря Ночівля.

3 ДЕНЬ               

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на річку Йордан. Божественна Літургія. Відновлення хресних обітів. Панорама монастиря  св. Георгія Хозевіти. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Монастир св. Герасима.

Поселення в готелі у Вифлеємі Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Вифлеєм. Божественна Літургія на Полі пастушків. Молочний грот. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка.  Каплиця ясел. Переїзд у Єрусалим. Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері. Вечеря Ночівля.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Дім Анни. Божественна Літургія. Овеча купіль.  Віа Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

7  ДЕНЬ              

Сніданок. Виселення з готелю.  Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Виїзд на екскурсію в Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Хайфа –  Храм св. Іллі. Панорама Бахайських садів.  Пізнє поселення в готель у м. Акко. Вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ               

Сніданок. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ            

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Виїзд. Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Переїзд у Тель Авів. Відпочинок на узбережжі Середземного моря. Переїзд  в аеропорт Бен-Гуріон о 19.00 год. Виліт до Києва о 22.25 год. Приліт до України у аеропорт «Бориспіль» о 01.30 год.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 8  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві та гідові 40$ (одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

fragen

Радимо переглянути

24.11.2021
Вихідні у Стамбулі
ПЕРІОД: 15 - 18 лютого (4 днів) ПЕРІОД: 11 - 14 березня  (4 днів) ПЕРІОД: 15 - 18 квітня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 325 €* МАРШРУТ: Львів – Стамбул - Львів ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79,...
06.09.2021
Загадкова Каппадокія
ПЕРІОД: 14 - 18 листопада  (5 днів) ВАРТІСТЬ: 395€* МАРШРУТ: Львів – Каппадокія – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
06.09.2021
Паломництво до християнських святинь о. Крит та відпочинок на морі
ПЕРІОД: 02 - 09 жовтня  (8 днів) ВАРТІСТЬ: 670є* ДУХІВНИК: о.Любомир Яворський МАРШРУТ: Київ – Іракліон – Кардіотісса– Агіос Ніколаос – озеро Вулісмені – Калі Ліменес – Матала – Гортина – Файстос...