м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі – Католицьке Різдво у Вифлеємі

ПЕРІОД:   18-25 грудня ( 8 днів ) 
ПОЖЕРТВА: 815 $*(виліт з Києва) 835 $* (виліт зі Львова)
МАРШРУТ: Львів – Київ – Яффо – Капернаум –  Кана – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Тель-Авів – Київ – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Набір у групу завершується за 14 днів до початку паломництва.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях 3-4* (2-3 особи в номері);
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 200 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників у Львові в аеропорту о 05:30. Переліт до Києва, зустріч київських паломників в аеропорту «Бориспіль» о 08:00. Переліт до Ізраїлю. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження митного контролю, посадка в автобус, переїзд у  Галілею. 
У Галілеї Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.
Переїзд до готелю у м.Тверія, вільний час.  Вечеря, ночівля.

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді, Божественна Літургія. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галілейським озером (10$ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20$ з особи).  Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Церква 12 апостолів.
Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. 
Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія.
Переїзд у  Назарет. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.
 Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.
Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія.
Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м.
Ріка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських.
Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети.
Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Переїзд у Єрусалим. Тут будемо молитись на Віа Долороза (Хресна дорога), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і вшанувати головну святиню християнства – Гріб Господній. Божественна Літургія.
Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир) Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви.
Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. 
Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми продовжимо знайомство з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад,  гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіну Плачу. 
Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Переїзд у Ейн Карем  — старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії.
Повернення у Палестину.  У Бейт-Сахур відвідаємо  Поле пастушків. У Вифлеємі – Молочний грот.
Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.   
Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Божественна Літургія. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел.
Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.
osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (363 голоси, середня оцінка 3.90 із 5)
Loading...