м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво на гору Синай

ПЕРІОД: 23 – 30 жовтня (8 днів / 7 ночей)
ВАРТІСТЬ: 16100грн
МАРШРУТ: Львів – Шарм-ель-Шейх – Львів
КЕРІВНИК: о.Роман Кіцелюк
ДУХІВНИК: о.Андрій Будзак
ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79

День 1:

Виліт зі Львова о 12:05 – 15:05 приліт в Шарм-ель-Шейх.

Поселення в готелі  Faraana ReefFaraana Reef 4+ (перша берегова лінія).

Готель має прекрасне місце розташування на мисі Ras Um El Sid недалеко від Old Market і розважального комплексу Alf Leila Wa Leila. Це гарний готель з великою доглянутою зеленою територією і одним з кращих пляжів в Шарм-ель-Шейху. Побудований в східному стилі, а незвичайні декорації і бруковані каменем вулички надають йому схожість з маленьким містом. Розвинена інфраструктура, кілька басейнів, один з яких з штучною хвилею, чудовий піщаний пляж, різноманітне харчування і хороший сервіс.

Вечеря. Нічліг.

День 2-4:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю (безкоштовні парасолі та шезлонги на пляжі та біля басейну). Обід.

Червоне море – так зване внутрішнє, що належить до басейну Індійського океану. Берег відноситься, крім Єгипту, до території ще кількох країн. Це Йорданія, Ефіопія, Ємен, Ізраїль і Саудівська Аравія.

Море має унікальну флору і фауну. Сотні різноманітних живих коралів, тисячі риб, багато з яких водяться тільки тут. Це робить його ідеальним місцем для занурень з аквалангом.

В Червоне море не впадає жодна річка! Через це воно найсолоніше на планеті. Завдяки багатому вмісту солей у воді кожен курорт можна вважати лікувальним, адже користь для шкіри, суглобів, багатьох систем організму незаперечна.

 Факультативна оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом (тривалість орієнтовно 4 год.).

Можливість відвідати православний храм в Шарм-ель-Шейх.

Коптську катедральну церкву Всіх Святих спорудили 2010 року, вона розташована в районі Хайнур, між Наама Бей і Старим містом. За розміром церква зрівнялася з найбільша мечеттю міста Ель-Мустафа. Фрески та вітражі цього храму присвячені біблійним сюжетам і поєднують в собі безліч різних стилів. Розписували стіни два художники. І витратили на це всього два роки. 

Вечеря. Нічліг у готелі.

День 5:

Сніданок. Переїзд на гору Синай. Підняття на гору. Рекомендовано мати з собою ліхтар та трекінгові палиці.

Гора Синай (вона ж гора Мойсея, гора Хорив) знаходиться на висоті 2285 метрів над рівнем моря на Синайському півострові в Єгипті. Саме на цій горі, згідно з Біблією, Бог явився Мойсею і передав Десять заповідей.

Обід.

Монастир Святої Катерини (або Синайський монастир) — один з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV столітті в центрі Синайського півострова біля підніжжя гори Синай. Оборонна будівля монастиря зведена за наказом імператора Юстиніана в VI столітті. Монастир в основному населяють греки православного віросповідання.

Спочатку називався монастирем Преображення або монастирем Неопалимої Купини. З XI століття через поширення шанування святої Катерини, мощі якої знайшли синайські ченці в середині VI століття, монастир отримав нову назву — монастир Святої Катерини.

Повернення до готелю.

Вечеря. Нічліг.

День 6:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.

Екскурсія корабликом у відкрите море, відвідини 3-ох лагун, пірнання, щоб подивитись на корали (безкоштовно обладнання для пірнання – окуляри, ласти, трубка). Обід.

Вечеря. Нічліг.

День 7:

Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до кольорових каньйонів. Катання на верблюдах, квадроциклах. Обід.

Кольоровий Каньйон утворився багато мільйонів років тому – тоді, при найсильнішому землетрусі, стався потужний розлом земної кори, і людському погляду з’явився величезний каньйон з червоного складчастого піску.

 Стихійні пустельні вітри на славу потрудилися, майстерно вирізавши неповторні візерунки в піщаній породі. На них можна дивитися нескінченно і кожну хвилину бачити нові образи і малюнки. Кольоровий Каньйон – це, воістину, шедевр природи.

Доїзд до каньону відбувається на джипах, сама ж прогулянка – піша. Вас чекає подорож уздовж висохлого русла ріки зі спогляданням неймовірних пейзажів!

Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

День 8:

Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт. Виліт 05:55 – приліт 11:00.

Повернення до Львова.

У вартість входить:

– авіапереліт;

– трансфер згідно з програмою;

– проживання в готелі Faraana ReefFaraana Reef 4+ в готелях поселення в 2-х та 3-х місних номерах) та харчування (all inclusive) в готелі;

– супровід духівника та керівника групи;

– медичне страхування.

У вартість не входить:

– екскурсії на гору Синай, монастир св. Катерини (30$);

– віза 25$;

– екскурсія до кольорових каньйонів, катання на верблюді, квадроциклі + обід – 30 $ (при наборі групи від 15 осіб);

– морська прогулянка на яхті з дайвінгом і сноркелінгом + обід – вартість 30$ (при наборі групи від 15 осіб);

– оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом – 10 $ (при наборі групи від 10 осіб). Всі екскурсії факультативні.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: