«Шлях до вічності» – Ізраїль, Палестина – 7 днів

22-28 вересня 2014 р

Пожертва на прощу складає: 720 $ + 100 грн.

Замовити паломництво: тел.:  +38 (044) 279 1920; +38 (096) 330 9679, e-mail: info@pilgrimage.org.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

У паломництві вас супроводжує та духовно підтримує священник УГКЦ.

p1

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦЬКОГО ТУРУ:

22 вересня: Київ, Тель-Авів, Назарет, Кана-Галілейська

Зустріч прочан в аеропорту Бориспіль, переліт в Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона.

Переїзд у Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту.

Відвідування Базиліки Благовіщення, а також церкви Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.

Поїздка у невелике містечко Кана-Галілейська де Ісус здійснює перше чудо, перетворює на весіллі воду на вино. Божествена Літургія, обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

p623 вересня: Галілея

Ранішні молитви. Сніданок.

Виїзд у Галілею, де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Божествена Літургія.

Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді, Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Табга – Храм чуда примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінарет-Галілейське.

Подорожуючи після Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. У вільний час за бажанням обід з рибою Св. Петра (20 – 25 $ з особи), прогулянка на кораблику Галілейським озером (10 $ з особи). Ярденіт – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

p7

24 вересня: Хайфа

Ранішні молитви. Сніданок.

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден Госпітальєрів-Кармелітів там знаходиться Храм Святого Іллі, Божественна Літургія.

Панорама Бахайських садів. Відпочинок на Середземному морі. Виїзд у Лідда до гробниці Святого Юрія.

Переїзд у Вифлиєм.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

25 вересня: Вифлиєм

Ранішні молитви. Сніданок.

Божественна Літургія. Вифлиєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, виконалися сподівання пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаєм Поле пастушків та Молочний грот.

Переїзд в Єрусалим. Тут на Вас чекає незабутній день – ми познайомимося з найсвятішим для Християн Святим містом – Єрусалимом, що є однаково для Юдеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивне місто. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. З нього зазвичай починають паломництво по Святій Землі. Відвідаємо Церкву «Dominus Flevit» («Сльоза Господа»), Гефсиманський сад і Церкву усіх Націй, гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, також місце Вознесіння Господнього (стопа). Стіна Плачу.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

p8

26 вересня: Єрусалим

Ранішні молитви. Сніданок.

Божественна Літургія. Єрусалим. Відвідаємо Храм Гробу Господнього: зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі: Віа Долороза (Хресна дорга), гора Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Ви також побуваєте у світлиці Таємної Вечері.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

27 вересня: Єрихон

Ранішні молитви. Сніданок.

Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині, приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х. Божествена Літургія.

Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м та кола стовбура (на висоті 130 см) в 5,5 м.

Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більше, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Кумранські скали на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Переїзд до Вифлиєму.

Вечірні молитви. Вечеря, нічліг.

p10

28 вересня: Яффо

Ранішні молитви. Сніданок.

Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне з найколоритніших міст – з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут Ной побудував свій ковчег, Персей звільнив Андромеду і звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

Набережна у Тель-Авіві, вільний час. Приїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

 

У пакет послуг входить: 

–       Авіапереліт в обидві сторони (Бористіль-Тель-Авів)

–       Проїзд по маршрутах прощі автобусом євро класу

–       Медичне страхування

–       Духовний супровід священика, супровід досвідченого керівника, послуги дипломованого гіда

–       Сніданки та вечері (шведський стіл)

–       Проживання у готелях 3*,4*.

У пакет послуг не входить: 

–       Вхідні квитки, чайові водієві і гідові, Підйом на г. Тавор та ін. (разом до 50 $ за час подорожі)

–       Дорога до Києва і назад

–       Особисті витрати

Зверніть увагу:

 – Патріарший Паломницький Центр не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми прощі.

– Патріарший Паломницький Центр залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій або замінювати їх рівноцінними, а також змінювати готелі на інші, відповідної категорії.

– Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

 

22-28 вересня 2014 р.

Пожертва на прощу складає: 720 $ + 100 грн.

Замовити паломництво: тел.:  +38 (044) 279 1920; +38 (096) 330 9679, e-mail: info@pilgrimage.org.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

 

Радимо переглянути

24.11.2021
Вихідні у Стамбулі
ПЕРІОД: 15 - 18 лютого (4 днів) ПЕРІОД: 11 - 14 березня  (4 днів) ПЕРІОД: 15 - 18 квітня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 325 €* МАРШРУТ: Львів – Стамбул - Львів ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79,...
06.09.2021
Загадкова Каппадокія
ПЕРІОД: 14 - 18 листопада  (5 днів) ВАРТІСТЬ: 395€* МАРШРУТ: Львів – Каппадокія – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
06.09.2021
Паломництво до християнських святинь о. Крит та відпочинок на морі
ПЕРІОД: 02 - 09 жовтня  (8 днів) ВАРТІСТЬ: 670є* ДУХІВНИК: о.Любомир Яворський МАРШРУТ: Київ – Іракліон – Кардіотісса– Агіос Ніколаос – озеро Вулісмені – Калі Ліменес – Матала – Гортина – Файстос...