м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво на Святу Землю – Наслідування Христа

ПЕРІОД:  15-22 листопада 8 днів
ПОЖЕРТВА: 820 $*
МАРШРУТ: Київ– Яффо – Капернаум – Кана – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галилейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Тель-Авів – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан в аеропорту, початок реєстрації, виліт.
Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) Переїзд у м. Тверія.
Поселення у готель, вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Божественна Літургія. Назарет. Базиліка Благовіщення. Церква святого Гавриїла. Криниця Діви Марії. Кана-Галілейська. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар. Гора Тавор – місце Преображення Господнього.
Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Виїзд у Галілею. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).
Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм святого Іллі. Божественна Літургія. Панорама Бахайських садів.
Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення, вечеря. Ночівля. 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.
Відвідини Поля пастушків. Божественна Літургія.
Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот.
Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія. Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони.
Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах.
Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту.
Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг. 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Єрусалим. Божественна Літургія. Тут відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: Віа Долороза (Хресна дорга), Церква Успіння Божої Матері, церкву Отче Наш, Гробниця Давида, Стіна плачу. Вечірні молитви.
Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа).
 Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії.
Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Виїзд у м. Лідда до гробниці Святого Юрія.
Переїзд до Яффо. Це одне з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо було засноване сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що саме тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Подячна Божественна Літургія. Вільний час.
Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданки та вечері (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20$ за час подорожі);

– медичне страхування 200 грн. (у випадку відсутності страхового полісу);

– особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

*Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (320 голоси, середня оцінка 4.45 із 5)
Loading...Loading...