м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво – Різдвяна містерія Європи

ПЕРІОД:  09-15 грудня (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 295€* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Краків – Вроцлав – Дрезден – Прага – Страсбург – Мюнхен – Братислава – Відень – Ярослав – Львів 
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Словаччини, Австрії

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно маршруту 25 €;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд та перетин польського кордону. Прибуття до Кракова, екскурсія містом.
Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащаниці), Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога.
Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

 2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія.  Переїзд у Вроцлав. Екскурсія містом.
На перший погляд, краєвиди Вроцлава не відрізняються від інших польських міст: тут і симпатичні кольорові будиночки, й усюдисуща площа Ринок, і костел, і ратуша, і бруківка. Одним словом, усе в найкращих традиціях старої Польщі. Та є й дещо особливе в цьому місті. Вроцлав недарма називають містом-пазлом, адже він розташований на 12 островах, з’єднаних мостами. Власне, на одному з таких островів і розташований історичний центр міста. На менших островах переважно немає будинків, там облаштовані прекрасні парки.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття у Дрезден. Екскурсія містом. Вільний час.
Місто на берегах річки Ельби з історією понад 800 років. З першої половини XVIII століття  Дрезеден є прославленим центром культури. Хоча місто було вщент знищене англійсько-американським бомбардуванням в лютому 1945 року, воно знову повстало до життя. Спочатку  було відновлено найгарніший комплекс епохи бароко в Німеччині Цвінґер та оперний театр. Лише на початку ХХ століття вдалося відновити найбільший за кількістю місць протестантський храм, палац- резиденцію саксонських правителів та значну частину будівель на площі Новий ринок.
Переїзд до Чехії. Прибуття до центральної частини Праги.  Екскурсія містом.
Ми почнемо прогулянку з Староміської площі –  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2 години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро). 
Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

 4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Франції. Прибуття у Страсбург. Оглядова прогулянка містом.
Пішохідна частина прогулянки пройде в історичному центрі Страсбурга, на так званому “Великому острові”. Ми побачимо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Квартал Маленька Франція розділений мережею каналів з унікальною архітектурою.  Собор Нотр-Дам – шпиль собору, заввишки 142 метри, був найвищою точкою планети впродовж більш ніж 200 років. Собор – одне з найвидатніших творінь архітектури людства  є скарбницею творів мистецтва, серед яких знамениті вітражі, скульптури.
Вільний час. Нічний переїзд до Німеччини.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Мюнхену, столиці Баварії. Божественна Літургія. Знайомство з містом.
Відвідини могили Степана Бандери, панахида за загиблими, що віддали своє життя  за волю України. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу.
Вільний час. Переїзд до Словаччини. Поселення у готель.  Ночівля.

 6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до  Братислави. Екскурсія містом.
Братислава – наймолодша столиця Європи. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град. Фонтан Роланда і Стара Ратуша.
Вільний час. Переїзд до Австрії. Прибуття у Відень.
Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.
Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Польщі.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття до Ярослава.
Відвідини Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.
 Подячна Божественна Літургія. Переїзд до України. Прибуття у Львів пізно ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (36 голоси, середня оцінка 4.83 із 5)
Loading...