м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво – “Марійські святині Греції та Балкан” + 3 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 06 -15 липня (10 днів) 
ПОЖЕРТВА: 355€*
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Белград – Солоніки – Урануполі – Афон – Патра – Афіни – Метеори – Тірана – Острів св. Стефана – Меджугор`є – Загреб – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6  сніданків;
– 2 вечері.
 – візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 30 €;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Сербії, Греції, Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви.
Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Переїзд у Будапешт.
Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви.
Переїзд до Сербії. Прибуття у Белград.
Оглядова екскурсія по Белграду. Прогулянка по центральній пішохідній зоні міста.
Ми побачимо фортецю і парк Калемегдан, Собор св. архангела Михаїла, Старий і Новий палац, Храм святого Сави – найбільший православний храм на Балканах. Пройдемо і по вулиці «Боемска», яку часто порівнюють з кварталом Монмартр в Парижі. Вільний час.
Нічний переїзд через Македонію до Греції.

3 ДЕНЬ

Прибуття до Греції у Салоніки. Відпочинок на морі та вільний час у місті.
Відвідини базиліки Святого Димитрія, спільна молитва біля  мощей святого (покровителя міста). Під час самостійної прогулянки по місту Вас зацікавить архітектура міста- чергування класичного і сучасного стилів. Головний символ міста – Біла вежа, побудована на березі затоки, напевно знайома навіть тим, хто ще не побував тут. Визначними пам’ятками міста є тріумфальна арка палацу імператора Галерія, Храми.
Прибуття до готелю. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд в Урануполі. Відпочинок на узбережжі Егейського моря. Вільний час.  Для бажаючих факультативно  – екскурсія корабликом навколо святої гори  Афон. Вартість – близько 25 євро (приблизно 4 години). Афон називають земним помешканням Богородиці. У південно-східній частині підноситься Свята гора Афон висотою 2033 м над рівнем моря,  яку ми будемо мати можливість споглядати з екскурсійного кораблика. Афон часто називають грецьким Ватиканом. 
Нічний переїзд у Патру.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Патри.
Основною святинею, яку ми відвідаємо у Патрах, є Катедральний Собор святого Андрія Первозванного. Це один з найбільших православних храмів у Греції. Апостол Андрій багато подорожував з метою навернути якомога більшу кількість людей в християнську віру. Він довгий час жив у Патрах, проповідував християнство і займався зціленням людей. Тут же він був страчений за наказом голови міста Егеата. Спільна молитва в соборі біля мощей Апостола і хреста, на якому його розіп’яли. Андрій Первозванний вважається покровителем міста.
Вільний час. Переїзд до Афін. Поселення у готель.
У другій половині дня участь в екскурсійній програмі.
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена ви побачите найвідоміші місця столиці Греції: будівлю Парламенту, караул Евзони біля Президентського Палацу, храм Зевса Олімпійського, біломармуровий Олімпійський стадіон, чудовий ансамбль будівель Афінського університету, Академії наук та Національної бібліотеки. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті є стародавній Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку гору зі Статуєю Атталі і храмом Гефеста .
Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у гори.
У горах Фесалії на півночі Греції знаходиться унікальне місце під назвою Метеори. Там ми відвідаємо християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а перші монахи з’явилися тут ще в 950-х роках. Як їм вдалося звести споруди на такій висоті – досі залишається загадкою. Спільна молитва у храмах монастирів.
Вільний час. Переїзд у Албанію. Поселення у готель. Нічліг.

 7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю, ранішні молитви.
Оглядова прогулянка по столиці Албанії Тірані. Переїзд у Хорватію. Прибуття на набережну біля острова Св. Стефана. Відпочинок на морі.
Острів Святий Стефан знаходиться на Будванській Рів’єрі, приблизно в 6-ти кілометрах від Будви і оточений досить великим курортним селищем. Острів Святий Стефан – один з найдорожчих курортів в Чорногорії. Тут знаходиться 58 шикарних апартаментів, включаючи 8 на всесвітньо відомій віллі Милочер. Пляжі на острові загальною протяжністю близько 2-х кілометрів і складаються з красивого рожевого піску. З сушею острів з’єднаний невеликим перешийком з намитого шарами гравію, що само по собі унікальне явище.
Переїзд у Боснію та Герцеговину. Поселення у готель, вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок.
Меджугор’є. Всі події розпочались 21 червня 1981р, коли в Подбро, що є частиною села Біяковичі, згідно свідоцтв шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.
Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Відвідування церкви Св. Якова. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.
Вільний час. Нічний переїзд до Хорватії.

 9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Загребу. Знайомство з містом.
Під час оглядової прогулянки ознайомимось з містом, яке розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» — середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, хорватський парламент, музеї та галереї. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям.
Вільний час. Переїзд до Угорщини. Поселення у готель. Вечеря. Нічліг. 

 10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви.
Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
– 2 вечері.
osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 30 €;
– медичне страхування 100 -300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а. 
  • м. Львів, вул. Руська 10

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (310 голоси, середня оцінка 3.90 із 5)
Loading...Loading...