м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво – Святині Різдвяної Європи

ПЕРІОД: 7 – 13 грудня, 6 днів 
ПОЖЕРТВА: (155€*)

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Прага – Дрезден – Вроцлав – Ченстохова – Краків – Прилбичі – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 3 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч – міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Поселення у готель, вечеря, вільний час. Нічліг.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво – Марія Повч

2 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Будапешт.
Прибуття у Будапешт, автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у Базиліці Св. Іштвана, біля мощей святого. Саме там зберігається позолочена рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Вільний час. Переїзд до Словаччини.Паломництво - Будапешт

Прибуття до Братислави. Братислава – наймолодша столиця Європи, і в той же час вона відноситься до міст з двотисячолітньою історією. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша, Примаціальний палац – всі ці місця старої Братислави заслуговують на те, щоб їх відвідати. Вільний час. Нічний переїзд до Чехії.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Пропонуємо Вашій увазі прогулянку по столиці Чехії – місті Прага, екскурсія включає відомі історичні квартали Праги – Старе місто, Єврейський квартал, Мале місто та Празький град. Прага – одне з найгарніших європейських міст, що зберегло усю красу Середньовіччя, де кожний будинок являє собою справжній витвір архітектурного мистецтва і буквально «дихає історією». Після екскурсії – вільний час для самостійного ознайомлення з архітектурною перлиною Європи-Прагою. Поселення у готель. Вільний час. За бажанням романтична екскурсія корабликом ( 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро)). Повернення у готель. Нічліг.

Прага

Прага

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття у Дрезден, Знайомство з містом. Оглядова прогулянка по Дрездену – столиці Саксонії, однією з перлин, яку часто називають Флоренцією на Ельбі. Місто багате знаменитими пам’ятками історії та архітектури. Дрезден, відновлений з руїн, досі зберіг свою імперську велич. Ви побачите оперний театр, Дрезденський замок, палацову церкву та багато інших видатних пам’яток. Вільний час. Переїзд до Польщі.

Паломництво - Дрезден

Прибуття до Вроцлава. Вроцлав – в числі найбільших і найстаріших міст Польщі. Острів Тумського – серце міста. Тут зосереджено більшість католицьких костелів. В часі екскурсії ознайомимось з новою і старою ратушею, костелами, в тому числі і храмом св. Марії Магдалини, Вроцлавським університетом, Ринковою площею, Грюнвальдським мостом. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до м. Ченстохова. Божествена Літургія. Ченстохова розташована на річці Варта в північній частині Краківсько-Ченстоховської височини. У місті є костел і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудотворною, – головний центр культу Марії в Польщі. Через це Ченстохову вважають духовною столицею Польщі. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна”. Вшановується як католиками, так і православними. Цей образ зробив монастир на Ясній Горі місцем паломництва обох християнських конфесій.

Переїзд до Кракова. Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Збудований поколіннями митців середньовіччя, місто притягує мільйони паломників. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вавель, відвідування Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд на кордон.

Паломництво - Краків

Паломництво – Краків

6 ДЕНЬ

Прибуття до України зранку. Ранішні молитви. Прилбичі – село на Яворівщині, розташоване від Яворова за 12 км. Прилбичі це родинне село Митрополита Андрея Шептицького. У родинному селі Митрополита Андрея Шептицького сьогодні цікаво поєдналася «нова» і «стара» пам’ять про великого церковного провідника: пам’ятний камінь на місці зруйнованої більшовиками садиби був встановлений 29 липня 1990 року та освячений світлої пам’яті Митрополитом Володимиром Стернюком, тільки вціліла усипальниця сім’ї – пам’ятка XIX ст., збудована для поховань померлих членів родини Шептицьких. З іншого боку – новий храм УГКЦ та музей Митрополита, який при ньому впорядковують.

Прилбичі

Прилбичі

Старі спогади – лише частково вціліли, нові — лише зведені, але вже поділені між різними громадами вірних. У селі збереглася, хоча й перебудована, і дерев’яна церква, де отець Андрей Шептицький відслужив свою першу Літургію. Тепер тут молиться громада УПЦ КП, найбільша у селі. Подячна Божественна Літургія. Прибуття у Львів о 12.00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– духовний супровід священика;- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– супровід досвідченого керівника;
– три ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– три сніданки, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.; Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– медичне страхування 100-300 грн. (залежно від віку паломника).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (315 голоси, середня оцінка 3.87 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: