м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво святинями південної Європи – Меджугор’є

ПЕРІОД: 3-10 липня, 8 днів (5 ночівель у готелях та 2 нічних переїзди)

ПОЖЕРТВА: 255€*

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Загреб – Меджугор’є – Неум – Вараждин – Будапешт  Егер – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч – міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Поселення у готель, вечеря, вільний час. Нічліг.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво – Марія Повч

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до столиці Хорватії, Загребу, міста, історія якого починається з 1094 року, коли угорський король Ладислав заснував на горі Каптол єпископство, де вже існувало містечко. Ці два поселення злилися в місто Загреб на початку XVII століття. На даний момент вони сформували культурний центр сучасного міста, а єпископство Каптола стало архієпископством Загреба.

Паломництво - Загреб

Паломництво – Загреб

Місто розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» —середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, хорватський парламент, музеї та галереї. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям. Оглядова прогулянка по місту. Вільний час. Переїзд до Боснії та Герцеговини.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Меджугор`я, поселення у готель. Божественна Літургія. Меджуґор’є простягається у місцевості Цітлук на сході Герцоговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію – Меджуґор’є, яка знаходиться на висоті 200 метрів над рівнем моря. Сама назва ‘Меджуґор’є’ має слов’янське коріння і означає ‘місцевість між горами’.

Паломництво - Меджугор'є

Паломництво – Меджугор’є

М’який середземноморський клімат сприяє досконалому вирощенню винограду та різноманітних фруктів. Меджугор`є в останнє десятиліття ХХ-го століття як і на початку ХI-го стало унікальним місцем на землі, куди стікаються люди з усього світу, люди різного кольору і шкіри, багаті і бідні, молоді і старі. Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбро, що є частиною села Біяковичі, згідно свідоцтв шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.

Паломництво - Меджугор'є

Паломництво – Меджугор’є

Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Відвідування церкви Св. Якова. Як самостійна парафія, Меджугор`є вперше згадується в 1599р. Ця парафія була заснована в 1892 році і посвячена святому апостолові Якову Старшому, заступнику паломників. Перша церква була побудована в 1897 році, але після першої світової війни був пошкоджений фундамент церкви і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканські монахи Герцеговини несли в парафії пастирське служіння. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Паломництво - Меджугор'є

Паломництво – Меджугор’є

Вечірня молитовна програма, освячення куплених речей. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Спільна молитва біля місця об`явлення Пресвятої Богородиці. Переїзд в Неум – містечко на узбережжі Адріатичного моря. Поселення в готель. Вільний час. Відпочинок на морі. Вечірні молитви. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Неум – єдиний населений пункт Боснії і Герцеговини, що має вихід до Адріатичного моря. Тут ви матимете змогу насолодитися пляжним відпочинком. Крім того, це доволі спокійне та невеличке містечко, практично ідеальне в плані цін і комфорту. Вечірні молитви. Переїзд до Хорватії.

Паломництво - Адріатичне море

Паломництво – Адріатичне море

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Хорватії, зупинка в місті Вараждин, оглядова прогулянка. До головних визначних пам’яток Вараждина відноситься будівля міської Ратуші, Палац Драшковича, Собор Вознесіння Марії і церкви Св. Івана Хрестителя, знамениті своєю кафедрою з позолотою і фресками. З 1756 по 1776 роки у 18 столітті за часів Марії-Терезії місто було столицею Хорватії. У цей час були побудовані численні палаци, що збереглися до цих пір. Вараждин часто називають «музеєм бароко під відкритим небом» – всі ці місця старого Вараждину заслуговують на те, щоб їх відвідати. Вільний час. Переїзд до Угорщини.

Паломництво - Хорватія

Паломництво – Хорватія

Прибуття у Будапешт. Автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у Базиліці Св. Іштвана, біля мощей Святого. Саме там зберігається позолочена рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу і, звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Поселення у готель, відпочинок. Вільний час.

Паломництво - Будапешт

Паломництво – Будапешт

У вільний час за бажанням відвідування термальних купалень графа Сечені – заряд бадьорості і прекрасного настрою!
Надзвичайно чарівний Будапешт уночі. Тут не шкодують електрики заради краси – кожна підсвічена будівля створює неповторний образ міста. Повернення до готелю. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Егер, знайомство з містом, відвідини храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. Вільний час. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (вх. квиток оплачується додатково). Вільний час. Переїзд з Егеру до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

Паломництво - Егер

Паломництво – Егер

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері)

– 5 сніданків;

– 4 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;

– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...