м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво у Лагевніки та Ченстохову

ПЕРІОД:  07 – 09 травня (3 дні) 
ПОЖЕРТВА: 65€*
МАРШРУТ: Львів – Ярослав – Краків – Ченстохова – Лагевніки – Страдч – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року та пенсіонери)
– послуги візового центру 540 грн.;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10€;
– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 6.30 на Центральному залізничному вокзалі. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського кордону. Переїзд до Ярослава. Відвідини храму Преображення УГКЦ. Божественна Літургія. Переїзд у Краків. Оглядова прогулянка містом.Вільний час. Поселення у готель. Нічліг.

У Ярославі, в храмі Преображення знаходиться стародавня ікона «Милосердя Двері», яка належить Греко-Католицькій Церкві. Після того як комуністи закрили храм у Ярославі, ікону забрали і вона багато років зберігалася у музейних фондах. І сьогодні юридично вона є власністю польської держави. Але УГКЦ вдалося зробити так, аби ікону повернули до храму. Ярославська ікона «Милосердя двері» вважається чудотворною та коронована коронами святого Папи Івана Павла ІІ 1996 року.
Ікона «Милосердя двері» є офіційною іконою Року Божого милосердя.
Краків – одне з найстаріших міст Польщі, славиться своєю культурною та архітектурною спадщиною, а також є місцем служіння о. Кароля Войтили.  Площа Ринок у Кракові вважається найбільшою в Європі.Заслуговують на увагу  Костел і монастир Францисканців, де зберігається одна з семи копій Туринської Плащаниці,  шедевр готичної культури Маріацький костел, Єпископський палац і вікно Папи Римського.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Прибуття до м. Ченстохова. Відвідини Санктуарію Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Спільна молитва. Вільний час.
Переїзд у Лагевніки.Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.  Божественна Літургія в каплиці Всіх Святих українського народу.
Вільний час. Нічний переїзд до України.

Ченстохова – духовна столиця Польщі. Тут, на Ясній горі, в монастирі ордену паулінів зберігається чудотворна ікона Матері Божої Ченстоховської (Белзької). Образ однаково вшановують католики, православні і старообрядці. За свою історію образ перебував у багатьох християнських святих місцях: Єрусалимі, Константинополі і навіть на Русі. Князь Лев, син короля Данила Галицького, зберігав ікону у василіанському монастирі у Львові, потім – у Белзькому замку. Коли Галичина, а разом з нею й місто Белз, потрапили під владу Польщі, князь Владислав Опольчик відвіз ікону в Ченстохову і подарував монахам-паулінам.  У 1430 році підчас грабунку каплиці Божої Матері, ікону розбили на шматки та порубали шаблями. Образ відновили, та, як спогад про наругу, на обличчі Діви Марії залишили сліди від удару шаблею.
До Богородиці Ченстоховської звертаються по допомогу від припадків, інфекційних хвороб, вогнестрільних і від холодної зброї ран, глухоти і німоти.

У Лагевніках в монастирі Сестер Милосердя Божої Матері провадила своє подвижницьке життя один із найбільших містиків Католицької Церкви сестра Фаустина Ковальська (1905 – 1938), яка в особистому одкровенні, даному їй від Бога, досвідчила глибину Божого Милосердя і необхідність його особливого вшанування. Санктуарій Божого Милосердя, який виник на місці монастиря, став одним із найбільших паломницький центрів Європи.
Найбільша реліквія санктуарію — копія образу Ісуса Милосердного.Образ був створений на прохання Самого Господа Ісуса Христа під час об’явлення сестрі Фаустині, яке сталося в лютому 1931 року. Саме таким, як зображено на іконі, Христос і являв Себе монахині. На іконі з Христового серця пробиваються червоний та білий промені на спогад про кров і воду, які витекли пронизаного списом боку Спасителя. Ці промені є символом відкупительної жертви Ісуса Христа, вчиненої Ним через безмежне милосердя до людей. На іконі прикріплена табличка зі словами, якими Христос через с. Фаустину заповідав молитися до Його Милосердя: «Ісусе, довіряю Тобі».

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Страдч. Божественна Літургія. Відвідини Страдецької печерної церкви. Вільний час.
Прибуття у Львів о 13.00.

Село Страдч, що неподалік Львова, здавна відоме як відпустове місце. Приблизно у XI ст. сюди прибули монахи і в кам’яному пагорбі вирубати монастирську церкву. Та монастир проіснував лише до 1242 р. – татари підпалили обитель і винищили усіх, хто в ній переховувався. За народними переказами, на плач невинно вбитих зійшла з неба Богородиця і стала зі словами: «Не руш! Стіна!» і забрала замучені душі до оселі Небесного Отця.
Парафіяльна церква Успіння Пресвятої Богородиці має велику духовну і мистецьку цінність, бо в ній знаходяться: копія чудотворної ікони Матері Божої Нерушимої Стіни (оригінал втрачено), чудотворна ікона Успіння Пресвятої Богородиці XVIII ст.
Також місцем масових паломництв стали могили двох мучеників: пароха та дяка Страдецької церкви. 26 червня 1941 р., повертаючись після сповіді важкохворої жінки, о. Микола Кондрат, і дяк Володимир Прийма загинули мученицькою смертю від рук солдатів НКВС. Святіший отець Іван Павло ІІ проголосив їх блаженними Христової Церкви.
На Страдецькій горі з XIX ст. була встановлена Хресна дорога, якій Папа Пій ХІІ надав статус Єрусалимської (з Єрусалимськими відпустами).

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року та пенсіонери)
– послуги візового центру 540 грн.;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10€;
– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на ДЕНЬподання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (36 голоси, середня оцінка 4.83 із 5)
Loading...