м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя

ПЕРІОД:  05 – 12 вересня (8 днів) Без нічних переїздів!
ПОЖЕРТВА: 355€*
МАРШРУТ: Львів – Лагевніки – Братислава – Відень – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан – Ассізі (Асиж) – Будапешт – Егер – Львів 
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож  до святинь  Польщі, Словаччини, Австрії, Італії, Ватикану, Угорщини 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника групи;
– 7 нічлігів у готелях  (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– оплата за доїзд у Венецію корабликом туди і назад  – 10€;
– візовий збір 35€ та послуги візового центру 550 грн.;
– медичне страхування 100-300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00 на ЖД вокзалі у Львові, посадка в автобус. Щоденні  молитви. Виїзд зі Львова  та переїзд  до  кордону. Проходження кордону.
Прибуття у Лагевніки, спільна молитва біля образу Божого Милосердя та вшанування мощей  Св. Фаустини. Вільний час.
Переїзд через Польщу до Братислави. Поселення в готель, відпочинок. Нічліг.

Святіший Отець Іван Павло ІІ, який двічі відвідав Санктуарій Божого Милосердя в Лагевниках, залишив таке свідчення про цю святиню: «Хоч будь-який час і цілий світ можна розглядати як Його храм, все ж існують часи та місця, які обирає Бог, щоб у них люди в особливий спосіб досвідчили Його присутність і Його благодать. Я певний, що це є те особливе місце, яке Бог вибрав для Себе, щоб тут виливати благодаті та уділяти Своє милосердя». Більше про Лагевники читайте за цим посиланням.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Оглядова екскурсія по  Братиславі.
Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня. Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Пішохідна екскурсія містом: оглянемо пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, собор Святого Стефана.
Переїзд до Італії, поселення в готель. Нічліг.

Розташована в центрі Відня, Церква Святої Великомучениці Варвари є живим осередком українства столиці Австрії. Цікавим є те, що в церкві зберігаються ризи священномученика Йосафата, а на Службі Божій використовується Святе Письмо, подароване храму ще у XVIII ст. Марією Терезією. Детальніше про Церкву Святої Великомучениці Варвари читайте за цим посиланням.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Божественна Літургія. Оглядова екскурсія по Венеції. Відвідини базиліки євангелиста Св.Марка та спільна молитва біля мощей святого.
Переїзд до Падуї. Відвідини Базиліки  Св. Антонія, молитва біля мощей  Св. Антонія. Вільний час.
Переїзд до  Риму. Поселення у готель.  Нічліг.

До Падуї  в Собор святого Антонія щорічно приїжджають безліч паломників і віруючих з усього світу для вшанування мощей святого. Святий Антоній родом з Португалії, священик, чернець ордену францисканців. Мав незвичайний талант проповідництва; його слова завжди грунтувалися на Святому Письмі. Найбільше проповідував святий про покаяння. За його заслуги богослова Папа Пій ХІІ проголосив Антонія Учителем Церкви. Серед християнського люду святий більш відомий як чудотворець. Його гробниця є місцем  численних зціленнь віруючих. Святий Антоній є покровителем бідних та подорожуючих, також до нього взивають по допомогу при втраті особистих цінностей.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Відвідини української базиліки святої Софії у Римі. Літургія.
У другій половині дня відвідини інших  християнських святинь. Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої». Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані. Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського. Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем якого знаходиться гробниця Апостола Павла. Повернення у готель.  Нічліг.

Осередком українського життя в Римі є Собор Святої Софії, інтер’єр якого промовляє історією української Церкви. За час свого існування храм став справжнім духовним центром українців, розсіяних по цілому світі. Його будівничим є велична постать – Патріарх Йосиф Сліпий. Собор Святої Софії є відпустовим місцем для усіх прочан, котрі його відвідують.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Паломництво до Гробу Святого Петра. Вхід до Базиліки Святого Петра через Двері віри.
Час на Сповідь і на особисту молитву у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Ватиканські гроти. Вільний час.
Вечірня прогулянка по Риму. Повернення у готель. Нічліг.

Сучасний Ватикан – це не тільки найвизначніша святиня світу, з яким пов’язана історія Христової Церкви. Це також безцінна перлина людської культури, проникнутої світлом християнства, це розкішне втілення всього, що людство знає про Бога, а найперше те, що Він – люблячий Творець усього сущого, Всемогутній і Всюдиприсутній. Читайте за цим посиланням, що варто відвідати у Ватикані.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд в Ассізі (Асиж).  Відвідини храму святого Франциска. Спільна молитва.  Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

Містечко Асиж, мабуть, ніколи не стало б відомим для усього світу, якби не один його мешканець. Його звали Джованні Бернардон. Однак в історії він більше відомий як святий Франциск Асижський (1182-1226). Він був засновником чернечого ордену францисканців. Усе життя цього подвижника було наповнене великими справами любові до Бога і до ближнього.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Угорщину. Ранішні молитви.  Прибуття до Будапешту. Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Нічліг.

Будапешт – справжнісінька «перлина» Європи. Тут барокові квартали, розкішні театри і палаци зберігають дух імперії.  Візитівкою міста є будівля Парламенту – неготичний палац гордо підноситься над берегами Дунаю. Також заслуговує на увагу Рибальський бастіон, площа Героїв, міський парк Варошлігет,  купальні Сечені. Найбільшим храмом Будапешта є Базиліка святого Іштвана, названа на честь першого короля Угорщини Іштвана (Стефана). У храмі зберігається позолочена рака, в якій знаходиться його права кисть.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Егер. Відвідини катедрального собору, храму міноратів Св. Антонія, центральну площу Добо. Вільний час.
Повернення на Україну. Прибуття у Львів пізно  ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 7 нічлігів у готелях  (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– оплата за доїзд у Венецію корабликом туди і назад  – 10€;
– візовий збір 35€ та послуги візового центру 550 грн.;
– медичне страхування 100-300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).
Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ
* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (339 голоси, середня оцінка 4.05 із 5)
Loading...