Патріарший паломницький центр УГКЦ пропонує авіа- та автобусний тур та унікальну екскурсію до гробу св. Петра

Цього року випадає 50-а річниця з моменту покладання мощей святого священномученика Йосафата Кунцевича у Базиліці св. Петра у Римі – нашого земляка, який віддав своє життя за єдність Христової Церкви. Положення мощей св. Йосафата у Ватиканській базиліці відбулося 25 листопада 1963 року, в день поминання святого мученика за єдність за юліанським календарем. Слід звернути увагу, що св. Йосафат – це єдиний святий, пам’ять якого поминає вся Католицька Церква (12 листопада – за григоріанським календарем).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У цей день – 50 років тому – у присутності Слуги Божого Папи Павла VI, Патріархів, Кардиналів та Ієрархії нашої Церкви на чолі з її Главою Блаженнішим Йосифом Сліпим, відбулося богослужіння у візантійському обряді на честь св. Йосафата. Відтак мощі святого були покладені в Базиліці св. Петра під вівтарем св. Василія Великого неподалік від могили, де покоїться Блаженний Папа Іван XXIII.

Саме цей Папа на прохання Йосифа Сліпого прийняв рішення про захоронення мощів святого Йосафата у Ватиканській Базиліці. Покладення мощів мученика відбулось саме в той час, коли отці, зібрані на ІІ Ватиканському соборі, обговорювали питання екуменізму.

На завершення Року Віри та в контексті святкування 1025-річчя Хрещення України Патріарший Паломницький Центр УГКЦ запрошує Вас у паломництво до Риму. У листопаді прочани разом з усіма українськими єпископами відбудуть на прощу до гробу св. Петра. Єпископи побувають на аудієнції у Святішого Отця Папи Франциска.

У понеділок 25 листопада о 10.00 в Базиліці св. Петра на кафедральному престолі (Altare della Catedra) усі присутні візьмуть участь в урочистій Божественній Літургії з нагоди перенесення мощей св. свмч. Йосафата. По завершенні Літургії – молебень до св. Йосафата біля вівтаря св. Василія.

З нагоди цієї історичної та непересічної події у житті Церкви прагнемо разом з нашим єпископатом, священиками, монашеством та численними вірними скласти вдячність Триєдиному Богові за дар хрещення та дар віри для нашого народу, рівно ж як засвідчити єдність української Церкви Київської традиції із наступником св. апостола Петра.

Патріарший паломницький центр просить усі регіональні центри подати кількість прочан або зголоситися особисто, щоб зарезервувати місце у Базиліці св. Петра для участі в Божественній Літургії (контакти подані нижче).

Для Вашої зручності Патріарший паломницький центр розробив авіа- та автобусний тур.

Детальніше: авіатур,

детальніше: автобусний економ-тур.

Контакти: pilgrimage@ugcc.org.ua, +38 (096) 330 9679, +38 (044) 279 19 20, Олена, Юлія.

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...