м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Пізнавально-відпочинковий тур для дітей завдяки словацько-українському партнерству.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mh_post_meta' not found or invalid function name in /home/solom124/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

В рамках проекту «Партнерство, опечатане глиною», учасниками якого є «Патріарший паломницький центр УГКЦ» та громадська асоціація  ANNOGALERY (Словаччина) група українських дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей здійснила пізнавально-відпочинковий тур до Словаччини.

Протягом тижня діти з вихователями та духовним наставником о. Іваном Ісайовичем знайомилися з історією словацького краю, брали участь у різних видах культурно-громадської діяльності. Проживаючи у м. Попрад, гості мали нагоду познайомитися з його історією під час екскурсії. В м. Стара Любовня оглянули експозиції етнографічного музею під відкритим небом, побували в Старо-Любовнянському замку.

Дуже сподобалися як дітям, так і дорослим творчі семінари та майстер класи у майстернях студії кераміки ANNOGALERY у с. Гуорка. Майстер класи проходили в декілька етапів, на яких учасники познайомилися з глиною,  її властивостями та етапами створення керамічних виробів.  Кожен мав нагоду відчути себе майстром  та виготовити керамічне горнятко  – сувенір на згадку власними руками.

Під час поїздки о. Іван провадив духовні вправи: вранці молитву, а ввечері духовні бесіди про моральні цінності, основи християнських правд, любов до рідного краю. Також група відвідала греко-католицьку церкву святих апостолів Петра і Павла (м. Попрад), на запрошення сотрудника храму отця-диякона Петра Токача, котрий радо допомагав українським гостям в організації їхнього побуту.

Не менш цікавим видався відпочинок в Татрах: спускання з гірок на санках нікого не залишило байдужим. Дітлахи були в захваті від скульптур у Татранському льодовому будинку та сталактитової печери. Не тільки весело, але й корисно для здоров’я діти провели час в аквапарку з термальними басейнами під відкритим небом.

Поїздка вдалася на славу. І гості, і господарі задоволені, що мали нагоду познайомитися, відкрити для себе нові горизонти, поділитися досвідом. З новими знаннями, щасливі, переповнені враженнями та емоціями, діти та  їх керівники повертаються додому.

Патріарший паломницький центр УГКЦ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (32 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...