м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломническая поездка на Святую Землю — Дорогой Спасителя

ПЕРІОД:  16 — 23 лютого, 23 — 30 березня, 18 — 25 квітня, 8 днів 
ПОЖЕРТВА: 820 $*

МАРШРУТ: Київ — Яффо — Капернаум —  Кана — Хайфа — Тверія — ріка Йордан — гора Тавор — Назарет — Галілейське море — Єрусалим — Мертве море — Вифлеєм — Єрихон — Поле пастушків — Ейн Карем — Лідда — Тель-Авів — Київ
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до Ізраїлю «Дорогою Спасителя»

Набір у групу завершується за 14 днів до початку паломництва.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
— авіапереліт в обидві сторони;
— проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
— духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
— послуги дипломованого гіда;
— 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
— 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).
— чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
— підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
— медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
— дорога до Києва і назад, особисті витрати.

Бог явив Себе людині не у якомусь недосяжному містичному вимірі, а в просторі і часі. А тому на нашій планеті існує цілком унікальне і неповторне місце – місце Божого об’явлення і Божого народження – Свята Земля.

Програма паломництва передбачає щоденну літургію у одному із храмів згідно паломницького маршруту.

1 ДЕНЬ

Прибуття до  аеропорту «Бориспіль», початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Переїзд у Яффо.

Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами.  Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

Вечірні молитви. Переїзд у готель, поселення. Вечеря, нічліг.

2 ДЕНЬ 

Ранішні молитви. Сніданок. Виїзд у  Галілею. На березі Галилейського моря найбільше часу жив і проповідував Господь Ісус Христос. Галилейське озеро не раз служило Йому за «проповідальницю»: вставши на човні та відпливши на ньому кілька метрів від берега, Син Божий проповідував людям слово Своєї істини. Тут Він утихомирював раптову бурю, по хвилях Кінерету, як по суші, ступав назустріч човну з переляканими учнями, як і маловірний тоді Петро йшов по воді на заклик Учителя (Мт 14: 22-23).

Гора Блаженств – це гірська місцина на узбережжі Галилейського озера, неподалік Табги та Капернаума, куди Христос привів багатотисячний натовп своїх послідовників і звідки в Нагірній проповіді промовив заповіді, на яких базується все вчення про Царство Небесне – заповіді блаженств (Мт 5, 6, 7).

Капернаум –  з давніх-давен носить назву Місто Ісуса Христа, або «Його місто». Невипадково, адже найбільше часу Господь провів саме в Капернаумі, оселившись тут із Матір′ю після Назарету, обравши це місто місцем свого служіння та проповіді. У Капернаумі побачимо Синагогу, де проповідував Ісус та Церкву Первенства Петра. 

Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).

На півдні Галилейського озера розташована місцевість Ярденіт (Йорданіт). Неподалік від цього місця дві тисячі років тому Христос прийняв хрещення від Йоана Хрестителя. В Ярденіті, на певній відстані від місця хрещення Христового, облаштована спеціальна купіль для здійснення таїнства Хрещення, а також відновлення обітниць Хрещення для тих, хто був давно охрещений.

Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, нічліг.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Вихзд з готелю по паломницькому маршруту.

Гора Тавор  (Фавор) – є місцем однієї з найважливіших євангельських подій – Преображення Господнього. Явившись перед своїми найближчими учнями Петром, Яковом та Іваном у супроводі пророків Іллі та Мойсея з обличчям, що сяяло, наче сонце, та в одязі, білому, як сніг, Господь відкрив їм Своє Божество. Саме з гори Тавор розпочалася страсна дорога Христа на Голгофу. Але перш за все – тут удруге після Хрещення Христового в Йордані відкрилася людям тайна Святої Тройці.

Переїзд у  Назарет, місто з яким пов′язаний початок усієї євангельської історії та епохи в історії людства, що почала свій відлік від Христового Різдва. Адже, хоч і народжений в силу обставин у Вифлеємі, саме в Назареті Христос силою Духа Святого був непорочно зачатий у лоні Тієї, кого ми знаємо і шануємо як Пресвяту Богородицю Діву Марію (Лк 1: 28-33).

Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.

Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Тут, на весільній трапезі, Христос благословляє подружжя і встановлює також Таїнство шлюбу – таїнство поєднання чоловіка та жінки в малу Христову церкву. Літургія, обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Кармель – прославилася тим, що на ній, в природній печері мешкав один із найбільших старозавітних пророків – пророк Ілля.  Над печерою пророка Іллі розташований католицький монастир Згромадження Братів Босих Кармелітів, який називається Стелла Маріс (Зірка Моря), посвячений Пресвятій Богородиці. Храм Святого Іллі.

Тут, на узбережжі Середземного моря, розкинулися розкішні Бахайські сади – восьме чудо світу, де протягом цілого року безупинно цвітуть різноманітні рослини, привезені майже з усіх куточків землі.
Відпочинок на Середземному морі.

Переїзд  у  Палестину. Вечірні молитви.  Поселення у готель, вільний час.  Вечеря, нічліг.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.

Вифлеєм – місто, дороге серцю кожного християнина, розташоване вже зовсім неподалік Єрусалиму. Саме сюди, у своє рідне місто, святий Йосиф Обручник вирушив разом із зарученою йому Дівою Марією, що чекала на народження дитини, щоб взяти участь у переписі населення, яке провадила Римська імперія. У ніч, коли прийшов Марії час народжувати і не знайшли вони місця в заїзді, і Свята родина прихистилася в одній із печер у полі поза містом, куди пастухи заганяли в негоду свою худобу (Лк 2: 4-7). Тут народився Господь Ісус Христос – Спаситель світу.

У 326 році на місці стаєнки імператриця Олена збудувала у Вифлиємі Базиліку Різдва Христового, і з того часу невеличке селище стало другим після Єрусалиму святим місцем на землі, а базиліка Різдва Христового другою після Гробу Господнього в Єрусалимі. Цікаво, що за сімнадцять століть, які минули з того часу, з усіх ізраїльських християнських святинь лише базиліка Різдва не зазнала серйозних руйнувань і молитва в ній, як і паломництво сюди, не припинялася майже ні на мить.

Ми побачимо також Вифлеємську Зірку, Каплицю ясел, відвідаємо  Поле пастушків та Молочний грот.

Переїзд у Єрусалим. Католицький храм Dominus Flevit («Господня сльоза») ніби відкриває паломникам страсний вхід в Єрусалим. Адже він збудований на тому місці, де Христос, перш ніж в′їхати на осляті до Єрусалиму на свято Пасхи, зупиняється на Оливній горі навпроти Єрусалимського Храму і плаче, передбачаючи його трагічну долю – цілковите зруйнування і запустіння (Лк 19: 41-44). Пророцтво Христа здійснилося в 70 році, коли римські легіони зрівняли з землею і Храм, і цілий Єрусалим.

На місці каменю, де молився Ісус та Юдиної зради, що поклала початок Його Страстям, у ІV ст. була зведена візантійська базиліка. На початку ХХ ст. на її рештках збудували католицьку Церкву Всіх Націй.

На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі.

Відвідаємо також Гетсиманський сад, гробницю Діви МаріїЦеркву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіну Плачу. 

Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, нічліг.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Літургія.  Єрусалим.

Найбільшою християнською святинею Єрусалиму ще з часів раннього християнства є збудований Костянтином Великим та його матір′ю Оленою храм Гробу Господнього. Це величезна споруда, що являє собою цілий комплекс великих і менших храмів та об′єднує під одним склепінням Голгофу – місце розп′яття Ісуса Христа, а також печеру, в якій Він був похований та у якій сталося Воскресіння.  Під престолом у храмі є невеликий отвір, через який паломники торкаються рукою Голгофи саме в тому місці, де було встановлене Розп′яття. Ви зможете прикластися у храмі і до каменю миропомазання.

Віа Долороза, Хресна дорога – це шлях, який пройшов Христос від палацу-преторії Понтія Пилата, де він почув Свій вирок, до місця розп′яття на Голгофі.  На вулицях Єрусалиму розташовані перші 9 стацій Хресної дороги Христа, решта 5 знаходяться в храмі Гробу Господнього. Хресна дорога – шлях, який в пам′ять про Страсті Христові ось уже багато століть проходять тисячі паломників, щоб разом із Господом молитовно пережити Його терпіння.

Ви також побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон — Дорміціон (Бенедиктинський монастир), Церкву Успіння Божої Матері, Гробницю Давида.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.

Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.

Північно-західна скеляста околиця Єрихону носить назву Гора спокус, або Сорокаденна гора. За переданням, саме в цій місцевості, серед кам′янистої пустелі і скель Господь, відбував сорокаденний піст, а відтак був спокушуваний дияволом (Мк 1: 12-13; Мт 4: 1-11; Лк 4: 1-13). У пам′ять про подію на цьому місці ще в IV ст. був збудований візантійський монастир. Головні святині монастиря – камінь, на якому молився Христос, коли диявол пропонував Йому перетворити каміння на хліб, та печера, де Він ховався від негоди протягом сорока днів.

Дерево, на яке заліз Закхей, – давня сикомора – збереглося до наших днів і далі росте у центральному районі Єрихона. Паломники відвідують його як символ людського навернення, покаяння і щирої покути – не на словах, а на ділі.

Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.   

Ейн Карем — старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції — місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети.

Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії.

Місто Лідда (сучасне Лод), розташоване на шляху до Єрусалиму, є батьківщиною святого великомученика Юрія (Георгія) Побідоносця, якого в українській християнській традиції називають Змієборцем. Римський офіцер, який загинув мученицькою смертю за Христа на початку ІV ст. при імператорі Діоклетіані, святий Юрій – один із найшановніших і найпопулярніших християнських святих, а тому місто Лідда та церква в ньому, де зберігалася і зберігається його могила, було місцем паломництва з давніх-давен.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

— авіапереліт в обидві сторони;
— проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
— духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
— послуги дипломованого гіда;
— 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
— 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

— чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
— підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
— медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);
— дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (360 голоси, середня оцінка 3,42 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: