м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

(Укр) Паломництво до Греції та Марійських святинь Балкан + 4 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 3-12 червня, 10 днів (6 ночівель у готелях та 3 нічних переїзди)

ПОЖЕРТВА: 355€*

МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Белград — Солоніки – Урануполі — АфонПатра Афіни — Метеори – Дурес – Дубровнік – Меджугор`єЗагреб — Марія Повч – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Переїзд у Будапешт.
Прибуття у Будапешт, автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону.

Паломництво - Будапешт

Паломництво — Будапешт

Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Переїзд до Сербії. Прибуття у Белград.

Белград — незвичайне місто, яке руйнувалося і знову відбудовувалось безліч разів, щоразу змінюючи свій вигляд. Серби — дивовижна і гостинна нація, яка зуміла зберегти свою культуру, релігію і самобутність. Оглядова екскурсія по Белграду. Прогулянка по центральній пішохідній зоні міста.

Паломництво - Белград

Паломництво — Белград

Ми побачимо фортецю і парк Калемегдан, російську церкву, собор св. Архангела Михаїла, Старий і Новий палац, Храм Святого Сави — найбільший православний храм на Балканах. Ми пройдемо і по вулиці «Боемска», яку часто порівнюються з кварталом Монмартр в Парижі. Вільний час. Переїзд через Македонію до Греції.

3 ДЕНЬ

Прибуття до Греції. Відпочинок на морі та вільний час у місті. Салоніки наших днів — це місто студентства та молоді. Саме тут знаходиться найбільший на Балканах Університет імені Аристотеля, куди приїжджають вчитися студенти зі всього світу, а також перша грецька консерваторія. Архітектура міста являє собою чергування класичного і сучасного стилів. Головний символ міста — Біла вежа, побудована на березі затоки, напевно знайома навіть тим, хто ще не бував тут. Визначні пам’ятки міста — тріумфальна арка палацу імператора Галерія, Храми. Відвідини базиліки Святого Димитрія з мощами святого (покровителя міста). Вільний час. Прибуття до готелю. Нічліг.

Паломництво - Салоніки

Паломництво — Салоніки

4 ДЕНЬ

Літургія. Сніданок. Переїзд в Урануполі. Відпочинок на узбережжі Егейського моря. Вільний час. Для бажаючих факультативно — екскурсія корабликом довкола півострова навколо святої гори Афон. Вартість — близько 25 євро (приблизно 4 години).

Афон — одне з головних святих місць для православних усього світу. Його називають земним помешканням Богородиці. Не дивно, що паломницькі тури в Афон користуються великою популярністю навіть серед простих туристів. Фактично, Афон — це півострів на півночі Греції, так званий третій палець Халкідіки. Він розтягнувся на 80 км. Більшість території гориста і вкрита густими лісами. У південно-східній частині підноситься Свята гора Афон висотою 2033 м над рівнем моря.

Паломництво - Афон

Паломництво — Афон

На території Афона знаходиться 20 діючих православних монастирів, де постійно проживає близько 1300 ченців. Це самокероване співтовариство, де свої закони й правила — ціла чернеча держава. Тому Афон часто називають грецьким Ватиканом. Нічний переїзд у Патру.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Патру. Основною святинею, яку ми відвідаємо у Патрах, є катедральний собор Святого Андрія Первозванного. Це один з найбільших православних храмів у Греції. Апостол Андрій багато подорожував з метою навернути якомога можна більшу кількість людей в християнську віру, саме він сказав про те, що на пагорбах Дніпра буде зведена столиця майбутньої Київської Русі. Він довгий час жив у Патрах, проповідував християнство і займався зціленням людей, тут же він був страчений за наказом голови міста Егеата. Тепер у соборі зберігаються мощі Апостола і фрагмент хреста, на якому його розіп’яли, а сам Андрій Первозванний вважається покровителем міста. Вільний час. Переїзд до Афін. Поселення у готель.

Паломництво - Патра

Паломництво — Патра

Афіни — святиня еллінської культури і душа грецького народу. Афіни були засновані в VIII-IX ст. до н.е. і розташовані на півдні Балкан. За часів Золотого віку Греції місто було центром культури та інтелігенції, колискою західної цивілізації. Місто розташоване в центрі Аттичної рівнини, оточене горами Парнет, Гіметт, Пентелікон, Егалеос. У центрі міста — пагорб Лікабетт, увінчаний візантійським храмом св. Георгія, а також всесвітньо відомий Акрополь — колиска європейської культури та скарбниця світової цивілізації. Сьогодні Афіни — абсолютно сучасне місто з шаленим темпом життя. Сучасне і в той же час романтичне, із жвавими вулицями та завмерлими руїнами. Участь в екскурсійній програмі. Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у гори. У горах Фесалії на півночі Греції знаходиться унікальне місце під назвою Метеори. З грецької «meteorа» перекладається як «той, що ширяє в повітрі» і це дуже точна назва для однієї із головних визначних пам’яток Еллади.

Паломництво - Метеори

Паломництво — Метеори

Метеори — це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з’явилися тут ще в 950-х роках. Вони піднімалися на кам’яні масиви за допомогою переставляння дерев’яних підмостків, укріплених на балках. Але як відлюдникам вдалося звести споруди на такій висоті — досі залишається загадкою. Відвідини кількох монастирів. Вільний час. Переїзд у Албанію.
Поселення у готель. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Дуррес — друге за населенням місто Албанії, найстаріше та одне з економічно найважливіших міст країни. Дуррес розташований в центральній частині албанського узбережжя за 33 км на захід від столиці країни Тирани. Біля міста Адріатичне море найвужче, напроти міста розташовані італійські міста Барі (за 300 км) та Бріндізі (за 200 км). Населення міста станом на 2009 рік- 202 тис. мешканців. Переїзд у Хорватію.

Паломництво - Хорватія

Паломництво — Хорватія

Прибуття у Дубровник — місто в Далмації, в південній частині Хорватії, на адріатичному узбережжі, відомий міжнародний курорт, великий морський порт. Екскурсія містом.

Дубровник — давнє місто з багатою історією. Починаючи з середніх віків, процвітання міста базувалося на морській торгівлі, що дозволило Дубровницькій республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. Завдяки своєму багатству та успішній дипломатії, місто вражаюче розвивалося протягом XV і XVI століть. У Дубровнику процвітали мистецтво і наука, місто стало одним з центрів розвитку хорватської мови і культури. Покоління минулого залишили в Дубровнику приголомшливу архітектурну спадщину, що у поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики». Переїзд у Боснію та Герцеговину. Поселення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Меджуґор’є простягається у місцевості Цітлук на сході Герцоговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію — Меджуґор’є, яка знаходиться на висоті 200 метрів над рівнем моря. Сама назва Меджуґор’є’ має слов’янське коріння і означає Місцевість між горами’.

Паломництво - Меджуґор’є

Паломництво — Меджуґор’є

М’який середземноморський клімат сприяє досконалому вирощенню винограду та різноманітних фруктів. Меджугор`є в останнє десятиліття ХХ-го століття як і на початку ХI-го стало унікальним місцем на землі, куди стікаються люди з усього світу, люди різного кольору і шкіри, багаті і бідні, молоді і старі. Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбро, що є частиною села Біяковичі, згідно свідоцтв шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення. Відвідини заходів у Меджугор`ї. Вільний час. Нічний переїзд.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до столиці Хорватії Загребу, міста, історія якого починається з 1094 року, коли угорський король Ладислав заснував на горі Каптол єпископство, де вже існувало містечко. Ці два поселення злилися в місто Загреб на початку XVII століття. На даний момент вони сформували культурний центр сучасного міста, а єпископство Каптола стало архієпископством Загреба. Місто розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» —середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, хорватський парламент, музеї та галереї. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям. Оглядова прогулянка по місту. Вільний час. Переїзд до Угорщини. Поселення у готель. Вечеря. Нічліг.

Паломництво - Загреб

Паломництво — Загреб

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч — міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла, вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво — Марія Повч

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

— проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
— духовний супровід священика;
— супровід досвідченого керівника;
— 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
— 6 сніданків;
— 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

— особисті витрати;
— візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;
— екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 30€;
— медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (319 голоси, середня оцінка 4,16 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: