м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Cвятини Европы — Лурд , Париж , Милан + 2 дня отдыха на море

ПЕРІОД: 15-24 червня, 10 днів (5 ночівель у готелях та 3 нічних переїзди)

ПОЖЕРТВА: 395€*

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно Сабб’ядоро – Падуя –  Турин – ЛюрдРакамадур – Шартр – Париж – Прага – Лагевніки – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч — міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Вечеря. Нічний переїзд через Словенію до Італії.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво — Марія Повч

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Ліньяно-Сабб’ядоро. Вільний час. Відпочинок на Адріатичному морі. Неподалік від Венеції знаходиться пляж Європи. У самій Італії — це перший за привабливістю пляж Адріатики. Лінія у вісім кілометрів прекрасно обладнаних піщаних пляжів, у яких з одного боку найчистіше море (немає промислових об’єктів), а з іншого — хвойні ліси на площі в двісті гектарів — це чи не найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку.  Велика кількість зелені — чудові соснові парки, прекрасні кліматичні умови, спокійне і чисте море, пологий берег з піщаними пляжами зробили цей курорт одним з найпопулярніших для сімейного відпочинку.

Ліньяно розділене на три частини, кожна з яких є по-своєму чудовим місцем і пропонує певний вид відпочинку. Тут ви скрізь зможете повною мірою насолодитися багатствами і спокоєм цього дивовижного місця.  Поселення у Готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Падуї.

Падуя — це старе місто, в якому знаходиться поховання шанованого християнського святого — Антонія Падевського. Його мощі знаходяться в соборі Святого Антонія, а його гробниця — місце зцілення віруючих.

Паломництво - Падуя

Паломництво — Падуя

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія (одного з найбагатших храмів), в який щорічно приїжджають безліч паломників і віруючих з усього світу. Молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Переїзд до Мілану.

Паломництво - Мілан

Паломництво — Мілан

Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів й недарма, бо ж давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі.

Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца, побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру. Вільний час. Поселення у Готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Переїзд до Турину. Божественна Літургія.

Турин — місто на північному заході Італії, розташоване у підніжжі західних Альп, на підступах до Альпійських вершин. Турин — багатоликий і не схожий на інші міста Італії: просторі площі, розкішні палаци, елегантні бульвари. Це місто паломників. Нерукотворий образ Христа на плащаниці зберігається у місті з 1578 року у Катедральному соборі.

Паломництво - Турин

Паломництво — Турин

За цей час святиню виставляли для привселюдного поклоніння 28 разів. Востаннє її відкривали у 2010 році. Це була дата офіційного «Великого паломництва». Звичайний інтервал для такої події — 25 років. Але немає правил без винятків. Таке виключення було зроблено в 2000-му і буде зроблено у цьому 2015-му році. Плащаниця, у яку було загорнуте тіло Господнє перед покладенням до гробу, є власністю Апостольської Столиці з 1984 року згідно із заповітом короля Умберто ІІ із Савойської династії, яка до цього була її власником.

Божим провидінням Плащаниця збереглася до наших днів. Неодноразово науково обґрунтовувалась її нерукотворність та автентичність, хоча, звичайно, віра у Воскреслого Христа не базується на наявності Плащаниці чи на можливості її побачити. Плащаниця, проте, є наочним виявом незмірної та незбагненної любові для того, хто вірою приймає Бога, що помер у стражданнях і славно воскрес, даруючи нам спасіння.

Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Під час останнього «Великого паломництва» до Плащаниці в Турині одних тільки католиків побувало близько трьох мільйонів чоловік. Як і під час попередніх виставлень, відвідини реліквії будуть безкоштовними. Для хворих готуються спеціальні богослужіння та інші душпастирські ініціативи. Відвідини Плащаниці. Вільний час для приватної молитви.

Нічний переїзд до Люрду.

5 ДЕНЬ

Прибуття до Люрду. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, настоятелем якої є о. Герман Ничак. Українські священники і побожні люди більше як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 30 років тому. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священників з-за океану та з Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, бо в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий. Після літургії поселення у готель.

Паломництво - Люрд

Паломництво — Люрд

Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога. Вільний час. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Літургія. Люрд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі. Розташоване місто у передгір’ях Високих Піренеїв у південно-західному кутку Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує 15000 мешканців і є другим за кількістю готелів в місті після Парижу.

В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній сільській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця «Пані» дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: «Йди до священників і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… » Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників, зцілюючи різні недуги.

Паломництво - Люрд

Паломництво — Люрд

У 1933 році після чотирирічних досліджень церква визнала Люрд, як місце непояснимих наукою чуд, а Бернадету, котра померла на 34-році свого життя , проголошено в соборі св. Петра в Римі святою. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Вечеря, нічліг.

7 ДЕНЬ

Люрд. Сніданок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Виїзд на Ракамадур. Рокамадур називають «містом однієї вулиці» , адже живе тут трохи більше 600 чоловік. Однак це не заважає місцевим жителям зустрічати щороку по 1,5 млн. туристів! Чим же дивує Рокамадур ? Неймовірно, але він вмістився на майже прямовисній скелі!

Коли і чому скеля виявилася заселеною — сьогодні вже не скаже ніхто. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто . Амадур з горіхового дерева вирізав чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр-Дам Рокамадура «Чорна Мадонна».

Паломництво - Рокамадур

Паломництво — Рокамадур

В середині X ст. Монахи — Бенедиктинці побудували на горі каплицю, а вже в 1105 папа Паскаль II говорив про Рокамадур не просто як про місце паломництва, але про четверте святе місце після Єрусалиму та Ватикану, а також Сантьяго де Компостела. Переїзд у Шартр. Поселення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Прибуття у Шартр. На місці сучасного Шартрського собору здавна стояли церкви. З 876 року в місті зберігається Святий Омофор Діви Марії. Зведення нового собору почалось у 1194 році. Церемонія свячення собору відбулася у 1260 р. Божественна Літургія.

Паломництво - Шартр

Паломництво — Шартр

Прибуття у Париж. Екскурсія містом. Ця екскурсія по місту дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Багато старих кварталів Парижу недоступні для машин, тому саме пішохідні екскурсії у Парижі дозволяють ближче ознайомитись з містом.

Нотр-дам-де-Парі — один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких — реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок.

Паломництво - Париж

Паломництво — Париж

Лувр — один з найбагатших музеїв світу. Впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Також оглянемо Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира Великого УГКЦ, Божественна Літургія. Вільний час. Вечірні молитви.

9 ДЕНЬ

Прибуття до Праги. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі, історичного центру Праги, тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Астрономічний годинник символізує години, дні, місяці і роки, час сходу і заходу сонця. Щогодини починається вистава, коли з віконця з’являються фігурки 12 апостолів.

Паломництво - Прага

Паломництво — Прага

Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок, пройдемось повз старовинні будинки, з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці — Карлів міст. Величний і старовинний міст з’єднує два празьких берега. Він прикрашений красивими скульптурами і вежами. Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти. Поселення у готель. Вільний час.

Для бажаючих — романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро). Повернення до готелю. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю та виїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться оригінал образу Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. На основі монастиря в 2002 р. було збудовано Санктуарій Божого милосердя.

Паломництво - Лагевніки

Паломництво — Лагевніки

Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ) містить українську каплицю УГКЦ Всіх Святих українського народу, яку було освячено у 2007р. Пам’ятник Папі Римському Івану-Павлу ІІ стоїть в підніжжі 77 — метрової вежі, з оглядового майданчика якої (на висоті 42 м) відкриваються чудові краєвиди. Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі. Подячна Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

— проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

— духовний супровід священика;

— супровід досвідченого керівника;

— 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

— 6 сніданків, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

— візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;

— екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 35€;

— медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (36 голоси, середня оцінка 4,00 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: