м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломничество в Ватикан и Бари + 4 дня отдыха на море

ПЕРІОД: 21-30 июня (10 дней)
ПОЖЕРТВОВАНИЕ: 395€*
МАРШРУТ: Львов – Мария Повч – Линьяно-Саббьядоро – Падова – Венеция – Рим – Ватикан – Бари – Матера – Сан-Джованни Ротондо – Монте Сан-Анджело – Манфредония – Лончано – Лорето – Братислава – Вена – Лагевники – Львов
ЗАКАЗАТЬ: Киев: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львов: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; Жовква: (067) 670-12-67

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до кордону. Прибуття до Братислави. Братислава – наймолодша столиця Європи, яка відноситься до міст з двотисячолітньою історією. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота.

Паломництво - Братислава

Паломництво — Братислава

Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша – всі ці місця старої Братислави заслуговують на те, щоб їх відвідати. Поселення у готель, вечеря. Вільний час. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Знайомство з Братиславаю, вільний час. Переїзд до Австрії. Прибуття до столиці Австрії — міста музики і великих музикантів. Оглядово-пішохідна екскурсія охоплює Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. Вільний час. Нічний переїзд до Італії.

Паломництво - Відень

Паломництво — Відень

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Переїзд до Падови. Падова — це старе місто, в якому знаходиться поховання шанованого християнського святого — Антонія Падевського. Його мощі знаходяться в соборі Святого Антонія, а його гробниця — місце зцілення віруючих.

Паломництво - Падуя

Паломництво — Падуя

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія (одного з найбагатших храмів), в який щорічно приїжджають безліч паломників і віруючих з усього світу. Молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Переїзд до Риму, поселення у готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини української базиліки Св. Софії. Божественна Літургія. Ця Базиліка — спадок, залишений Патріархом Йосипом, один із найкращих храмів зарубіжних українських поселень. Завдяки зусиллям Патріарха, збудована у 1967-1969 роках, базиліка близька за архітектурним стилем до первісної побудови собору Святої Софії в Києві.

Паломництво до Ватикану

Паломництво до Ватикану

Оглядова екскурсія — Рим Християнський:

Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої» ( Santa Maria Maggiore ) — четвертий патріарший собор Риму, найбільший в світі присвячений Божій Матері. Згідно з переказами в жовтні 356 року Пресвята Діва явилася уві сні папі Ліберію, просячи побудувати церкву на місці, де на наступний день випаде сніг. Воля Матері Божоі була виконана.

Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані (San Giovani in Laterano). Це перша християнська базиліка в світі, яка була збудована імператором Констянтином в 311-314 роках і названа ним « Базилікою Спасителя».

Паломництво - Латерано

Паломництво — Латерано

Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського ( Basilica Santa Croce in Gerusalemme ). Сюди мати імператора Констянтина Св. Олена перенесла всі християнські святині, вивезені нею і збереженні від плюндрування з Святої Землі, в тому числі реліквію Святого Хреста Господнього з написом « Ісус Назарянин Цар Іудейський».

Капелла Св. Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата, по яких в період своїх страждань Ісус підіймався декілька разів, щоб стати перед судом римського прокуратора. Вільний час. Вечірня прогулянка по Риму. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Продовження екскурсії по Ювілейних Базиліках Риму та інших християнських святинях:

Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Його найвизначніша споруда – базиліка святого Петра, побудована на гробі святого апостола Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця.

Паломництво - Ватикан

Паломництво — Ватикан

Собор Св. Павла «За міською стіною» побудований імператором Костянтином на місці, де був похований Св. Павло. За своїми розмірами- другий після Собору Св. Петра у Ватикані і один з найбільших храмів світу. Під головним вівтарем знаходиться гробниця Апостола Павла . Вільний час.

Нічний переїзд до Матери.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Барі. Відпочинок на Адріатичному морі . Вільний час. В даний час Барі є одним з провідних міст провінції Апулія. Місто умовно розділене на дві частини: старе і нове . Старе місто, як і більшість італійських міст, вражає своїми вузькими і зігнутими вулицями, які пронизують його. Старе місто наповнене історичними місцями, найцікавіші для відвідин — храм Св. Миколая, в якому зберігаються мироточиві мощі Св. Миколая. Це святиня, яку вшановують усі християни світу. Цікаві з архітектурної і історичної точки зору собор Сан Сабіно і замок Нормана. У ресторанах Барі, як і в будь-якому портовому місті, переважає морська кухня, яка славиться своєю вишуканістю. Божественна Літургія біля мощей Св. Миколая.

Паломництво - Барі

Паломництво — Барі

Переїзд до Центральної Апулії. Матера — місто під патронатом ЮНЕСКО, «місто каміння». Історичний центр Матери, вибитий у скалі на краю провалля, був населений щонайпізніше з епохи Неоліту: деякі археологічні знахідки досягають віку десяти тисяч років, багато будинків які спускаються в глибину вапняку, були заселені в епоху бронзи. Ви зможете відвідати площу Вітторіо Венето, Сассо Кавеозо і Сассо Барісан, Кафедральний собор Матері, печерні храми з фресками. Дізнаєтесь що таке Сассо, що таке екосистема Матери, про «печерне» життя в Сассо, хто такий Карло Леві і чому «Христос зупинився в Еболі», про сучасний розвиток міста-примари, про Меле Гібсона і зйомки фільму «Страсті Христові», про інші знамениті фільми, які знімалися в Матері. Переїзд до готелю. Поселення. Нічліг.

Паломництво - Матера

Паломництво — Матера

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Сан-Джованні Ротондо розташоване на відстані близько 270 км на схід від Риму, 115 км на північний захід від Барі. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам Падре-стегматика Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати, та відвідати монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачити лікарню “ Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році. Вшанування мощей отця Піо. Божественна Літургія. Вільний час.

Паломництво - Сан Джованні Ротондо

Паломництво — Сан Джованні Ротондо

Виїзд на Монте Сан – Анджело. Монте Сан-Анджело розташоване на відстані близько 290 км на схід від Риму. Головною принадою міста є однойменна гора, відома завдяки одному з найстаріших печерних храмів в Західній Європі Архагнгела Михаїла. Храм побудований над гротом, в якому за переказами в ніч на 29 вересня 493 р. явився Архангел Михаїл. Свідченням цього є відпечатки його стопи, які прагнуть побачити мільйони паломників та туристів. Спільна молитва у храмі. У другій половині дня переїзд у Манфредонію та відпочинок на морі. Повернення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення із готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Лончано (Євхаристійне чудо). У VIII столітті від Різдва Христового в італійському місті Лончано під час меси відбувався обряд Святого Причастя. Але один із священиків, які служили в той день Літургію, допустив сумнів в серці своєму з приводу перетворення святих Дарів в істинне Тіло і Кров Христа, які представлені у вигляді хліба і вина. Ім’я цього ченця, не збереглося, але зароджений в його душі сумнів, став причиною і наслідком Євхаристійного чуда, яке вшановують до нашого часу.

Паломництво - Лорето

Паломництво — Лорето

Переїзд у Лорето. Відвідини Санктуарію — Дому Пресвятої Богородиці. Італійське містечко Лорето відоме на цілий світ Собором , в якому вже 7 століть зберігається дім Пресвятої Богородиці. Це кімната, в якій Богородиця жила в Назареті і отримала благу вість від Архангела Гавриїла про народження спасителя світу. В 1294 р. камені Святого Дому та образ Богородиці були перевезені із Святої Землі у Лорето. Після обіду — відпочинок на морі. Нічний переїзд до Венеції.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику до центру міста . Венеція — місто з багатою історією і невизначеним майбутнім, де замість вулиць – канали, а замість машин – човни та гондоли. Оглядова екскурсія по Венеції. Площа св. Марка – серце Венеції, яка протягом віків була політичним центром Венеціанської республіки.

Паломництво - Венеція

Паломництво — Венеція

У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей. Св.Марко — покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється найграндіозніша споруда Венеції — Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді. Після обіду відпочинок на морі. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття до Любляни, екскурсія містом. Любляна — політичний і культурний центр Словенії, один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи.

Паломництво - Любляна

Паломництво — Любляна

Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Це невелике, як для столиці, місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам’яток, і для сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудово прижилися кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи. Божественна Літургія, вільний час. Виїзд на Угорщину. Переїзд до готелю. Вечірні молитви. Нічліг.

11 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Марія Повч – це місто в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво — Марія Повч

У 1676 році один побожний чоловік замовив собі в маляра ікону Пресвятої Богородиці. Той залюбки написав її. Образ вдався, вийшов яскравим, відповідною була і його ціна. Та чоловік не мав таких грошей і відмовився від нього. Тоді ікону придбав інший і подарував греко-католицькій церкві в селі Повч. 4 листопада 1696 року в церкві під час відправи Служби Божої люди побачили на цьому образі сльози, які витікали з очей Пресвятої Богородиці.

Тодішній єпископ запросив фахову комісію, яка ґрунтовно перевірила факт плачу і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила. В той же час люди, які приходили до ікони зі своїми хворобами, отримали зцілення. Після того село Повч перейменували на Марію Повч, а ікону оголосили чудотворною. Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

— проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
— духовний супровід священика;
— супровід досвідченого керівника;
— 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
— 7 сніданків, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

— проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
— візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;
— екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
— медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (331 голоси, середня оцінка 4,42 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: