м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Патріарший паломницький центр запрошує на всецерковну молитву за мир у Фатімі.

На початку серпня з благословення Блаженнішого Святослава (Шевчука) під проводом владики Богдана (Дзюраха) відбудеться Проща Миру до Фатіми, Люрду та інших марійних місць в Європі.

Фатіма – невелике містечко в Португалії – є одним із найбільших світових паломницьких центрів, де розташований найвідоміший у світі санктуарій Пресвятої Богородиці. Щороку сюди з’їжджаються сотні тисяч паломників і благають Її про заступництво для всього людства.

Об’явлення Богородиці, яке сталося у Фатімі на початку ХХ ст., було найбільшим одкровенням Божої Матері з моменту Її Успіння та взяття на небо. Католицька Церква визнала Фатімські об’явлення істинним чудом – найважливішим посланням Богородиці сучасному світу.

Діва Марія явила Себе у Фатімі в період кривавого лихоліття Першої світової війни, що потрясла світ небаченими доти масштабами людиновбивства. Церква закликала тоді всіх вірних молитися до Богородиці з проханням зупинити війну і повернути світові мир. Тому Фатімська святиня стала місцем молитви за зцілення недуг сучасного людства, молитви, що зупинить зло і не дасть людству дійти до самознищення. Особливо Пресвята Богородиця наголосила на необхідності посвятити Росію Її Непорочному Серцю та завжди молитися за навернення цієї країни.

У 1942 році Папа Пій XII вперше здійснив акт посвяти цілого світу Непорочному Серцю Діви Марії. Російський народ він віддав під опіку Непорочного Серця через десять років у приватний спосіб, а у 1964 році посвячення Росії Папа проголосив перед Отцями Собору.

У 1984 році Святіший Отець Іван Павло ІІ відновив цей акт посвяти перед статуєю Фатімської Богородиці на площі Святого Петра в Римі.

Утретє акт посвяти світу Непорочному Серцю Марії здійснив Папа Римський Франциск 13 жовтня 2013 року.

Ми ж під час нашого паломництва під проводом владики Богдана (Дзюраха) здійснимо Чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці у Фатімі і в кожному марійному місці та будемо випрошувати у Діви Марії миру для нашої Батьківщини.

Проща миру пройде через відомі місця об’явлення та особливого вшанування Пресвятої Богородиці: у містечку Марія Повч (Угорщина) в греко-католицькій церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері; в Марселі (Франція) у Базиліці Богоматері-хранительки зберігається позолочена статуя Діви Марії висотою 10 метрів; у Фатімі (Португалія), найбільшому після Ватикану релігійному центрі, на місці об’явлення Богородиці збудовано великий архітектурний комплекс – Санктуарій Діви Марії Фатімської, до складу якого входить кілька храмів та велика Молитовна площа; у Люрді, визнаномі центрі паломництва у світі, знаходиться  Грот, де відбулося Об’явлення Богородиці, над ним – церковний комплекс санктуарій Нотр Дам де Лурд.

Деталі паломницької поїздки:

ПЕРІОД: 5-18 серпня, (14 днів)

ПОЖЕРТВА: 545 €

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Любляна – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Мілан – Марсель – Барселона – Мадрид – Фатіма – Сантьяго-де-Компостела – Сaн-Себастьян – Люрд –  Париж – Брюге – Брюссель – Прага – Вадовіце – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79, Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Детальна програма паломництва за посиланням >>> 

 

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр УГКЦ

http://pilgrimage.in.ua/

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 2,00 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: