Прочани здійснили паломництво у село Млини з нагоди святкування 200-ліття від дня народження о. Михайла Вербицького.

4 березня група паломників УГКЦ з України під опікою Патріаршого Паломницького центру здійснила паломництво у село Млини (Польща) з нагоди святкування 200 ліття від дня народження отця Михайла Вербицького.

Паломництво

Святкування почалося процесійною ходою від церкви до пантеону, що на могилі отця Михайла. Ходу очолив Глава УГКЦ Патріарх Святослав, далі він відправив заупокійну панахиду і виголосив проповідь українською та польською мовами.

Паломництво

Також були зачитані послання від Президентів Польщі та України, виступили делегати місцевих влад з обох країн, численні спільноти, які взяли участь у святкуванні.

Після завершення святкування прочанська група відвідала лічницю «Дім отця Піо» в с. Радава, де у каплиці Отця Піо духівник групи отець Андрій Кащук відслужив Божественну Літургію. Після цього група поїхала на нічліг до Любліна.

Паломництво

Наступного дня зранку група взяла участь у Божественній Літургії, яка служилась в старій дерев’яній Українській церкві Різдва Пресвятої Богородиці, що у Любліні. Прочанська група молилась за мир в Україні перед чудотворною іконою Богородиці, яка знаходиться у цьому храмі.

Паломництво

На молитовному піднесенні далі група здійснила паломництво до Майданека у колишній фашистський концтабір, де загинув український священик блаженний Омелян Ковч та 70 тисяч осіб різних національностей. Після молитовно екскурсійної програми у Майданеку група переїхала до центральної частини міста Любліна. Під час оглядово екскурсійної прогулянки, паломники відвідали храми міста та його архітектурні шедеври.

Паломництво

На завершення, у третій день паломництва, група відвідала село Страдч, де у храмі Успіння Пресвятої Богородиці взяла участь Божественній Літургії. Далі керівник паломницької групи брат Юрій Дроф`як провів прочан до печерного храму та монастиря, де спільно молились за кращу долю України.

Паломництво

pilgrimage.in.ua

Радимо переглянути

Thursday April 26th, 2018
(Укр) Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
Sorry, this entry is only available in Украинский.
Monday April 23rd, 2018
(Укр) Ювілейна молодіжна проща до Унівської лаври
Sorry, this entry is only available in Украинский.
Wednesday April 18th, 2018
(Укр) Крехівський відпуст онлайн з нагоди Празника перенесення мощей св. Миколая
Sorry, this entry is only available in Украинский.