м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Розпочалося паломництво на Святу Землю, доповнене духовними вправами св. Ігнатія Лойоли

21 жовтня на Святу Землю вирушила паломницька група, організована Патріаршим паломницьким центром Української Греко-Католицької Церкви, духовний провідник групи — о. Андрій Зелінський, ТІ. Жовтнева поїздка має характер духовної віднови та відбувається під назвою «Реколекції на колесах: духовна подорож слідами Спасителя».

Вирушаючи в подорож на початку вильоту до Тель-Авіва, о. Андрій звернувся до прочан зі словом: «Ми розпочинаємо свою подорож за надією. Свята Земля завжди була землею надії для християн, — підкреслив священик. — Основною темою національного гімну Ізраїлю також є надія, отже ж під час паломництва ми відкриватимемо для себе нові обрії надії, обрії власної віри, подорожуючи стежками Христа», — заохотив прочан о. Андрій Зелінський та провів коротку молитву за щасливу подорож.

Довідка

Ось уже протягом майже п’яти століть Духовні Вправи святого Ігнатія Лойоли, засновника Товариства Ісуса (Чину отців єзуїтів), допомагають мільйонам християн поглиблювати їхній духовний досвід у Церкві, розвивати особисту дружбу з Спасителем у контексті життєвих буднів, ставати його вірними послідовниками у світі, в якому вони покликані здійснювати свою християнську місію. Наше паломництво пропонує заглибитись у цю багату духовну традицію, стати учасниками захоплюючої подорожі до глибин духа, прямуючи стежками, якими мандрував сам Ісус Назарянин. Інтенсивний курс духовності для сучасної людини «Реколекції на колесах: духовна подорож слідами Спасителя» поєднаний з мальовничими краєвидами Святої землі та з можливістю особисто доторкнутись до дійсності, овіяної сивою давниною, у якій здійснювалось наше спасіння.

Окрім відвідин визначних біблійних місць і християнських святинь, у програмі паломництва:

— фундаментальні засади духовного життя для людини сьогодення;

— впровадження у молитву за духовною методикою св. Ігнатія Лойоли;

— поглиблення самопізнання у контексті християнської духовності;

— можливість особистого духовного супроводу за методикою Духовних Вправ святого Ігнатія Лойоли.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: