м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

«Справедливість, віра, милосердя!» Під таким гаслом відбулося VI Паломництво працівників державної пенітенціарної служби України.

13-14 червня 2015 року,  під опікою Патріаршого паломницького центру, персонал Державної пенітенціарної служби України здійснив прощу до Свято-Успенської Унівської Лаври. У ній взяли участь близько 200 осіб: представники управлінь Державної пенітенціарної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи. Цього року вона була приурочена 1000-літньому ювілею переставлення Святого Рівноапостольного Князя Володимира.

IMG_2083

Започаткували паломництво пенітенціарних службовців офіцери центрального апарату та 25-ти територіальних управлінь Державної кримінально-виконавчої служби України 2008 року у 10-літній ювілей створення служби.

Традиційно проща розпочалася з молитви (молебнем до Святого князя Володимира) у храмі Св. Миколая Чудотворця в Перемишлянах, де душпастирював Блаженний Священомученик Омелян Ковч, знаний як «парох Майданека». Звідти прочани вирушили до Унева. Отцівським благословенням та радісними передзвонами  зустрів прочан високопреподобний ігумен Ілля і братія монастиря. Тут, в одному із найдавніших монастирських комплексів України, паломники мали добру нагоду принести свої благання до Матері Божої. В рамках прощі, вони цілу ніч чували  перед її чудотворним образом. Священики ж своїми проповідями творили атмосферу духовного зосередження та радісного оновлення.

IMG_2084

 «Працювати у в’язниці – нелегка справа. – зазначає  отець Костянтин Пантелей, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України. – Зовсім нелегко ставитися до засудженої людини з вірою та милосердям, знаючи, що за плечима в неї тяжкий злочин. Та для працівників в’язниць з такими людьми приходиться бути майже щодень, і тому вкрай важливо, щоб і вони самі не втратили гуманності, ба навіть і віри». Тому метою цього паломництва, було поглибити розуміння свого християнського покликання і почерпнути духовну наснагу, якої так потребує кожний пенітенціарний працівник.

На згадку про участь у цій події кожен учасник отримав грамоту прочанина від ігумена монастиря та пам’ятку від Патріаршого паломницького центру.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (32 голоси, середня оцінка 5,00 із 5)
Loading...