Тур Львів-Київ – завершено

Тур Львів-Київ – завершено

Період: на замовлення (8 днів/7 ночей) Маршрут: Львів, Західна Україна (3 дні/4 ночі) – Київ, Північна та Центральна Україна (5 днів/4 ночі) Вартість паломництва для 1 особи, у гривнях  Варіанти розміщення DBL BB (при групі 30 осіб) DBL BB (при групі 40 осіб) Готелі 5*, ВВ (варіанти готелів: Radisson Blue 4+*, Opera 5* у Києві […]

Період: на замовлення (8 днів/7 ночей)

Маршрут: Львів, Західна Україна (3 дні/4 ночі) – Київ, Північна та Центральна Україна (5 днів/4 ночі)

Вартість паломництва для 1 особи, у гривнях 

Варіанти розміщення

DBL BB

(при групі 30 осіб)

DBL BB

(при групі 40 осіб)

Готелі 5*, ВВ

(варіанти готелів: Radisson Blue 4+*, Opera 5* у Києві та Leopolis 5* у Львові)

5850

5769

Готелі 4*, ВВ

(варіанти готелів: City Inn 4* у Києві та Swiss Hotel 4* у Львові)

5760

5592

Готелі 3*, BB номери «Стандарт»

(варіанти готелів: Турист 3*, Братислава 3* у Києві та Львів 3* у Львові)

3178

2990

Готелі 3*, BB номери «Економ»

(варіанти готелів: Славутич 3* у Києві та Львів 3* у Львові)

1860

1779

Хостел, ВВ

(розміщення у 4-, 5-, 6- місних номерах)

1948

1790

 

Умовні позначення:

*екскурсії за додаткову плату

DBLмісце у двомісному номері

ВВ – сніданки

 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

  • Проживання у двомісних номерах:
  • (3 ночі у готелі Львова; 4 ночі у готелі Києва).
  • Харчування  – сніданки
  • Екскурсії  та трансфери згідно програми.
  • Страхування.
  • Кваліфікований україномовний гід.
  •  Обіди та вечері  під час туру – 1400 грн.
  • Авіапереліт Львів-Київ-Львів – від 1800 грн. або залізн. переїзд Львів-Київ-Львів – від 170 грн.
  • Вхідні квитки  за програмою – 140 грн.
  • Особисті витрати.

 

Львів

1 день

Прибуття в Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького або до залізничного вокзалу.

Зустріч групи, трансфер до готелю.

Обід (сплачується додатково).

Архикатедральний собор Святого Юра.

sobor uraГоловний храм Львівської митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Тут знаходиться Чудотворна ікона Теребовлянської Божої Матері,  крипта галицьких митрополитів.

Архикатедральний собор Святого Юра стоїть на місці давньої дерев’яної церкви й монастиря, закладених ще в часи князя Лева, в XIII столітті. Теперішнього вигляду він прибрав 1764 року, коли архітектор і скульптор Клеменс Фесінґер закінчив будову Свято-Юрського комплексу, спроектованого архітектором Бернардом Меретином. Найдовше тривав розпис інтер’єру – до 1780 року.

Архітектура собору – це поєднання східної візантійської та греко-католицької традиції. У будівлі гармонійно використано різні стилі – бароко, рококо,класицизм.

Основою храму є грецький рівнораменний хрест. Фасад собору прикрашений статуями, зробленими скульптором Йоганом Пінзелем. Центральними фігурами, які зустрічають відвідувачів собору і розташовані нагорі обабіч входу, є статуї митрополитів Атанасія і Лева. На фасаді розташований також гербовий символ Шептицьких. Над входом – кінна статуя покровителя храму – святого Юрія Змієборця роботи Пінзеля.
Собор Святого Юра завжди був у центрі важливих подій, які мали вплив на життя всієї УГКЦ. У липні 1700 року тут було проголошено акт з’єднання Львівської архиєпархії з Римом. Акт протилежного змісту відбувся 8-10 березня 1946 р. Тоді, не підтримавши вимоги ініційованого радянською владою псевдособору, Греко-Католицька Церква змушена була піти в підпілля, собор Святого Юра потрапив під юрисдикцію Православної Церкви Московського Патріархату. Однак після тривалої хресної дороги УГКЦ, у серпні 1990 року, собор знову став греко-католицьким.

Пішохідна екскурсія «Перлини австрійського Львова» (3 год.)

Львівська політехнікаУніверситет «Львівська Політехніка» (1874-1877 рр.)Храм св. Марії Магдалини (органний зал) – храм і шпиталь святого Лазаря (1639).Тюрма «На Лонцького» і пам’ятник жервам політичних репресій.Дзвіниця Свято-Духівської церкви та приміщення колишньої Греко-католицької духовної семінарії.Львівська картинна галерея та наукова бібліотека ім. В. Стефаника.Палац Потоцьких.

Площа Марійська (Апокаліптична Богоматір) та пам’ятник Адаму Міцкевичу.

Пам’ятник Тарасу Шевченку.

Музей етнографії та художнього промислу (1839), та Національний музей у Львові.

Львівський Оперний театр (1900).

Львівський Національний університет ім. Івана Франка (1877-1881 рр.)

Вільний час (Вернісаж, майстерня шоколаду)

Вечеря (сплачується додатково).

2 день

  Сніданок в готелі.
9.00 Служба Божа для охочих (На вибір групи. Церква Пресвятої Євхаристії – Домініканський собор, Св. Арх. Михаїла, Переображення Господнього).
  Аптека-музейПіша екскурсія «Львівське Середмістя» (3 год.) Архітектурний ансамбль площі Ринок. Вулиця Руська та ансамбль Успенської (Волоської) церкви: Каплиця Трьох Святителів, Вежа Корнякта (XIV ст.).Музей Арсенал. Порохова Вежа.Церква Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор).Аптека-музей.

Вірменська вулиця, Вірменський Успенський собор.

Церква Преображення Господнього.

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (Костел Єзуїтів).

Латинська катедра, каплиця Боїмів.

Церква св. Андрія (Монастир та костел Бернардинів).

Обід (сплачується додатково). Після обіду вільний час. Для охочих пропонуємо на вибір відвідати один із Львівських музеїв, або побувати у давньому львівському акрополі (Личаківський цвинтар) (сплачується додатково)*:

Варіант I

15.30
  1. Національний музей імені Андрея Шептицького (збірка ікон).
  2. Львівська картинна галерея.
  3. Львівський музей етнографії (колекція годинників).
  4. Львівський історичний музей.
  5. Музей Арсенал.

Варіант II

15.30 Личаківський цвинтар (2 год.)
           Вечеря (сплачується додатково).Вільний час.

3 день

У цей день пропонуємо прочанам поєднати в одній подорожі відвідини одного із відпустових місць УГКЦ та побувати в одному із місць історично-архітектурного спадку України.

Варіант I

Унів – Золочів

  Сніданок в готелі
8.45 Виїзд до Свято-Успенської Унівської лаври.
  Свято-Успенська Унівська лавра. Чудотворна ікона Матері Божої. Чернеча гора.
  Обід в монастирській трапезній (сплачується додатково).
15.00 Від’їзд до Золочева
  Золочів.

Золочівський замокЗолочівський замок  (Збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.

Церква святого Миколая — пам’ятка архітектури XVI століття  є найстарішим храмом Золочева. В давнину церква входила в комплекс оборонних валів Золочева. Її ще називали церквою на валах. Оборонні риси церкви святого Миколая збереглися і донині: товщина стін, віконні отвори.

 

18.00 Повернення до Львова.
Вечеря (сплачується додатково). Вільний час.

Варіант IІ

Олесько – Підгірці

  Сніданок в готелі
8.45 Виїзд до Олеського замку.
Пам’ятка архітектури та історії XIII—XVIII століття. Найвідоміший замок Львівщини, відроджений Героєм України Борисом Возницьким з цілковитої руїни, знаходиться у селищі Олесько поблизу траси Київ-Львів. Зараз це – філіал Львівської Галереї Мистецтв. Протягом своєї історії замок служив твердинею, палацом, резиденцією.
  Екскурсія по замку.
13.00 Обід (ресторан «Гридниця» (сплачується додатково).
15.00 Дорога в Підгірці
  Підгорецький замок
Підгірці

(Збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями).

Василіанський монастир Благовіщення Пречистої Діви Марії. Підгорецька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (кін. 16-поч. 17ст.). Найдавнішим історичним джерелом, в якому подано перші писемні відомості про Підгорецьку чудотворну ікону Матері Божої, є монастирський літопис – “Синопсис” від 1699 року. У ньому знаходимо опис перших чудес, які діялися при цій іконі, що тривали з 21 квітня по 24 серпня 1692 року: “… образ Пречистої Діви сльозами ревними плакав, … свічки ніким не запалювані по декілька разів при цій святій Іконі загорялися, … багато недужих людей, що з вірою приходили до цього Образу, відповідно до свого прохання від різноманітних недуг тут зцілялися…”.

18.00 Повернення до Львова.
Вечеря (сплачується додатково).Вільний час.

Варіант IІІ

Крехів – Жовква

  Сніданок в готелі
8.45 Виїзд до Крехова.
  Крехівський василіанський монастир святого Миколая.
Перші монахи оселились біля 1590 року. Комплекс монастиря включає церкву з чудотворними іконами св. Миколая і Верхратської Богородиці. Скельний монастир (скеля Тимоша) та Святе джерело з капличкою Божої Матері.
13.00 Обід в монастирській трапезні (сплачується додатково).
15.00 Виїзд до Жовкви.
 
ЖовкваЗакладена в 1597 р. на землях давньоруського поселення Винники.Жовківський замок (Королівська резиденція Яна ІІІ Собеського (1678)). – Костел святого Лаврентія (Лицарський костел). – Василіанський монастир Різдва Христового і церква Серця Христового (Один з найцікавіших українських храмів, який славиться своїм стінописом, що його виконав в українському стилі художник Юліан Буцманюк. В церкві він зобразив усіх героїв української історії – козацьку добу, Унію, визвольні змагання та Голодомор.). – Дерев‘яні церкви Пресвятої Тройці та Різдва Пресвятої Богородиці. Церква Пресв. Трійці відома  через високомистецький іконостас пензля Рутковича та його учнів. Друга дерев’яна церква Жовкви – храм Різдва Богородиці на Винниках – також має іконостас, що його написав Руткович з учнями. Що цікаво, обидва іконостаси старші за храми. Церкви будувались у 1708 та 1720 роках, іконостаси ж походять з кінця XVII століття. – Домініканський монастир. – Королівська синагога.
18.00 Повернення до Львова
Вечеря (сплачується додатково).Вільний час.

4 день

Львів – Київ

Прямий переліт Львів-Київ авіакомпанією МАУ/переїзд поїздом.
Трансфер до готелю 3-4-5*Розміщення.
Екскурсія «Старий Київ» (3 год.)

СофіяСофійський собор та монастир — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський Собор – пам’ятка української архітектури та монументального живопису 11—18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Міститься на території Софійського монастиря i є складовою Національного заповідника «Софія Київська» (крім собору, до цього заповідника належать Золоті Ворота, Андріївська церква, Кирилівська церква в Києві та Судацька фортеця в Криму).

Михайлівський Золотоверхий монастир — споруджений у 1108—1113 роках онуком Ярослава Мудрого київським князем Святополком Ізяславичем на базі Михайлівського Золотоверхого собору. Був одним з найбільших монастирів Стародавнього Києва.

Михайлівський ЗолотоверхийЦерква Успіння Пресвятої Богородиці Десятинна (Десятинна церква) — Споруджена у 988—996 роках на території Київського Дитинця Володимиром Великим, який на її побудову та утримання виділив десяту частину своїх прибутків — десятину (звідки і походить назва храму). У Десятинній церкві містилася княжа усипальниця, де поховано Володимира Святославича та його дружину — візантійську царівну Анну. Сюди було перенесено з Вишгорода прах княгині Ольги. У 1240 році була зруйнована ордою хана Батия.

Андріївська церква — барокова церква Св. Андрія у Києві. Збудована в 1744–1767 роках (за іншими даними 1749–1754) за проектом архітектора Бартоломео Растреллі на Андріївській горі в пам’ять відвідин Києва імператрицею Єлизаветою Петрівною, на місці Хрестовоздвиженської церкви. Входить до складу Національного заповідника «Софія Київська».

Андріївська церква

Андріївський узвіз — історична вулиця Києва, що з’єднує Поділ з центральною частиною міста. Пролягає від Контрактової площі до Володимирської та Десятинної вулиць. Верхня частина Андріївського узвозу виникла на шляху, який вже за часів Київської Русі зв’язував Старий Київ (Гору) із Подолом, пролягаючи між пагорбами Андріївської та Замкової, Хоревиці та Старокиївської гір. Назву узвіз одержав, імовірно, у XVIII столітті від Андріївської церкви

Церква Миколи Доброго на Подолі – перший храм на цьому місці було збудовано коштом запорозького гетьмана Самійла Кішки, в пам’ять про своє визволення з турецького полону (поч. XVII). При храмі було влаштовано шпиталь для літніх та знедолених людей. 1651 року церква згоріла, однак 1662 року була відновлена. 1716 року на місці дерев’яного храму Миколи Доброго було збудовано мурований храм з дзвіницею. Мурований храм швидко занепав і 1799 року був розібраний. Натомість 1807 року за проектом архітектора Андрія Меленського було зведено нову кам’яну церкву, що постраждала під час пожежі 1811 року, однак була реставрована. У середині 1930-х років храм було знищено, однак дзвіниця, зведена 1716 року, дивом збереглася.

Нині в дзвіниці — парафія Св. Миколая Української Греко-Католицької Церкви. У цокольному поверсі дзвіниці знаходиться книгарня і представництво видавництва Свічадо в Києві.

  Обід/Вечеря самостійно.

5 день

Сніданок в готелі.Божественна Літургія (Патріарший собор Воскресіння).
Екскурсія «Успенська Києво-Печерська Лавра, Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні, Аскольдова могила» (4 год.)
Києво-Печерська лавраУспенська Києво-Печерська лавра — одна з найбільших святинь України, визначна пам’ятка історії та архітектури. Монастир заснований у 1051 році за князя Ярослава Володимировича монахом Антонієм, як печерний монастир. Вважається одним з перших монастирів на Русі, що поклав початок руському чернецтву. Співзасновником монастиря вважається один з перших учнів Антонія — Феодосій. В 1058 році, попросивши благословення преподоб¬ного Антонія, преподобний Варлаам побудував над печерою дерев’яну цер¬кву в честь Успіння Пресвятої Богородиці. Києво-Печерська лавра зіграла важливу роль у розвитку давньоруської культури, була центром літописання. Тут перекладалися на церковнослов’янську мову і переписувалися твори іноземних авторів. У лаврі працювали відомі літописці Нестор (автор «Повісті минулих літ»), Нікон, Сільвестр. У XIII столітті було складено «Києво-Печерський патерик» — важливе джерело історії Києва.Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» — меморіальний комплекс в Києві, розташований на Печерську і присвячений трагедії голодомору 1932—1933 років в Україні та голоду 1921—23 та 1946—47 років.

Церква Святого Миколая на Аскольдовій могиліЦерква Святого Миколая на Аскольдовій могилі — Стародавню церкву Миколая Мирликійського спорудив, як пише в «Повісті временних літ» літописець Нестор, боярин Ольма не пізніше Х ст. в урочищі Угорському, над могилою князя Аскольда, що сьогодні зветься Аскольдовою могилою. Назву церква отримала за ім’ям, яке прийняв Аскольд під час Хрещення 867 року – Миколай. Щодо історії храму Святого Миколая Чудотворця, який зберігся до наших днів, то він був споруджений 1809 р. Проект церкви створив Андрій Меленський на замовлення воронезького купця Самійла Мещерякова, який побажав увічнити пам’ять своєї дружини: вона померла у Києві і була похована на Аскольдовій могилі. Храм був двоповерховим, виконаним у стилі ампір та мав форму ротонди, оточеної колонадою тосканського ордеру. Її вінчала велика напівсферична баня з ліхтарем та маленькою дзвіницею (у 1882 р. баню храму було дещо спрощено). Тарас Шевченко зобразив її на своїй акварелі «Аскольдова могила».

26 квітня 1992 р. храм був переданий релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви. У напівпідвалі нині також влаштовано церкву Святого Сильвестра, Папи Римського.

6 день

 Вирушаємо в подорож по Центральній Україні.  Відвідаємо місця, де пройшло дитинство Великого Кобзаря і пороки Тараса Шевченка.Черкащина – Шевченків край.

Сніданок в готелі.

Черкаси. Нічлі у готелі.

7 день

Сніданок в готелі.Божественна Літургія.
Чигирин – Суботів – Холодний Яр – Київ
 

8 день

 

  • *екскурсії за додаткову оплату
  • Курсивом позначена головна програма прощі

!Послідовність екскурсій може змінюватись, остаточну програму Ви отримаєте у день приїзду.  

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...